Skocz do zawartości

Zakup domu


bibo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak potoczą się nasze dalsze starania o kupno tego konkretnego domu?

 

1) Sygnifikator lub sytuacja wyjściowa, tu i teraz 10 Kielichow

2) Nadzieje i plany Kolo Fortuny

3) Przyszły bieg spraw, niespodzianki Arcykaplanka

4) Ostateczny wynik Moc + dobralam Slonce AS Kielichow

 

1. 10 Kielichow to ten wlasnie dom, ogladajac go poczulam sie jak u siebie, taki dom marzen, dom rodzinny, zakochalam sie w NIM wchodzac do srodka.

2. Kolo Fortuny moim zdaniem to zmiany, ktore nastapily w trakcie zakupu tego domu. Dalismy oferte, ze kupujemy ten don za cene za ktora jest wystawiony i juz tydzien czekamy na odpowiedz sprzedajacego. Zainteresowanie tym domem bylo tak duze, ze wlasciciele zorganizowali ponownie dzien otwarty i licza, ze ktos da wiecej niz my/oni chcieli.

3. Arcykaplanka chyba mowi mi, abym troche wyluzowala i cierpliwie poczekala

4 Moc ze w koncu sie cos ruszy no i piekne karty wyszly, wiec final dla Nas bedzie pomyslny... ?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Moc na wyniku jest dobrą kartą, więc powinniście kupić ten dom. Ta karta mówi "nie martw się, wszystko dobrze się ułoży".

 

Z drugiej strony rozkład zaczyna 10 pucharów, a to nie wróży dobrze... Dziesiątki na początku rozkładu oznaczają "mur", dalej już nie można iść.

 

 

Mimo pięknych kart, jestem na nie. Przez 10 kielichów na starcie. Może wyjdzie Wam to nad dobre :)

 

 

Życzę wszystkiego dobrego :okok:

Odnośnik do komentarza

Arcan ja tez zawsze interpretowalam te karte pozytywnie, to dla mnie karta takiej szczesliwej rodziny. Przed spotkaniem kiedy ogladalismy ten dom tez mi wtedy wyszla karta 10 Kielichow

 

Mam talie pozlacany tarot i na mojej karcie stoi dom

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardziej na nie,bo wydaje mi się,że to koło fortuny odwróci wasze plany, nadzieje i nie pójdzie tak jak byście chcieli, a As kielichów na końcu uznałabym za nowe poszukiwania. Mam nadzieję,że jednak ułoży się po waszej myśli :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja uważam, że macie duże szansę na kupno tego domu :). W wyniku macie same pozytywne karty, bo wyszły Moc, Słońce i As Kielichów, aż 2 AW. Słońce i As Kielichów to Wasza radość, zadowolenie z nabycia tego domu. Moc i As Kielichów to dobra energia. 10 Kielichów czytałam, że na początku nie jest zbyt dobrą kartą, ale mimo to jestem na tak :). Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Arcan i Caitriona :poklon: brawo dziewczyny, mialyscie racje :flamenco::szampan_na:

Udalo sie, Nasza oferta zostala przyjeta, ale tylko dlatego, ze my zgodzilismy sie poczekac, az wlasciciele nie kupia innego domu, wiec Yumeko po czesci tez miala racje, ale i tak sie ciesze :flamenco:

 

Tak jak wspomnialam juz wyzej. Ja mam karty pozlacany tarot i na mojej 10 kielichow jest dom i zawsze te karte odczytywalam pozytywnie.

Dziekuje Wam wszystkim za pomoc :okok:

 

No to stawiamy teraz karty kiedy nastapi final zakupu i przeprowadzka?

Edytowane przez bibo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zwracam honor tym, ktorzy twierdzili, ze nie kupimy tego dom :poklon::poklon:

Nie otrzymalismy hipoteki, pierwsza decyzja byla pozytywna, ale po kilku dniach otrzymalam telefon, ze inny dzial banku sie nie zgodzil :beczy:

Obecie został wysłany list do banku, czekam na odpowiedz i ostateczny rezultat. Chce położyć karty w tej sprawie, mam nadzieje, ze mi pomożecie w interpretacji ponieważ jestem załamana ;(

 

Z góry bardzo Wam dziękuje xxx

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...