Skocz do zawartości

Na faceta - kolejne 3 miesiace


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż facet, z którym sie spotykałam od 3 tyg sie nie odzywa uznałam, że znowu jestem singlem więc wracam do tematu.

Singielka, lat 37, bezdzietna, mieszkam za granicą

Rozkład na 3 miesiące - grudzień, styczeń, luty

1. Czy w okresie do końca lutego 2017 roku pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ, X Kielichów

Tak ale będzie miał rodzinę

 

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 0 GŁUPIEC, IX Kielichów

Zauroczenie nową znajomością

 

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? Królowa Mieczy, II Monet

Tak a nawet dwóch

 

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? Król Kielichów, XV Diabeł

Seks

 

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? VI Mieczy, V Buław

Pożegnam się z kimś definitywnie

 

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek? VII RYDWAN, X Mieczy, II Mieczy

Tak ale chwilowy. Najpierw jakiś zryw po okresie zastoju a potem rozczarowanie, że to jednak nie to, zawiedzione nadzieje

 

7. Z kim stworzę ten związek? VIII Mieczy, As Buław

Rozwodnik

 

8. Kim będzie ten mężczyzna ? IV Kielichów

Ktoś kto mnie nudzi

 

9. Jaka jest dalsza przyszłość między nami? I MAG, Król Monet, V Mieczy

Nijaka, krotki zryw i rozstanie, może kłótnia.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

1. Czy w okresie do końca lutego 2017 roku pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ, X Kielichów

nie, nie pokazał się żaden pan, 10 pucharów mówi o pauzie, a sprawiedliwość też nie kojarzy mi się z nową czy starą znajomością

 

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 0 GŁUPIEC, IX Kielichów

nie potoczy się, bo jej nie będzie

 

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? Królowa Mieczy, II Monet

nie, chyba że sama nawiążesz kontakt z jednym, z którym ucięłaś znajomość

 

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? Król Kielichów, XV Diabeł

też jej nie będzie, pozostanie samo rozpamiętywanie, a Diabeł może dorzuć do ogniska

 

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? VI Mieczy, V Buław

zmienisz kierunek działań

może obecny stan będzie Ci przeszkadzać i będziesz walczyć o zmianę na lepsze, ale nic nie ruszy w tym kierunku

skupisz się na innych sprawach życia codziennego

 

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek? VII RYDWAN, X Mieczy, II Mieczy

nie

Rydwan - miniesz się z planami

10 mieczy - dla mnie tutaj, to jak znak STOP

2 mieczy - przemyślisz to na spokojnie, ale związku nie widać; ewentualnie może pogodzisz się z kimś

 

7. Z kim stworzę ten związek? VIII Mieczy, As Buław

nikogo takiego nie będzie

możesz popaść w depresję - mnie As buław pokazał już kilka razy dołek

w 8 mieczach możesz nie dostrzegać szans, brakuje siły przebicia, tzn. nie zechcesz zrobić pierwsza kroku, bo "to głupio", "nie wypada" itp.

 

8. Kim będzie ten mężczyzna ? IV Kielichów

nie będzie go, możliwe, że go wcześniej odtrąciłaś

 

9. Jaka jest dalsza przyszłość między nami? I MAG, Król Monet, V Mieczy

było ich dwóch - Mag i Król denarów - każdy inny, jeden działał, drugi obserwował, ale zamknęłaś ten rozdział (5 mieczy - na mojej karcie dwóch ludzi odchodzi, a jeden, "zwycięzca" stoi z "łupem wojennym")

Odnośnik do komentarza

Według mnie nie pojawi się żaden nowy Pan.O Panu z przeszłości to Ty możesz rozmyślać, aczkolwiek nie widać tutaj jego pojawienia się. Zapowiedzi stałego związku też nie widać.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Zauważ, jakie karty padły w rozkładzie:

 

AW: VIII Sprawiedliwość, Głupiec, XV Diabeł, VII Rydwan, I Mag,

 

Kielichy: 10, 9, Król, 4

 

Denary: 2, Król,

 

Miecze: Królowa, 6, 10, 2, 8, 5

 

Buławy: 5, As,

 

Zdecydowana przewaga mieczy, aw, a następnie kielichów, denarów i buław. Tak, jakby logika kłóciła się z potrzebami serca... Jest to dla Ciebie dość istotny temat, mimo, że brakuje tu silnych emocji (buławy) i realnych podstaw (denary).

 

Widać tutaj jedną panią - królowa mieczy - która odcięła się od dwóch panów: Króla pucharów i Króla denarów.

 

5 buław + As buław - połączenie może mówić o wywalczeniu sobie szansy albo walki z depresją bądź obecnym stanem (singielstwem)

 

W mieczach widać zamknięcie: Królowa odcina się, 10 mieczy stopuje, w 8 mieczach są blokady, 5 mieczy już czegoś się pozbyły/zakończyły, w 6 mieczach poszłaś dalej, w 2 chyba starasz się z tym pogodzić, wziąć na logikę

nadzieja w 6 mieczach, ale w rozkładzie po nich masz 5 buław, a więc przybędziesz na nowy ląd i zaczniesz nowe życie od bitwy

 

kielichy: w 10 pucharach też dalej nie pójdziesz, 9 kielichów to karta samotności, szczęśliwej, ale jednak poczucia, że czegoś do pełni brak, Król kielichów nie zawsze jest namacalny, on może siedzieć w Twoich myślach, 4 pucharów, jak inne czwórki, jest zamknięta, zniechęcona

 

denary: 2 monet + Król monet - kiedyś były wahania odnośnie mężczyzny, który się kiedyś kręcił

Odnośnik do komentarza

Dzięki chociąż nic mnie to nie pocieszyło, mam na serio serdecznie dosyć samotności,

Euterpe faktycznie do niedawna była ich dwóch, wybrałam jednego i pewnie tego złego, bo znowu jestem sama.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...