Skocz do zawartości

relacja z K


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

proszę o pomoc z interpretacji. Jak potoczy się moja relacja z panem K. Droga poznania -internetowa. Bywa różnie.

 

10 buław, as kielichów, siła VIII, 7 miecz, 10 monet

 

łatwo nie będzie, silne przyciąganie i trochę braku zaufania. Nie wiem czy któreś z nas nie zrezygnuje.

 

jestem bardzo ciekawa waszych opinii.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Widać jakieś przeszkody, mozliwe, ze dotyczą one kontaktów jedynie przez internet,wydaje mi się jednak, zę w jego zyciu może pojawić się inna kobieta i on się wymiksuje z tej relacji. Wnioskuję to po karcie As kielichów, ktory zawsze oznacza coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Jak potoczy się moja relacja z panem K. Droga poznania -internetowa. Bywa różnie.

 

10 buław, as kielichów, siła VIII, 7 miecz, 10 monet

Ciężka relacja. Trudności w otwarciu się na uczucie. Jakieś niejasności się pokazują. Coś jest ukrywane.

Odnośnik do komentarza

Jak potoczy się moja relacja z panem K. Droga poznania -internetowa. Bywa różnie.

 

10 buław, as kielichów, siła VIII, 7 miecz, 10 monet

ciężkie to wszystko jakieś... choć emocje i pozytywne uczucia, pisanie przez internet też tu widać... jednak może dziać się to rzadko, coraz rzadziej...

możliwe, że jedna strona bardziej chce kontaktu i o niego dba niż ta druga strona... dużo innego zajęcia...

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
proszę o pomoc z interpretacji. Jak potoczy się moja relacja z panem K. Droga poznania -internetowa. Bywa różnie.

 

10 buław, as kielichów, siła VIII, 7 miecz, 10 monet

 

Było już spotkanie w realu ? Jeśli nie, to będzie to przegadana relacja.

Są słowa i analizowanie co on miał na myśli, czy on coś czyje, a dlaczego tego nie robi co mówi itp.

Uczucie idzie od Twojej strony - karta Siły, a jego tutaj nie widać- żadnej męskiej karty, męskiej energii

Gdyby nie 10 buław i 7 mieczy to można by mówić o konsekwentnym dążeniu (z Twojej strony) do zbudowania trwałego związku, jednakże tu nie ma kart mówiących o pana uczuciu, czy jego czynnym udziale w budowaniu tej relacji.

 

Hmm , mniej rozmawiać przez internet czy smsy, a dążyć do realizowanie się tego w realu i patrzeć na pana czyny, bo mówić to on potrafi / nawijać makaron na uszy/ - 7 mieczy ale nie chce konkretów - nie chce się deklarować.

10 den to stabilizacja, ale to nie jest uczuciowa karta (nie na związek gdzie są emocje i pożądanie) a np. na to że razem zbudujecie firmę

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Nie czekaj, sama zaproponuj termin. Nie wyjdziesz na zdesperowaną, a na konkretną osobę która wie czego chce.

Przejść z tą relacją do realu, dlatego że patrząc na kartę 7 mieczy i 10 den to nie jesteś jedyna panią z która on ( tak) pisuje.

Im szybciej się przekonasz czy do siebie faktycznie pasujecie i czy dobrze dogadujecie się na żywo tym dla Ciebie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jak potoczy się moja relacja z panem K. Droga poznania -internetowa. Bywa różnie.

 

10 buław, as kielichów, siła VIII, 7 miecz, 10 monet

 

Będziesz dążyła do spotkania w realu ale Pan cos ukrywa jak na moje oko to rodzinę.

Postaw sobie większy rozkładzik, na blogu Sennej Wiedźmy jest taki w sam raz na relację z internetu :)

 

1. Co myśli o Tobie tak naprawdę

2. Co czuje do Ciebie

3. Jak Cię postrzega ogólnie, jako jaką osobę... (nie chodzi tu o fizyczność, bo może nawet swoich zdjęć nie widzieliście ;P.. raczej główną cechę jaką w nas dostrzega ;) .. taka pierwsza myśl o nas)

4. Czego nie wiesz o nim

5. Czego on oczekuje - jakiej relacji z Tobą

6. Jego następny krok

7. Czy spotkacie się w realu (kiedykolwiek)

8. Co z tej relacji wyniknie

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie ze 10bulaw odnosi się do tego, że wam nie po drodze się spotkać. Tak jakby terminy nie pasowały, coś ciągle odwlekalo spotkanie twarz w twarz. AS Kielichow to czułe słówka i komplementy które Ci sprawia via internet. Siła odnosi się do tego,ze zechcecie się spotkać ale do spotkania finalnie nie dojdzie(VII mieczy jako zaniechanie, jedna z stron będzie unikać spotkania, ciągle coś nie będzie pasować) Xdenarow jako kontakt przez net,telefon.wybacz ale odnoszę wrażenie, że znajomość nie ruszy poza to co jest teraz tj. Będzie kontynuowana przez net.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...