Jump to content

Co się dzieje? :O

Arcan
 Share

Recommended Posts

Od soboty mam jakąś czarną serie. Najpierw szef wyrzucił mnie z pracy,potem ukradli mi telefon. Nie przeszedł mi przelew i musze jutro jechać na uczelnie na gapę...a właściciel mieszkania sprowadził jakąś parkę do pokoju :o Tak na dobitke, to mam niedługo termin spłaty zadłużenia, a hajsu zero.

Saturn wariuje czy jak?

Kiedy się sytuacja unormuje? (wszystko wróci do porządku)

król denarów, 10 mieczy, 9 kijów

albo na scene wkroczy jakiś król denarów, który mi pomoże i ogarne to jakos, albo pokazuje,że w koziorożcu..

Tak czy siak to sie skończy -10 mieczy... 9 kijów pokazuje tutaj wprost moje defensywne zachowanie ..Król denarów to albo osoba wprost, albo żywioł ziemi

Jak działać by jakoś ogarnąc ten bałagan?

9 denarów, 4 denary, mag

Kompletnie nic... jakby los miał sam tutaj zadziałać i ogarnąć.. ten Mag na koncu...pokaże mi się nowa opcja

Pewnie jakiś chwilowy niefart...ale wkurzyć potrafi :P

wszystko w swoim czasie. Jak poczujesz, że więcej nie zniesiesz to wtedy sytuacja się zmieni i po mały przyjdą rozwiązania spraw.

9 denarów, 4 denary, mag

przyglądaj się wszystkiemu ze dwa razy zanim coś zrobisz. Najcenniejsze rzeczy trzymaj przy sobie.

Mag skojarzył mi się z jakąś świeczką intencyjną, a także uczeniem się na tym co było by już się nie powtórzyło.

• Ekspert

Strzelec/Koziorożec, 10 Mieczy i 9 Buław to energię, które szybko przemijają

Nic, poczekać ;) z sumy Umiarkowanie też na to wskazuje.

Guest SooYoung

W znaku Koziorożca - król den.

9 denarów, 4 denary, mag

Ogarnąć siebie.Tutaj emocje maa duży wpływ.

Uporządkować swoje działania, przez jakiś czas robić plan dnia, wyrobić sobie nawyk pilnowania spraw, być bardziej konsekwentną w działaniu.

A karta 4 den to dosłownie - Przysiąść na tyłku, czasami się zatrzymać i poczekać, przeczekać.

4 den to tez oszczędzanie.

Arachnea, ja mam asc w skorpionie...Otaczam się wielką skorupą, przez którą nic nie może się przebić...:) To bardzo wartościowe...Jak te 4 den... Także jestem chroniona :)

W sumie kwestia czasu zanim sie z tym uporam

Na święta jakiś denarowy może sypnąć pieniążkami, może tata :)

9 denarów, 4 denary, mag

Oszczędzać, kombinować.

Guest SooYoung
Arachnea, ja mam asc w skorpionie...Otaczam się wielką skorupą, przez którą nic nie może się przebić...:) To bardzo wartościowe...Jak te 4 den... Także jestem chroniona :)

W sumie kwestia czasu zanim sie z tym uporam

Nie wiem o co chodzi z tą ochroną bo pisałam o oszczędzaniu -po prostu zadbaj o swoje oszczędności i bądź bardziej skupiona na tym co robisz, jakie czynności wykonujesz, co się wokół Ciebie dzieje.

To co dajesz, wysyłasz w świat to i przyciągasz.

Natomiast z tą skorupą - ochroną to wątpliwa sprawa i nie pisze tego żeby Cię niepokoić, jednak bądź bardziej realistką. Chyba ze lubisz emocje, a wtedy to co tu opisałeś masz od Losu/ Życia w pakiecie ;)