Skocz do zawartości

Sen - ucieczka


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Od pewnego czasu śni sie mi sie pewien sen. Mianowicie uciekam z mojego domu rodzinnego, ponieważ coś mi zagraża. Uciekałem przed wojną, przed ludźmi, którzy sie włamali i chcieli zrobić mi krzywde, a dziś uciekałem przed karą śmierci. Zawsze staram sie ukciekać w bezpieczne miejsca: ople za domem(nie ma tam ludzi), dom babci, dziś za granice.

 

Wg symboliki moja ucieczka oznacza ucieczke od problemów, od czegoś co mnie przytłacza.

 

1.Co oznacza/symbolizuje ucieczka? Diabeł, Głupiec

2.Od czego/kogo uciekam? 7 kielichów, 5 mieczy, 10 buław (podumowanie Koło Fortuny)

 

1.Nie wygląda to na problemy. Raczej chęć nowych doświadczeń i poczucia nowych doznań. Może chodzi o wyrwanie sie z blokującej mnie moralności?

2.Od własnych fantazji lub od wątpliwości. Trzeba podjąć decyzje, co mi ciąży i 5 mieczy?

 

Nadal nie rozumiem, Co sen chiał mi przekazać? Przed czym uciekałem, co mam robić lub nie robić?

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

a to dobry dział?

 

Dla mnie sen mówi wprost o tym,że brak Ci poczucia bezpieczeństwa

 

Ucieka symbolizuje strach przed nieznanym, przed toksyką, diabeł może mówic wprost-przed niebezpieczeństwem

 

a uciekasz przed porażką,poczuciem straty, przed losem

Odnośnik do komentarza

1.Co oznacza/symbolizuje ucieczka? Diabeł, Głupiec

 

Chęć prowadzenie beztroskiego życia, żywiołowego, bez trosk materialnych, pełnego emocji.

2.Od czego/kogo uciekam? 7 kielichów, 5 mieczy, 10 buław (podumowanie Koło Fortuny)

Od problemów, poczucia zmagania się, takie zawsze pod górkę

 

Tak podsumowując to wg mnie pierwszy zestaw mówi o tym jak chciałabyś żeby Twoje życie wyglądało a drugi o tym jak wygląda.

Odnośnik do komentarza

Myśle, że to dobry dział, ponieważ rozłożyłem karty.

Ceres po głębokim zastanowieniu sie myśle, że masz racje. Co prawda nie mam ogromnych problemów, ale chyba coś mnoie przerasta.

Arcan, ucieczka przed losem to strzał w dziesiątke. Zapomniałem napisać, ale podsumowanie drugiego pytania to koło fortuny, czyli właśnie los :)

Musze sie poważnie zastanowić i znaleźć sposób, aby to rozwiązać. Chociarz jeszcze nie wiem jaki

Dziękuje wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze dopytanie. Ktoś mi powiedział, że miewa podobne sny i są one prorocze. Co o tym sądzicie? Ten sen może pokazywać przyszłość i być ostrzeżeniem?

Dodam, że sny były bardzo realistyczne. Po obudzeniu sie ze snu, gdzie uciekałem przed karą śmierci i zostałem zmuszony wziąść tabletke zatrzymującą serce, faktycznie ciężko mi sie oddychało i dziwnie biło mi serce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...