Skocz do zawartości

Czy będę zadowolona z wypłaty?


patrycja3791

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dość nerwowa przed listopadową wypłatą, ponieważ w tym miesiącu na prawdę mieliśmy urwanie głowy i liczę na większą premię +bony świąteczne.

 

Czy będę zadowolona z listopadowej wypłaty?

 

7mieczy,Głupiec, Rycerz buław, As denarów

 

W 7mieczy pokazane mogą być moje odczucia-boje się,że mnie oszukają, Głupiec to chyba jednak radość ,Rycerz- nie wiem może moja energia i zapał poświęcony pracy?As to chyba jednak ta fajna wypłata:-)

 

Co więcej rozkładałam karty na ten tydzień,kiedy będzie wyłata i wypadło na środę również As denarów,więc może jednak...:-)

 

Weryfikacja do końca tyg lub już jutro jeśli pojawi się wypłata tak jak karty pokazały :_oczko:

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedziała,że nie będziesz zadowolona... 7 mieczy to dobra mina do złej gry, rycerz mieczy wskazuje na nerwy... Może dostaniesz w glupolu i Asie troche wiecej kasy, ale to będzie raczej wypłata + drobne

Odnośnik do komentarza

Czy będę zadowolona z listopadowej wypłaty?

 

7mieczy,Głupiec, Rycerz buław, As denarów

w pełni możesz nie być zadowolona. Coś w rodzaju 'tyle się napracowałam a tu tylko tyle'...

możliwy jakiś bon... ale to wszystko może Ci się wydawać nieadekwatne do włożonej pracy.

Może też być mowa, że np. w przyszłości będzie Ci to do czegoś brane :mysli:

Odnośnik do komentarza
Ja bym powiedziała,że nie będziesz zadowolona... 7 mieczy to dobra mina do złej gry, rycerz mieczy wskazuje na nerwy... Może dostaniesz w glupolu i Asie troche wiecej kasy, ale to będzie raczej wypłata + drobne

 

Rycerz buław:-)

Odnośnik do komentarza
Czy będę zadowolona z listopadowej wypłaty?

 

7mieczy,Głupiec, Rycerz buław, As denarów

w pełni możesz nie być zadowolona. Coś w rodzaju 'tyle się napracowałam a tu tylko tyle'...

możliwy jakiś bon... ale to wszystko może Ci się wydawać nieadekwatne do włożonej pracy.

Może też być mowa, że np. w przyszłości będzie Ci to do czegoś brane :mysli:

 

Nie rozumiem :-( Troche się wystraszylam :-(

Odnośnik do komentarza

7 mieczy, Głupiec, Rycerz buław, As denarów

 

Moim zdaniem dostaniesz, ale nie na konto, tylko do ręki, bez pokwitowania, na lewo, jak mówią na czarno.

As monet zawsze pokazała mi pieniądze, do 1 000 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...