Skocz do zawartości

Co się dzieje? :O


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Od soboty mam jakąś czarną serie. Najpierw szef wyrzucił mnie z pracy,potem ukradli mi telefon. Nie przeszedł mi przelew i musze jutro jechać na uczelnie na gapę...a właściciel mieszkania sprowadził jakąś parkę do pokoju :o Tak na dobitke, to mam niedługo termin spłaty zadłużenia, a hajsu zero.

Saturn wariuje czy jak?

 

Kiedy się sytuacja unormuje? (wszystko wróci do porządku)

 

król denarów, 10 mieczy, 9 kijów

 

albo na scene wkroczy jakiś król denarów, który mi pomoże i ogarne to jakos, albo pokazuje,że w koziorożcu..

 

Tak czy siak to sie skończy -10 mieczy... 9 kijów pokazuje tutaj wprost moje defensywne zachowanie ..Król denarów to albo osoba wprost, albo żywioł ziemi

 

Jak działać by jakoś ogarnąc ten bałagan?

 

9 denarów, 4 denary, mag

 

Kompletnie nic... jakby los miał sam tutaj zadziałać i ogarnąć.. ten Mag na koncu...pokaże mi się nowa opcja

 

Pewnie jakiś chwilowy niefart...ale wkurzyć potrafi :P

Odnośnik do komentarza

Kiedy się sytuacja unormuje? (wszystko wróci do porządku)

 

król denarów, 10 mieczy, 9 kijów

wszystko w swoim czasie. Jak poczujesz, że więcej nie zniesiesz to wtedy sytuacja się zmieni i po mały przyjdą rozwiązania spraw.

 

Jak działać by jakoś ogarnąc ten bałagan?

 

9 denarów, 4 denary, mag

przyglądaj się wszystkiemu ze dwa razy zanim coś zrobisz. Najcenniejsze rzeczy trzymaj przy sobie.

Mag skojarzył mi się z jakąś świeczką intencyjną, a także uczeniem się na tym co było by już się nie powtórzyło.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Kiedy się sytuacja unormuje? (wszystko wróci do porządku)

 

król denarów, 10 mieczy, 9 kijów

 

W znaku Koziorożca - król den.

 

 

Jak działać by jakoś ogarnąc ten bałagan?

 

9 denarów, 4 denary, mag

 

Ogarnąć siebie.Tutaj emocje maa duży wpływ.

Uporządkować swoje działania, przez jakiś czas robić plan dnia, wyrobić sobie nawyk pilnowania spraw, być bardziej konsekwentną w działaniu.

A karta 4 den to dosłownie - Przysiąść na tyłku, czasami się zatrzymać i poczekać, przeczekać.

4 den to tez oszczędzanie.

Odnośnik do komentarza

Arachnea, ja mam asc w skorpionie...Otaczam się wielką skorupą, przez którą nic nie może się przebić...:) To bardzo wartościowe...Jak te 4 den... Także jestem chroniona :)

W sumie kwestia czasu zanim sie z tym uporam

Odnośnik do komentarza

król denarów, 10 mieczy, 9 kijów

 

Na święta jakiś denarowy może sypnąć pieniążkami, może tata :)

 

Jak działać by jakoś ogarnąc ten bałagan?

 

9 denarów, 4 denary, mag

Oszczędzać, kombinować.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
Arachnea, ja mam asc w skorpionie...Otaczam się wielką skorupą, przez którą nic nie może się przebić...:) To bardzo wartościowe...Jak te 4 den... Także jestem chroniona :)

W sumie kwestia czasu zanim sie z tym uporam

Nie wiem o co chodzi z tą ochroną bo pisałam o oszczędzaniu -po prostu zadbaj o swoje oszczędności i bądź bardziej skupiona na tym co robisz, jakie czynności wykonujesz, co się wokół Ciebie dzieje.

To co dajesz, wysyłasz w świat to i przyciągasz.

 

Natomiast z tą skorupą - ochroną to wątpliwa sprawa i nie pisze tego żeby Cię niepokoić, jednak bądź bardziej realistką. Chyba ze lubisz emocje, a wtedy to co tu opisałeś masz od Losu/ Życia w pakiecie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...