Jump to content

Czy powinienem wyjść z tego związku?

Nikolas
 Share

Recommended Posts

8kielichów rycerz denarów as mieczy

Jestem w związku z kobieta mieszkam u niej .ciagle się kłócimy,ona jest neurotyczna.

Dajemy sobie szanse,ona obiecuje że się zmieni.Ja w to nie wierzę.Myslę coraz poważniej o odejściu,wyprowadzce.Waham się czy dać jeszcze trochę czasu temu związkowi

Karty wyraźnie jak dla mnie pokazują odejść ,odciąć się od tej relacji.Nie liczyć na wsparcie.Wziąć sprawy w swoje ręce.

Guest ezopola

Karty nie podejmą za Ciebie decyzji, ona musi być przecież twoja, ta decyzja... Jest Ci emocjonalnie źle w tej relacji, to widać po karcie 8 kielichów, ale ten Rycerz monet i As mieczy oraz Twoje słowa o liczeniu na wsparcie - Ona może to wyczuwa, Twoje motywy, stąd Jej zachowanie lepsze w bliskiej przyszłości (również z tego powodu) może nie być. Wziąć sprawy w swoje ręce dobrze jest zawsze, czy jesteś w związku, czy też nie i może o tym mówią te karty: ciężkie emocje i rozterki 8 kielichów obok praktycznej materii Rycerza monet... As mieczy radzi zobaczyć swoją sytuację emocjonalną i materialną w jasnym świetle, bez naginania prawdy pod siebie, bez iluzji, bez przeszkadzających czasem emocji.

8 pucharow - odejscie fizyczne i psychiczne, as mieczy - odciecie szybkim ruchem, rycek denarow stoi obok asa mieczy i 8 pucharow wiec uwazam, ze Ty powinienes ten krok wykonac. Ja czekalam 5 lat na faceta moich marzen bo byl z niewlasciwa laska :P Nie zrob bledu mojego faceta :D

Guest SooYoung

8kielichów rycerz denarów as mieczy

Jestem w związku z kobieta mieszkam u niej .ciagle się kłócimy,ona jest neurotyczna.

Dajemy sobie szanse,ona obiecuje że się zmieni.Ja w to nie wierzę.Myslę coraz poważniej o odejściu,wyprowadzce.Waham się czy dać jeszcze trochę czasu temu związkowi

Karty wyraźnie jak dla mnie pokazują odejść ,odciąć się od tej relacji.Nie liczyć na wsparcie.Wziąć sprawy w swoje ręce.

Wyjść z tego związku. As mieczy odcina i tez jest analizą faktów a fakty są takie ze brak tu poprawy.

Proszenie o szansy to dokopywanie samemu sobie i tracisz wtedy w oczach partnerki.

Powodem kłopotów jest to że mieszkasz u niej. W sytuacji kiedy coś nie idzie po jej myśli to zawsze będziesz na wylocie, bo nie masz dla niej już dużej wartości, inaczej nie pozwalałby sobie na ciągłe kłótnie. Kobieta która "jeździ" po mężczyźnie nie ma już do niego żadnego szacunku, a tekst "osobowość neurotyczna", sorry ale to przykrywka.

Ona się nie zmieni ( Ryc denarów), a będzie jeszcze gorzej i wyjdziesz z tego pokiereszowany emocjonalnie.

Poszukaj sobie nowego lokum i zainwestuj w siebie - swój rozwój osobisty ( As mieczy) - pasja i w rozwój zawodowy.

Wtedy może odzyskasz wartość w jej oczach.

Powodzenia.

Edited by SooYoung

Guest Linkinia

Moim zdaniem karty mówią o zakończeniu związku i wyprowadzce od partnerki. Jeżeli wam się nie układa i coraz częściej myślisz o odejściu (8 kielichów), to karty radzą uregulować wspólne sprawy (rycerz denarów) i się rozstać (as mieczy).

• Ekspert

Z tych kart, to odejdziesz. Mówią o tym 8 Kielichów- to karta odejścia, z ciężkimi emocjami. Rycerz Denarów może mówić o tym, że nie stanie się to tak szybko.

No mogłeś bardziej zapytać:

Co jeśli zostanę, co jeśli się rozstaniemy...

No ale karty niezbyt ładne, mnie się zdaje, że sam tego chcesz tylko potrzebujesz kopa w D by to zrobić.