Jump to content

sny o koledze z pracy

malwina.krol5
 Share

Recommended Posts

Witam,

Proszę o pomoc w interpretacji snu. Sen dotyczy znajomego kolegi z pracy, który wpadł mi w oko, ale jakoś nadal między nami nic nie jest poważnego. Nie mniej jednak śnij mi się trzy razy. Jakoś we wrześniu miałam sen , że jesteśmy na spotkaniu służbowym również był on, rozmawialiśmy i nagle on się podnosi ja także wstaje i podaje mi rękę do pożegnalnego uścisku. Ja podaję mu swoją rękę i on nachyla się, całuje mnie w rękę-nadgarstek i coraz wyżej nie przerywając pocałunków. Wycałował mi rękę do łokcia. Później trzymając cały czas moją rękę siedliśmy razem na ławce i on patrzył się na mnie z takim zachwytem, rozmarzonym spojrzeniem , takimi świecącymi oczami. Oczywiście uśmiechał się do mnie cały czas. Po kilku dniach znów mi się śnił. Byłam w domu rodzinnym z siostrami. Ktoś puka do drzwi. Ja otwieram i w progu stoi on. Przywitał się ze mną , zaprosiłam go do domu. Poszliśmy do mojego pokoju by porozmawiać. Nie pamiętam o czym dokładnie rozmawialiśmy. Ale jak weszliśmy do mojego pokoju to on się położył na moim łóżku, był w krótkich spodenkach i podkoszulce, a ja też się położyłam obok niego opierając głowę o jego kolano, coś do niego mówiłam chyba odnośnie pracy, powiedziałam że ma kościste kolana i oparłam się o jego udo. Spojrzałam na niego a on coś przeglądał w telefonie.Wtedy weszła moja młodsza siostra , wstaliśmy, przedstawiłam ją mu i on siadł na długiej ławce. Ja się do niego dosiadłam i moja siostra koło mnie. On się odwrócił do mnie, objął mnie ramieniem, i zaczął całować po twarzy. Najpierw całował moje policzki, czoło, a później się zawahał i niepewnie pocałował mnie w usta. Na tym skończył się sen. W realu podejrzewam, że chyba się mną interesuje, ale on najpierw robi w stosunku kilka kroków do przodu, a później do tyłu-zachowuje się jakbym była mu obojętna. Nie wiem proszę o pomoc w interpretacji tego snu.

Guest SooYoung

Sny z cyklu - Chciałabym, a boję się ;)

Jeśli nie przeniesiesz tej relacji do realu to dalej będziesz tak śniła, do czasu aż znajdziesz kolejną osobę w której się zauroczysz.

Tutaj dalszy rozwój relacji - działanie zależy od Ciebie.

Pozdrawiam.