Skocz do zawartości

Praca - przedłużenie umowy ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam za granica, miesiąc temu rozpoczęłam nowa pracę ale na święta chciałabym pojechać do PL m.in dlatego że muszę odwiedzić dentystę w PL bo ten w NL życzy sobie 900 euro za 2 zęby, które dosyć pilnie muszę naprawić jeżeli nie chcę usuwać. Umowę Biuro pracy dało mi na 9 miesięcy ale to taka umowa, którą zawsze dają i można ja w każdej chwili zerwać a jak się dowiedziałam firma, w której pracuje co roku na grudzień przyjmuje dużo osób a po nowym roku redukują zatrudnienie o połowę. Praca mi się podoba i chciałabym tam zostać na dłużej.

 

1. Moja obecna sytuacja zawodowa XV DIABEŁ, I MAG, VIII Monet

Mam prace i kombinuje jak w niej zostać na dłużej

2. Perspektywy czyli jakie mam szanse na zostanie w tej firmie na dłuższy okres czasu: II Kijów, VIII Kijów

Mam jak najbardziej

3. Co powinnam zrobić żeby tam zostać: IV Mieczy, III CESARZOWA

Ech odpocząć ? Iść na urlop?

4. Czego nie robić: Rycerz Mieczy, IX Mieczy

Być złośliwą w stosunku do współpracowników

5. Jaki wpływ na przedłużenie umowy będzie miał mój wyjazd do PL na święta?Królowa Buław, IX Monet

Nie będzie miał wpływu na decyzje pracodawcy

6. Zwolnią mnie po nowym roku czy nie zwolnią? XX SĄD, Król Mieczy, VI Kielichów

Obawiam się , że jednak zwolnią.

Odnośnik do komentarza

Według mnie 2 i 8kijów nie daje jakichś szczególnych szans na pozostanie w obecnej pracy wręcz przeciwnie w 8kijów dużo jest ruchu,co by mogło wskazywać na poszukiwanie innej pracy. Niestety jednak mogą Ci podziękować za współpracę :(

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Moja obecna sytuacja zawodowa XV DIABEŁ, I MAG, VIII Monet

 

Widać, że lubisz aktualną pracę.

2. Perspektywy czyli jakie mam szanse na zostanie w tej firmie na dłuższy okres czasu: II Kijów, VIII Kijów

 

Szansa jest jak najbardziej ;)

3. Co powinnam zrobić żeby tam zostać: IV Mieczy, III CESARZOWA

Ładnie wyglądać? No Cesarzowa mi się skojarzyła, podkreślić swoje fizyczne atuty? :P

4. Czego nie robić: Rycerz Mieczy, IX Mieczy

 

Nie schizować ;)

 

5. Jaki wpływ na przedłużenie umowy będzie miał mój wyjazd do PL na święta?Królowa Buław, IX Monet

 

Nie będzie miało wpływu ;)

 

6. Zwolnią mnie po nowym roku czy nie zwolnią? XX SĄD, Król Mieczy, VI Kielichów

 

Te karty trochę mi wyglądają, jakby zwolnili, ale potem wrócisz. Mówi o tym Sąd i 6 Kielichów :)

Odnośnik do komentarza

1. Moja obecna sytuacja zawodowa

 

XV DIABEŁ, I MAG, VIII Monet

 

trochę jest nerwów co dalej i jak zarobisz

 

2. Perspektywy czyli jakie mam szanse na zostanie w tej firmie na dłuższy okres czasu:

 

II Kijów, VIII Kijów

 

są szanse

 

3. Co powinnam zrobić żeby tam zostać:

 

IV Mieczy, III CESARZOWA

 

mim zdaniem nic, bo jesteś tam i tak ceniona za to co robisz i umiesz

 

4. Czego nie robić:

 

Rycerz Mieczy, IX Mieczy

 

nie martw się i nie denerwuj się

 

5. Jaki wpływ na przedłużenie umowy będzie miał mój wyjazd do PL na święta?

 

Królowa Buław, IX Monet

 

trochę się tu podładujesz ;)

 

6. Zwolnią mnie po nowym roku czy nie zwolnią? XX SĄD, Król Mieczy, VI Kielichów

 

moim zdaniem nie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja

Mieszkam za granica, miesiąc temu rozpoczęłam nowa pracę ale na święta chciałabym pojechać do PL m.in dlatego że muszę odwiedzić dentystę w PL bo ten w NL życzy sobie 900 euro za 2 zęby, które dosyć pilnie muszę naprawić jeżeli nie chcę usuwać. Umowę Biuro pracy dało mi na 9 miesięcy ale to taka umowa, którą zawsze dają i można ja w każdej chwili zerwać a jak się dowiedziałam firma, w której pracuje co roku na grudzień przyjmuje dużo osób a po nowym roku redukują zatrudnienie o połowę. Praca mi się podoba i chciałabym tam zostać na dłużej.

 

1. Moja obecna sytuacja zawodowa XV DIABEŁ, I MAG, VIII Monet

Mam prace i kombinuje jak w niej zostać na dłużej

2. Perspektywy czyli jakie mam szanse na zostanie w tej firmie na dłuższy okres czasu: II Kijów, VIII Kijów

Mam jak najbardziej

3. Co powinnam zrobić żeby tam zostać: IV Mieczy, III CESARZOWA

Ech odpocząć ? Iść na urlop?

4. Czego nie robić: Rycerz Mieczy, IX Mieczy

Być złośliwą w stosunku do współpracowników

5. Jaki wpływ na przedłużenie umowy będzie miał mój wyjazd do PL na święta?Królowa Buław, IX Monet

Nie będzie miał wpływu na decyzje pracodawcy

6. Zwolnią mnie po nowym roku czy nie zwolnią? XX SĄD, Król Mieczy, VI Kielichów

Obawiam się , że jednak zwolnią.

A nie, bo zostawili mnie

 

Według mnie 2 i 8kijów nie daje jakichś szczególnych szans na pozostanie w obecnej pracy wręcz przeciwnie w 8kijów dużo jest ruchu,co by mogło wskazywać na poszukiwanie innej pracy. Niestety jednak mogą Ci podziękować za współpracę :(

 

1. Moja obecna sytuacja zawodowa XV DIABEŁ, I MAG, VIII Monet

 

Widać, że lubisz aktualną pracę.

2. Perspektywy czyli jakie mam szanse na zostanie w tej firmie na dłuższy okres czasu: II Kijów, VIII Kijów

 

Szansa jest jak najbardziej ;)

3. Co powinnam zrobić żeby tam zostać: IV Mieczy, III CESARZOWA

Ładnie wyglądać? No Cesarzowa mi się skojarzyła, podkreślić swoje fizyczne atuty? :P

4. Czego nie robić: Rycerz Mieczy, IX Mieczy

 

Nie schizować ;)

 

5. Jaki wpływ na przedłużenie umowy będzie miał mój wyjazd do PL na święta?Królowa Buław, IX Monet

Nie będzie miało wpływu ;)

 

6. Zwolnią mnie po nowym roku czy nie zwolnią? XX SĄD, Król Mieczy, VI Kielichów

 

Te karty trochę mi wyglądają, jakby zwolnili, ale potem wrócisz. Mówi o tym Sąd i 6 Kielichów :)

 

Odejdziesz z tej pracy, ale wyjdzie Ci to tylko na dobre, bo na horyzoncie widać nowe zajęcie i to nawet lepsze (Mag, 8 monet, Cesarzowa etc.)

 

 

1. Moja obecna sytuacja zawodowa

 

XV DIABEŁ, I MAG, VIII Monet

 

trochę jest nerwów co dalej i jak zarobisz

 

2. Perspektywy czyli jakie mam szanse na zostanie w tej firmie na dłuższy okres czasu:

 

II Kijów, VIII Kijów

 

są szanse

 

3. Co powinnam zrobić żeby tam zostać:

 

IV Mieczy, III CESARZOWA

 

mim zdaniem nic, bo jesteś tam i tak ceniona za to co robisz i umiesz

 

4. Czego nie robić:

 

Rycerz Mieczy, IX Mieczy

 

nie martw się i nie denerwuj się

 

5. Jaki wpływ na przedłużenie umowy będzie miał mój wyjazd do PL na święta?

 

Królowa Buław, IX Monet

 

trochę się tu podładujesz ;)

 

6. Zwolnią mnie po nowym roku czy nie zwolnią? XX SĄD, Król Mieczy, VI Kielichów

 

moim zdaniem nie.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...