Jump to content

Co ktoś myśli


nastek96
 Share

Recommended Posts

Mam prośbe. Wiem, ze na tym forum nie wolno interpretować pytań co ktoś o nas myśli, więc o to nie prosze. Prosze tylko o wskazanie czegoś. (nie wiedziałem do jakiego to dać działu)

 

Zapytałem co pewna osoba o mnie myśli? 3 kielichów, Wieża, 5 monet

Z podsumowania wyszedł mi Świat (troche nie pasuje do kart). Z racji, że nie rozumiałem postanowiłem wyciągnąć jedną ostateczną karte i wyciągnąłem Świat(taka sama karta jak podsumowanie).

 

Tak więc czy ta karta wpływa na poprzednie i sprawia, że mam je odcztywać jako pozytywne?

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie umiem pomagać w cudzych interpretacjach kart, bo to proces bardzo intuicyjny, musiałabym widzieć jaką talią był stawiany rozkład itd. Ale gdyby wyszedł mi taki rozkład + dwa razy Świat to uznałabym to chyba za taki troll od kart ;) W sensie, że Świat pokazywałby mi, że są ważniejsze rzeczy w tym momencie, którym należy poświęcić uwagę, niż to, co ta osoba o mnie myśli. Ale to tylko taka pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, tak jak mówię - karty mają te same znaczenia, ale każdy je czyta trochę inaczej ;)

Link to comment
Share on other sites

To znaczy to tylko taka moja sugestia, ja bym to tak odebrała, gdyby mi wyskoczył Świat, jeszcze dwa razy! Ale też zależy jakie Ty miałeś odczucia w związku z tą kartą, co sobie pomyślałeś itd. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Że dzieli was dystans, odległość.

 

Myśli że jej/jemu Ciebie brakuje ( 5 monet - jako zubożenie, tutaj emocjonalne, lub duchowe, lub po prostu fizyczne), boi dawałeś tej osobie coś czego jej/jemu teraz brakuje.

 

Akurat na zadane przez Ciebie pytanie o to "Co myśli", to karty pokazały "Co czuje" (myślę że to jest do zweryfikowania ), czyli uczucia tej osoby do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Przewertowałem forum i wiem co to może być. Świat - jest ode mnie daleko myślami.

 

Ciekawa interpretacja. Mi na rozmowę o pracę, czy ją dostanę czy nie, wypadła ta karta, ale nie byłam zbyt zadowolona z oferty i niechętnie umówiłam się na drugie spotkanie. W pytaniu o to, czy je olać wypadła też karta "Świat". Z braku innych okazji, w końcu poszłam i już prawie podpisałam umowę, ale na szczęście w ostatniej chwili dostałam telefon z inną lepszą ofertą. Tamci chcieli, a ja nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...