Jump to content

Grudzień (ZWERYFIKOWANY)


Iwka78
 Share

Recommended Posts

Witam

mężatka, pracująca z dwójką dzieci:-)

 

 

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - widać, że spóźnione imprezy Andrzejkowe się u mnie szykują - mąż Andrzej akurat był w delegacji więc wszyscy mają przyjść w weekend. DAlej może jakieś małe nieporozumienia.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - widać, że dobrze sobie radzę, będzie trochę problemów, ale to jak to w pracy, żadna nowość

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy - może trafi się jakaś oferta, ale mam wrażenie, że pensja będzie bardzo niska i coś mi generalnie nie będzie pasować

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - widać w 5 pucharów, że nie lubię z nim pracować, jestem dobra w tym, co robię i dobrze wykonuję swoje obowiązki mimo wszystko.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - bardzo lubię z nim pracować i tutaj też widać moje zadowolenie. Możliwe, że w 5 mieczy i królowej pokazało się nasze kombinowanie, abyśmy pracowali tylko ze sobą, bez Pana SB.

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - chodzę na siłownie i mam wszystko ustalone przez trenera personalnego. W królu denarów widziałabym zatrzymanie wagi na początku miesiąca, później chyba w królu buław coś się ruszy, ale dalej to ja nie wiem jak to zinterpretować... kolejne rozczarowanie? ale król kielichów na końcu... to może jednak będę zadowolona?

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce - hm... może szef mi coś zaproponuje?

 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje.

Link to comment
Share on other sites

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

Impreza rodzinna podczas której może pojawić się jakieś spięcie.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

Widać twoje zadowolenie i wypracowaną już solidną pozycję zawodową.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

Oferty pracy przy których więcej mogłabyś tracić niż zyskać. Dużo obowiązków, mało pieniędzy i generalnie niezbyt uczciwe podejście do pracownika.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

Widać twoje rozczarowanie, że musisz z nim współpracować ale też wejście waszej relacji zawodowej na inne tory. Może nie będziecie już pracować razem.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy

Raczej będzie po staremu czyli dobrze. Może powrócić jakiś stary temat gdzie ktoś niezbyt fajnie się zachował.

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów -

Dużo wysiłku ale chyba też jakieś rozczarowanie.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce -

Wsparcie ze strony mężczyzny, które podniesie cię na duchu.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy -

Jest radość i fajnie spędzony czas z dziećmi :)

Jest też zamknięcie się na jakiś emocjonalny problem ( 2 mieczy) albo próba analizowania tego problemu - z mężem, lub z jakąś młodą osobą, uważać na kłótnie - pżz mieczy pokazuje złośliwości i cięty język.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - czujesz się tam dobrze.

Kończenie jakiś sprawy, ale jest tu tez obrona (Twoja ) przed jakąś osobą lub natłokiem własnie sprawy

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy - przeglądanie propozycji ale nic coby Cie na dobre zainteresowało, lub trafisz też na nieuczciwe propozycje.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - skupienie na pracy, ale z obu stron widać znudzenie i zmęczenie kontaktami, każde z was dąży do odsunięcia się na bezpieczną odległość ;)

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - emocjonalnie ok, ale nie profesjonalnie. Panowie rozmawiając ze sobą dzielą się uwagami na Twój temat i widać ze skoro emocje wpływają na to z kim ic się lepie pracuje to dla nich obu ( !) jest to nieprofesjonalne zachowanie. Pan SW Ci tego wprost nie powie, bo chce mieć z Tobą dobry układ i chce coś z tego dla siebie ugrać, wiec wchodzi w to "pozbywanie się" pana SB,

Weź pod uwagę, że jak już razem pozbędziecie się pana SB, to pan SW pozbędzie się Ciebie argumentując to Twoim nieprofesjonalnym zachowanie (5 mieczy i królowa mieczy ), on tak za bardzo to nie jest po Twojej stronie - tu kasa jest ważniejsza.

Za bardzo się odkrywasz, za dużo tutaj emocjonalnego w pracy) podejście - zwróć na to uwagę.

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - karty pokazały Twojego męża i pokazały osobę trenera - obydwaj mają wpływ na Twoje podejście oraz na samopoczucie związane z odchudzaniem. Emocje górą. Nie widać dużego schudnięcia.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce - karta Słońce wskazuje na dzieci. Może to być coś dotyczące domu i dzieci, albo ich kształcenia.

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - emocjonalnie ok, ale nie profesjonalnie. Panowie rozmawiając ze sobą dzielą się uwagami na Twój temat i widać ze skoro emocje wpływają na to z kim ic się lepie pracuje to dla nich obu ( !) jest to nieprofesjonalne zachowanie. Pan SW Ci tego wprost nie powie, bo chce mieć z Tobą dobry układ i chce coś z tego dla siebie ugrać, wiec wchodzi w to "pozbywanie się" pana SB,

Weź pod uwagę, że jak już razem pozbędziecie się pana SB, to pan SW pozbędzie się Ciebie argumentując to Twoim nieprofesjonalnym zachowanie (5 mieczy i królowa mieczy ), on tak za bardzo to nie jest po Twojej stronie - tu kasa jest ważniejsza.

Za bardzo się odkrywasz, za dużo tutaj emocjonalnego w pracy) podejście - zwróć na

 

Arachneo

Masz 100% racji. Prawda jest taka, że żaden nie jest wobec mnie uczciwy, tu chodzi tylko o pieniądze. Dlaczego Pan ŚW chce mnie na wyłączność? Bo jak będę tylko z nim, to on zrobi większy obrót, z którego tylko on otrzyma prowizję, a ja już nie... bo jestem Polką, a oni Arabami...

prawda jest też taka, że jeżeli mam możliwość pracy z jednym nieuczciwym, to wolę jednego niż dwóch...

kolejna kwestia jest taka, ze mam swoich klientów, robię sprzedaż ale nie otrzymuję za to prowizji... dlaczego? Bo jestem kobietą... w dodatku Polką..

Dlatego szukam innej pracy...

Tak to wszystko mniej więcej wygląda...

Link to comment
Share on other sites

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - Przedwczesna radość z czegoś, cos nie zakończy sie tak jak sie spodziewałaś.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - W pracy ok, będziesz sobie radzić i tak to widze jakbys musiała sie przed kimś wykazać.

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy [/b]- szukać będziesz ale nic nowego nie znajdziesz.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - Może będziecie musieli zakończyć jakis wspólny projekt albo przy czymś razem pracować, rozczaruje cię ta sytuacja.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - Będziesz chciała pracować z SW a przydzielą cie do SB :) tylko to mi sie skojarzyło.

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - A rozczarowanie, może tym, że efekty mniejsze niż na nie liczyłaś.

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce -rozmowa z kimś konkretnym, do którego przemawiaja tylko logiczne argumenty, taka rzeczowa a ze słoneczkiem to rozwój więc może awansik :)?

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - Powinno być dość towarzysko :). 3 Kielichy to świętowanie, Giermek Mieczy- jakieś małe sprzeczki mogą się zdarzyć.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - No ładne karty, zadowolona będziesz, jak o kasę chodzi też, choć jakiś stres też się pojawi w tych 7 Buław.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy - Może się pojawić jakaś oferta, ale możesz być niezadowolona z zarobków, albo coś tam nie do końca wyda Ci się ok.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - No widać, że z nim nie lubisz pracować, ale chyba aż tak źle nie będzie, a on może wyjedzie w tych 6 Mieczach?

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - Jak chodzi o emocje, to początkowo ok. Potem coś Cię może wkurzyć z jego strony (5 Mieczy) i się zrobisz bardziej chłodna, wycofana, choć profesjonalna ( Królowa Mieczy).

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - No widać na pewno wsparcie faceta. Wysiłek będzie z Twojej strony, ale możesz być ciut rozczarowana.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce - Jakaś możliwość się pojawi? W każdym razie na pewno coś pozytywnego :)

 

Dobrego grudnia! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Maestro

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy imprezowo, ale i przy okazji spięcia z krnąbrnym nastolatkiem;)

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław odniesiesz jakieś swoje prywatne sukcesy, ale widać też walkę o swoje

 

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy nieciekawie, on czymś Cię rozczaruje i odejdzie z pracy

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy -dość egoistyczna z jego strony, widać, ze mimo wszystko dobrze się Wam współpracuje, tylko ta 5 mieczy przy Królowej Mieczy może mówić o jakiejś nieczystej zagrywce z jego strony wobec Ciebie, stąd może ta 7 buław w pozycji praca na etacie

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów na początku może być przestój, wiesz co, tak myślę, czy aby od zbyt dużego wysiłku fizycznego nie będzie np.kłuć Cię serce, czy coś w tym stylu, ogólnie jak dla mnie to coś ruszy w temacie

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce chyba szef Cię doceni

Link to comment
Share on other sites

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

trochę nerwów, może trochę nieprzemyślanych słów. Ale głównie radość i ruch. Nudno nie powinno być ;)

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

wyglądanie za czymś innym... walka o swoje.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

na razie chyba jeszcze nie uda Ci się jej znaleźć... ale Powodzenia :)

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

niby współpraca, ale takie osamotnienie z Twojej strony.. może Cię nie wspierać. Kontakt nadal tylko służbowy.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy

normalne stosunki, nawet chwilami może być przyjemnie 'jak w domu', ale tu jakieś działania za Twoimi plecami też mogą się dziać. Każdy sobie rzepkę skrobie

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów

oswojenie z tematem.. tak mi się te karty skojarzyły

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce

ktoś może pokazać swe inne oblicze

ewentualnie jakiś kontakt ze strony mężczyzny, który wprawi Cię w pozytywny nastrój

Link to comment
Share on other sites

Guest Linkinia

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

Wesoło :) mogą się pojawić drobne nieporozumienia jak u każdego, ale to będzie dobry miesiąc

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

W pracy wszystko w porządku - radzisz sobie dobrze, jeżeli nawet coś pójdzie nie tak, szybko temu zaradzisz

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

Wydaje mi się, że odpuścisz szukanie nowej pracy, przygotowania do świąt pochłoną Twój wolny czas

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

Chłodno, taki przymus wspólnej pracy tu widać, ale bez kłótni

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy -

Relacja koleżeńska, ciepła, współpraca dobrze się będzie układała

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów

Wydaje mi się, że wszystko będzie szło dobrze i sprawnie do świąt - tutaj pojawią się pokusy i stąd karta 3 mieczy. Zaraz jednak wrócisz do swojego codziennego planu :)

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce

Propozycja wyjazdu/wiadomość od pana z daleka/ ogólnie zaproszenie/propozycja od mężczyzny

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

***WERYFIKACJA***

 

Szarotka

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

Impreza rodzinna podczas której może pojawić się jakieś spięcie.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

Widać twoje zadowolenie i wypracowaną już solidną pozycję zawodową.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

Oferty pracy przy których więcej mogłabyś tracić niż zyskać. Dużo obowiązków, mało pieniędzy i generalnie niezbyt uczciwe podejście do pracownika.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

Widać twoje rozczarowanie, że musisz z nim współpracować ale też wejście waszej relacji zawodowej na inne tory. Może nie będziecie już pracować razem.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy

Raczej będzie po staremu czyli dobrze. Może powrócić jakiś stary temat gdzie ktoś niezbyt fajnie się zachował.

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów -

Dużo wysiłku ale chyba też jakieś rozczarowanie.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce -

Wsparcie ze strony mężczyzny, które podniesie cię na duchu.

 

Arachnea

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy -

Jest radość i fajnie spędzony czas z dziećmi :)

Jest też zamknięcie się na jakiś emocjonalny problem ( 2 mieczy) albo próba analizowania tego problemu - z mężem, lub z jakąś młodą osobą, uważać na kłótnie - pżz mieczy pokazuje złośliwości i cięty język.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - czujesz się tam dobrze.

Kończenie jakiś sprawy, ale jest tu tez obrona (Twoja ) przed jakąś osobą lub natłokiem własnie sprawy

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy - przeglądanie propozycji ale nic coby Cie na dobre zainteresowało, lub trafisz też na nieuczciwe propozycje.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - skupienie na pracy, ale z obu stron widać znudzenie i zmęczenie kontaktami, każde z was dąży do odsunięcia się na bezpieczną odległość ;)

 

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - emocjonalnie ok, ale nie profesjonalnie. Panowie rozmawiając ze sobą dzielą się uwagami na Twój temat i widać ze skoro emocje wpływają na to z kim ic się lepie pracuje to dla nich obu ( !) jest to nieprofesjonalne zachowanie. Pan SW Ci tego wprost nie powie, bo chce mieć z Tobą dobry układ i chce coś z tego dla siebie ugrać, wiec wchodzi w to "pozbywanie się" pana SB,

Weź pod uwagę, że jak już razem pozbędziecie się pana SB, to pan SW pozbędzie się Ciebie argumentując to Twoim nieprofesjonalnym zachowanie (5 mieczy i królowa mieczy ), on tak za bardzo to nie jest po Twojej stronie - tu kasa jest ważniejsza.

Za bardzo się odkrywasz, za dużo tutaj emocjonalnego w pracy) podejście - zwróć na to uwagę.

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - karty pokazały Twojego męża i pokazały osobę trenera - obydwaj mają wpływ na Twoje podejście oraz na samopoczucie związane z odchudzaniem. Emocje górą. Nie widać dużego schudnięcia.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce - karta Słońce wskazuje na dzieci. Może to być coś dotyczące domu i dzieci, albo ich kształcenia.

 

Ceres

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - Przedwczesna radość z czegoś, cos nie zakończy sie tak jak sie spodziewałaś.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - W pracy ok, będziesz sobie radzić i tak to widze jakbys musiała sie przed kimś wykazać.

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy [/b]- szukać będziesz ale nic nowego nie znajdziesz.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - Może będziecie musieli zakończyć jakis wspólny projekt albo przy czymś razem pracować, rozczaruje cię ta sytuacja.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - Będziesz chciała pracować z SW a przydzielą cie do SB :) tylko to mi sie skojarzyło.

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - A rozczarowanie, może tym, że efekty mniejsze niż na nie liczyłaś.

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce -rozmowa z kimś konkretnym, do którego przemawiaja tylko logiczne argumenty, taka rzeczowa a ze słoneczkiem to rozwój więc może awansik :)?

 

Caitriona

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - Powinno być dość towarzysko :). 3 Kielichy to świętowanie, Giermek Mieczy- jakieś małe sprzeczki mogą się zdarzyć.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - No ładne karty, zadowolona będziesz, jak o kasę chodzi też, choć jakiś stres też się pojawi w tych 7 Buław.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy - Może się pojawić jakaś oferta, ale możesz być niezadowolona z zarobków, albo coś tam nie do końca wyda Ci się ok.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - No widać, że z nim nie lubisz pracować, ale chyba aż tak źle nie będzie, a on może wyjedzie w tych 6 Mieczach?

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - Jak chodzi o emocje, to początkowo ok. Potem coś Cię może wkurzyć z jego strony (5 Mieczy) i się zrobisz bardziej chłodna, wycofana, choć profesjonalna ( Królowa Mieczy).

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - No widać na pewno wsparcie faceta. Wysiłek będzie z Twojej strony, ale możesz być ciut rozczarowana.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce - Jakaś możliwość się pojawi? W każdym razie na pewno coś pozytywnego :)

 

Inezka

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy imprezowo, ale i przy okazji spięcia z krnąbrnym nastolatkiem;)

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław odniesiesz jakieś swoje prywatne sukcesy, ale widać też walkę o swoje

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy nieciekawie, on czymś Cię rozczaruje i odejdzie z pracy

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy -dość egoistyczna z jego strony, widać, ze mimo wszystko dobrze się Wam współpracuje, tylko ta 5 mieczy przy Królowej Mieczy może mówić o jakiejś nieczystej zagrywce z jego strony wobec Ciebie, stąd może ta 7 buław w pozycji praca na etacie

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów na początku może być przestój, wiesz co, tak myślę, czy aby od zbyt dużego wysiłku fizycznego nie będzie np.kłuć Cię serce, czy coś w tym stylu, ogólnie jak dla mnie to coś ruszy w temacie

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce chyba szef Cię doceni

Dobrego grudnia! :)

 

Yumeko

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

trochę nerwów, może trochę nieprzemyślanych słów. Ale głównie radość i ruch. Nudno nie powinno być ;)

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

wyglądanie za czymś innym... walka o swoje.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

na razie chyba jeszcze nie uda Ci się jej znaleźć... ale Powodzenia :)

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

niby współpraca, ale takie osamotnienie z Twojej strony.. może Cię nie wspierać. Kontakt nadal tylko służbowy.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy

normalne stosunki, nawet chwilami może być przyjemnie 'jak w domu', ale tu jakieś działania za Twoimi plecami też mogą się dziać. Każdy sobie rzepkę skrobie

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów

oswojenie z tematem.. tak mi się te karty skojarzyły

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce

ktoś może pokazać swe inne oblicze

ewentualnie jakiś kontakt ze strony mężczyzny, który wprawi Cię w pozytywny nastrój

 

Linkinia

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

Wesoło :) mogą się pojawić drobne nieporozumienia jak u każdego, ale to będzie dobry miesiąc

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

W pracy wszystko w porządku - radzisz sobie dobrze, jeżeli nawet coś pójdzie nie tak, szybko temu zaradzisz

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

Wydaje mi się, że odpuścisz szukanie nowej pracy, przygotowania do świąt pochłoną Twój wolny czas

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

Chłodno, taki przymus wspólnej pracy tu widać, ale bez kłótni

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy -

Relacja koleżeńska, ciepła, współpraca dobrze się będzie układała

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów

Wydaje mi się, że wszystko będzie szło dobrze i sprawnie do świąt - tutaj pojawią się pokusy i stąd karta 3 mieczy. Zaraz jednak wrócisz do swojego codziennego planu :)

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce

Propozycja wyjazdu/wiadomość od pana z daleka/ ogólnie zaproszenie/propozycja od mężczyzny

 

dziękuję Wam wszystkim za interpretacje.

Chciałam tylko jeszcze dopisać kilka słów od siebie, do niektórych punktów:

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - dwójka dzieci się rozchorowała, syn brał antybiotyk

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - musiałam się bronić, bo zostałam posądzona o coś, czego nie zrobiłam...

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy ten człowiek posądził mnie o coś, czego nie zrobiłam i nasmarował maila na mnie do zarządu, mieliśmy bardzo dużą kłótnię, bardzo dużą... generalnie z nim nie rozmawiam, porozumiewamy się raczej przez skype i mail...

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy tak, jest bardzo egoistyczny; jest konkretny w pracy, ale jak przychodzą sytuacje stresowe, to twierdzi, że jego błąd/jego decyzja jest moim błędem i że on wcale nie kazał mi tak zrobić:-(

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce poszłam do szefa wyjaśnić sytuację i szef powiedział mi, że będę od kwietnia pracować na samodzielnym stanowisku bez pana SB, nie wierzę w ani jedno słowo niestety... tam wszyscy kłamią...

Link to comment
Share on other sites

***WERYFIKACJA***

 

Szarotka

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

Impreza rodzinna podczas której może pojawić się jakieś spięcie.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

Widać twoje zadowolenie i wypracowaną już solidną pozycję zawodową.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

Oferty pracy przy których więcej mogłabyś tracić niż zyskać. Dużo obowiązków, mało pieniędzy i generalnie niezbyt uczciwe podejście do pracownika.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

Widać twoje rozczarowanie, że musisz z nim współpracować ale też wejście waszej relacji zawodowej na inne tory. Może nie będziecie już pracować razem.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy

Raczej będzie po staremu czyli dobrze. Może powrócić jakiś stary temat gdzie ktoś niezbyt fajnie się zachował.

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów -

Dużo wysiłku ale chyba też jakieś rozczarowanie.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce -

Wsparcie ze strony mężczyzny, które podniesie cię na duchu.

 

Arachnea

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy -

Jest radość i fajnie spędzony czas z dziećmi :)

Jest też zamknięcie się na jakiś emocjonalny problem ( 2 mieczy) albo próba analizowania tego problemu - z mężem, lub z jakąś młodą osobą, uważać na kłótnie - pżz mieczy pokazuje złośliwości i cięty język.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - czujesz się tam dobrze.

Kończenie jakiś sprawy, ale jest tu tez obrona (Twoja ) przed jakąś osobą lub natłokiem własnie sprawy

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy - przeglądanie propozycji ale nic coby Cie na dobre zainteresowało, lub trafisz też na nieuczciwe propozycje.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - skupienie na pracy, ale z obu stron widać znudzenie i zmęczenie kontaktami, każde z was dąży do odsunięcia się na bezpieczną odległość ;)

 

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - emocjonalnie ok, ale nie profesjonalnie. Panowie rozmawiając ze sobą dzielą się uwagami na Twój temat i widać ze skoro emocje wpływają na to z kim ic się lepie pracuje to dla nich obu ( !) jest to nieprofesjonalne zachowanie. Pan SW Ci tego wprost nie powie, bo chce mieć z Tobą dobry układ i chce coś z tego dla siebie ugrać, wiec wchodzi w to "pozbywanie się" pana SB,

Weź pod uwagę, że jak już razem pozbędziecie się pana SB, to pan SW pozbędzie się Ciebie argumentując to Twoim nieprofesjonalnym zachowanie (5 mieczy i królowa mieczy ), on tak za bardzo to nie jest po Twojej stronie - tu kasa jest ważniejsza.

Za bardzo się odkrywasz, za dużo tutaj emocjonalnego w pracy) podejście - zwróć na to uwagę.

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - karty pokazały Twojego męża i pokazały osobę trenera - obydwaj mają wpływ na Twoje podejście oraz na samopoczucie związane z odchudzaniem. Emocje górą. Nie widać dużego schudnięcia.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce - karta Słońce wskazuje na dzieci. Może to być coś dotyczące domu i dzieci, albo ich kształcenia.

 

Ceres

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - Przedwczesna radość z czegoś, cos nie zakończy sie tak jak sie spodziewałaś.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - W pracy ok, będziesz sobie radzić i tak to widze jakbys musiała sie przed kimś wykazać.

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy [/b]- szukać będziesz ale nic nowego nie znajdziesz.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - Może będziecie musieli zakończyć jakis wspólny projekt albo przy czymś razem pracować, rozczaruje cię ta sytuacja.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - Będziesz chciała pracować z SW a przydzielą cie do SB :) tylko to mi sie skojarzyło.

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - A rozczarowanie, może tym, że efekty mniejsze niż na nie liczyłaś.

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce -rozmowa z kimś konkretnym, do którego przemawiaja tylko logiczne argumenty, taka rzeczowa a ze słoneczkiem to rozwój więc może awansik :)?

 

Caitriona

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - Powinno być dość towarzysko :). 3 Kielichy to świętowanie, Giermek Mieczy- jakieś małe sprzeczki mogą się zdarzyć.

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - No ładne karty, zadowolona będziesz, jak o kasę chodzi też, choć jakiś stres też się pojawi w tych 7 Buław.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy - Może się pojawić jakaś oferta, ale możesz być niezadowolona z zarobków, albo coś tam nie do końca wyda Ci się ok.

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy - No widać, że z nim nie lubisz pracować, ale chyba aż tak źle nie będzie, a on może wyjedzie w tych 6 Mieczach?

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy - Jak chodzi o emocje, to początkowo ok. Potem coś Cię może wkurzyć z jego strony (5 Mieczy) i się zrobisz bardziej chłodna, wycofana, choć profesjonalna ( Królowa Mieczy).

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów - No widać na pewno wsparcie faceta. Wysiłek będzie z Twojej strony, ale możesz być ciut rozczarowana.

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce - Jakaś możliwość się pojawi? W każdym razie na pewno coś pozytywnego :)

 

Inezka

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy imprezowo, ale i przy okazji spięcia z krnąbrnym nastolatkiem;)

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław odniesiesz jakieś swoje prywatne sukcesy, ale widać też walkę o swoje

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy nieciekawie, on czymś Cię rozczaruje i odejdzie z pracy

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy -dość egoistyczna z jego strony, widać, ze mimo wszystko dobrze się Wam współpracuje, tylko ta 5 mieczy przy Królowej Mieczy może mówić o jakiejś nieczystej zagrywce z jego strony wobec Ciebie, stąd może ta 7 buław w pozycji praca na etacie

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów na początku może być przestój, wiesz co, tak myślę, czy aby od zbyt dużego wysiłku fizycznego nie będzie np.kłuć Cię serce, czy coś w tym stylu, ogólnie jak dla mnie to coś ruszy w temacie

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce chyba szef Cię doceni

Dobrego grudnia! :)

 

Yumeko

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

trochę nerwów, może trochę nieprzemyślanych słów. Ale głównie radość i ruch. Nudno nie powinno być ;)

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

wyglądanie za czymś innym... walka o swoje.

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

na razie chyba jeszcze nie uda Ci się jej znaleźć... ale Powodzenia :)

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

niby współpraca, ale takie osamotnienie z Twojej strony.. może Cię nie wspierać. Kontakt nadal tylko służbowy.

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy

normalne stosunki, nawet chwilami może być przyjemnie 'jak w domu', ale tu jakieś działania za Twoimi plecami też mogą się dziać. Każdy sobie rzepkę skrobie

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów

oswojenie z tematem.. tak mi się te karty skojarzyły

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce

ktoś może pokazać swe inne oblicze

ewentualnie jakiś kontakt ze strony mężczyzny, który wprawi Cię w pozytywny nastrój

 

Linkinia

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy

Wesoło :) mogą się pojawić drobne nieporozumienia jak u każdego, ale to będzie dobry miesiąc

 

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław

W pracy wszystko w porządku - radzisz sobie dobrze, jeżeli nawet coś pójdzie nie tak, szybko temu zaradzisz

 

Poszukiwania nowej pracy - 10 denarów, 5 denarów, 7 mieczy

Wydaje mi się, że odpuścisz szukanie nowej pracy, przygotowania do świąt pochłoną Twój wolny czas

 

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy

Chłodno, taki przymus wspólnej pracy tu widać, ale bez kłótni

 

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy -

Relacja koleżeńska, ciepła, współpraca dobrze się będzie układała

 

Odchudzanie - Król denarów, król buław, 3 mieczy+król kielichów

Wydaje mi się, że wszystko będzie szło dobrze i sprawnie do świąt - tutaj pojawią się pokusy i stąd karta 3 mieczy. Zaraz jednak wrócisz do swojego codziennego planu :)

 

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce

Propozycja wyjazdu/wiadomość od pana z daleka/ ogólnie zaproszenie/propozycja od mężczyzny

 

dziękuję Wam wszystkim za interpretacje.

Chciałam tylko jeszcze dopisać kilka słów od siebie, do niektórych punktów:

Dom i rodzina - 3 kielichów, 2 mieczy, paź mieczy - dwójka dzieci się rozchorowała, syn brał antybiotyk

Praca na etacie - 9 denarów, III cesarzowa, 7 buław - musiałam się bronić, bo zostałam posądzona o coś, czego nie zrobiłam...

Relacja z SB (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 5 pucharów, 3 denarów, 6 mieczy ten człowiek posądził mnie o coś, czego nie zrobiłam i nasmarował maila na mnie do zarządu, mieliśmy bardzo dużą kłótnię, bardzo dużą... generalnie z nim nie rozmawiam, porozumiewamy się raczej przez skype i mail...

Relacja z SW (handlowiec, z którym pracuję - nic mnie z nim nie łączy poza pracą) - 9 pucharów, 6 pucharów, 5 mieczy+królowa mieczy tak, jest bardzo egoistyczny; jest konkretny w pracy, ale jak przychodzą sytuacje stresowe, to twierdzi, że jego błąd/jego decyzja jest moim błędem i że on wcale nie kazał mi tak zrobić:-(

Czego się nie spodziewam: król mieczy, 2 buław, XIX słońce poszłam do szefa wyjaśnić sytuację i szef powiedział mi, że będę od kwietnia pracować na samodzielnym stanowisku bez pana SB, nie wierzę w ani jedno słowo niestety... tam wszyscy kłamią...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...