Jump to content

Dziecko, matura i koty.

Lianna
 Share

Recommended Posts

• Ekspert

Śniło mi się, że opiekuję się jakimś dzieckiem, dziewczynką o imieniu Anielka. Jednocześnie we śnie zostałam odmłodzona :D Jestem w ostatniej klasie liceum i dowiaduje się, że mam zdawać matematykę na maturze, a kiepska jestem z tego przedmiotu.

Na koniec wyjeżdżam gdzieś w góry chyba i tam poznaje kobietę, która ma dużo kotów. Jest to jakiś mały rynek. Głaszczę te koty. Uczucia jak najbardziej pozytywne, bo sama mam w realu trzy koty.

Stoisz przed jakimś egzaminem w życiu, szykuje się odpowiedzialność. Opieka nad dzieckiem, egzamin dojrzałości - to mogą być te sygnały. Musisz być gotowa na wszystko. Kobieta z kotami mieszkająca w górach kontrastuje niejako z poprzednią połową snu - ona jest wolna, beztroska, koty to niezależni samotnicy. Wolisz beztroskie życie z dala od zgiełku i natłoku życia codziennego, niż jak jakaś odpowiedzialność spoczywa na twoich barkach.

• Like 1

Guest SooYoung
Śniło mi się, że opiekuję się jakimś dzieckiem, dziewczynką o imieniu Anielka. Jednocześnie we śnie zostałam odmłodzona :D Jestem w ostatniej klasie liceum i dowiaduje się, że mam zdawać matematykę na maturze, a kiepska jestem z tego przedmiotu.

Na koniec wyjeżdżam gdzieś w góry chyba i tam poznaje kobietę, która ma dużo kotów. Jest to jakiś mały rynek. Głaszczę te koty. Uczucia jak najbardziej pozytywne, bo sama mam w realu trzy koty.

Jakaś kobieta odmieni twoje życie i to się Tobie spodoba.

A kwestia ciąży i urodzenie dziecka (w realnym życiu) postrzegana jest jak egzamin- matura z trudnego przedmiotu.