Jump to content

Czy będę zadowolona z wypłaty?

patrycja3791
 Share

Recommended Posts

Jestem dość nerwowa przed listopadową wypłatą, ponieważ w tym miesiącu na prawdę mieliśmy urwanie głowy i liczę na większą premię +bony świąteczne.

Czy będę zadowolona z listopadowej wypłaty?

7mieczy,Głupiec, Rycerz buław, As denarów

W 7mieczy pokazane mogą być moje odczucia-boje się,że mnie oszukają, Głupiec to chyba jednak radość ,Rycerz- nie wiem może moja energia i zapał poświęcony pracy?As to chyba jednak ta fajna wypłata:-)

Co więcej rozkładałam karty na ten tydzień,kiedy będzie wyłata i wypadło na środę również As denarów,więc może jednak...:-)

Weryfikacja do końca tyg lub już jutro jeśli pojawi się wypłata tak jak karty pokazały :_oczko:

Ja bym powiedziała,że nie będziesz zadowolona... 7 mieczy to dobra mina do złej gry, rycerz mieczy wskazuje na nerwy... Może dostaniesz w glupolu i Asie troche wiecej kasy, ale to będzie raczej wypłata + drobne

w pełni możesz nie być zadowolona. Coś w rodzaju 'tyle się napracowałam a tu tylko tyle'...

możliwy jakiś bon... ale to wszystko może Ci się wydawać nieadekwatne do włożonej pracy.

Może też być mowa, że np. w przyszłości będzie Ci to do czegoś brane :mysli:

Ja bym powiedziała,że nie będziesz zadowolona... 7 mieczy to dobra mina do złej gry, rycerz mieczy wskazuje na nerwy... Może dostaniesz w glupolu i Asie troche wiecej kasy, ale to będzie raczej wypłata + drobne

Rycerz buław:-)

w pełni możesz nie być zadowolona. Coś w rodzaju 'tyle się napracowałam a tu tylko tyle'...

możliwy jakiś bon... ale to wszystko może Ci się wydawać nieadekwatne do włożonej pracy.

Może też być mowa, że np. w przyszłości będzie Ci to do czegoś brane :mysli:

Nie rozumiem :-( Troche się wystraszylam :-(

7 mieczy, Głupiec, Rycerz buław, As denarów

Moim zdaniem dostaniesz, ale nie na konto, tylko do ręki, bez pokwitowania, na lewo, jak mówią na czarno.

As monet zawsze pokazała mi pieniądze, do 1 000 zł.

Weryfikuję : wypłata ładna, widać różnicę aczkolwiek może w kartach pokazało się moje niezadowolenie z racji tego,że przyszła później niż zakładałam :-)