Jump to content

spotkanie 10.12

Vita11
 Share

Recommended Posts

Jak wypadnie moje spotkanie z Panem X

Aktualna sytuacja - 6 denarów- oboje staramy się angażować w tą znajomość, aczkolwiek na razie mamy kontakt telefoniczny.

źródło problemu- 6 kielichów , być może nasza relacja jest na razie w świecie marzeń

rada dla mnie - 8 mieczy - porzucić wszelkie ograniczenia.

to co nieuniknione- 2 kielichy - spotkanie

wynika spotkania - Kapłan ? - być może relacja będzie się dalej rozwijała

:flamenco:

Do spotkania na pewno dojdzie,czy relacja się rozwinie?Trudno powiedziec .kaplan -jak dla mnie,to taka karta nie pokazująca działania.Moze jakieś sprawy z przeszłości,zobowiązania rodzinne będą trochę te relacje blokowac.

• Ekspert

Według mnie też będzie na bank spotkanie :) Kapłan to może że atmosfera będzie taka dość jakby oficjalna ? ;) Nie stresuj się i nie wyszukuj problemów, o tym mówi 8 Mieczy. 6 Kielichów to taka relacja koleżeńska jak na razie.

Guest SooYoung

Aktualna sytuacja - 6 denarów- oboje staramy się angażować w tą znajomość, aczkolwiek na razie mamy kontakt telefoniczny.

źródło problemu- 6 kielichów , być może nasza relacja jest na razie w świecie marzeń

rada dla mnie - 8 mieczy - porzucić wszelkie ograniczenia.

to co nieuniknione- 2 kielichy - spotkanie

wynika spotkania - Kapłan

Jeśli on nie jest dużo starszy (Kapłan) to będzie się mądrzył.

Kapłan to karta mało romansowa, brak pożądania, taka bardziej na dystans, pouczanie (!), komentowanie i pokazywanie jak jest mądry.

Źródło problemu - tu 6 kielichów jako inne doświadczenie (a przez to są inne oczekiwania co do nowych relacji) wyniesione z przeszłości, z poprzednich relacji.

Samo spotkanie ok, jednak go nie zagadaj ;)

A przede wszystkim nie mów mu o swoich eks i co było w poprzednich związkach, o kłopotach itp, bo on Ci to potem niefajnie skomentuje (też Kapłan). Czyli 8 mieczy, to jednak trzymaj się ryzach i zwróć uwagę na to co mówisz.

Edited by SooYoung

Guest Linkinia

Aktualna sytuacja - 6 denarów- poznajecie się, rozmawiacie

źródło problemu- 6 kielichów - poprzednie doświadczenia, inne wymagania

rada dla mnie - 8 mieczy - nie spinać się, podejść na luzie, ale też uważać na to, co się mówi.

to co nieuniknione- 2 kielichy - spotkacie się na 100%

wynik spotkania - Kapłan - wasza relacja nieco przystopuje, wyklaruje się, ostudzisz swoje emocje

Aktualna sytuacja - 6 denarów - Wzajemne korzyści. Każde z Was myśli, ze to spotkanie coś mu da.

źródło problemu- 6 kielichów - Tęsknota za tym co minęło. Czy to jest jakaś długoletnia znajomość? Być może tkwienie we wspomnieniach, w przeszłości.

rada dla mnie - 8 mieczy - Skrępowanie, lęk-postaraj się zapanować nad tym.

to co nieuniknione- 2 kielichy - Randka

wynika spotkania - Kapłan -Dystans, znajomość raczej nie przerodzi się w nic bardziej emocjonalnego.

• Maestro

Spotkanie będzie na 100%, tylko czy on aby na pewno wolny? A jesli tak, to moze jakies wczęsniejsze zobowiazania sie za nim ciagną? Decyzja o kontynuacji bedzie podjęta przez niego. Karta 8 mieczy mówi własnie o tym, aby sie nie angażowac za bardzo..