Jump to content

sprawa w urzedzie

Meganos
 Share

Recommended Posts

Mam taki problem: potrzebuje zeby pan poszedl ze mna do urzedu i dal swoj podpis. Zapytalam kart jak zrealizuje sie moje oczekiwanie zeby on przyjechal?

Weryfikacja za tydzien

Pustelnik, 7 pucharów, kaplanka i dolozylam cesarz

Pomyslalam ze przyjedzie i razem tam pojdziemy ale patrzac na tego pustelnika z 7 pucharow to mozliwe ze to tylko moje zludzenia I bede musiala sama tam pojsc:(

To nie są najlepsze karty:

Pustelnik - po ciemku kroczysz sama,

7 kielichów - bardzo byś chciała, ale

Kapłanka - zostaniesz z tym sama, bo

Cesarz - siedzi i się nie ruszy.

:--(

Powodzenia w sprawie.

• Ekspert

Również uważam, że ten Pan Ci nie pomoże, nie ma kart ruchu w ogóle wśród tych kart. Kapłanka,Pustelnik i Cesarz raczej bierne karty. 7 Kielichów to rozczarowanie w tym układzie, ale też życzę powodzenia :)

Guest SooYoung
Mam taki problem: potrzebuje zeby pan poszedl ze mna do urzedu i dal swoj podpis. Zapytalam kart jak zrealizuje sie moje oczekiwanie zeby on przyjechal?

Pustelnik, 7 pucharów, kaplanka i dolozylam cesarz

Zadałeś pytanie o to czy pan przyjedzie - karty odpowiedziały że nie.

W kwestii urzędu i podpisu - Pan nie do końca wie o co chodzi, w każdym razie on uważa/myśli ze w tej sprawie nie do końca jesteś z nim szczera (Kapłanka) i coś tam jednak ukrywasz.

Guest ezopola

To super, ze przyjechal! Karty ewidentnie pokazaly Twoje obawy, bo gdzie Pustelnik, 7 kielichow i Kaplanka na przyjazd i zalatwienie spraw urzedowych, ale dobrze zobaczyc weryfke i ze sie udalo :) No chyba, ze wczesniej obiecal, zadeklarowal sie, ze bedzie, to Cesarz dotrzymal slowa - innego wytlumaczenia nie znajduje.

Edited by ezopola