Skocz do zawartości

Tydzień 16-23.12


gucio19

Rekomendowane odpowiedzi

Opis : 22 lata, singielka, mam dorywcza prace , szukam stalej, ostatnio pojawila sie oferta pracy za granica

Tydzień temu odszedl kolega :(

 

Aura : 5 pucharow Krolowa pucharow 4 pucharow 3 mieczy

 

uczucia:4 bulaw Krol denarow 6 denarow

 

Praca: 9 mieczy Krolowa denarow SAD 3 bulaw 3 denarow

 

Finanse : Pustelnik Ksiezyc 3 bulaw Sprawiedliwosc 2 denarow

 

Niespodzianka: 6 denarow 8 bulaw as kielichow 8 kielichow Krolowa denarow 10 bulaw

 

 

W tym tygodniu jeszcze nie będzie poprawy.. nastroj depresyjny..i poczucie winy bo nie zdążyłam odpisać na ostatnią wiadomość

Znałam go krótko ale przeżywam ta smierc bo w nim widziałam siebie.Takie same zainteresowania, poczucie humoru itd.Już myslalam ze nie spotkam nikogo podobnego a tu znienacka pojawił się on...i to w takim dramatycznym momencie(chorował bardzo poważnie od maja, poznaliśmy się pod koniec wrzesnia)

Nawet mieliśmy identyczne przeżycia w ciągu ostatnich lat co do miesiąca, byłam bardzo zdumiona tym, bo to on pierwszy mówił..w ogole rozumielismy się bez słów... nie wiem po co miałam go poznac, żeby teraz cierpieć czy wyciągnąć jakieś wnioski? Może to lekcja zeby nie odkładać wszystkiego na później ? ciężko mi pojąć, że już go nie ma...

jestem mega nieszczęśliwa i zla na zycie....aż mam głupie myśli, wstydze się ich przed soba i przed nim,on tak bardzo chciał żyć

w uczuciach coś powinno się zadziac,moze jakieś mile spotkanie, prezent (święta )?

Pracy początkowo moze nie być , ale w koncu dostane (?) i pieniędzy będzie tyle ile zarobie, czyli chyba prezenty pieniężne sie nie szykują.. niespodzianka...oo.. dużo kart wypadło

Może dostanę pozytywna wiadomość związana z ta praca za granica i będę szykować się do wyjazdu

 

Z góry dziekuje

Edytowane przez gucio19
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura : 5 pucharow Krolowa pucharow 4 pucharow 3 mieczy

No jeszcze widać, że będziesz przeżywać stratę. Obejrzyj może film "Zanim się pojawiłeś", podobna trochę historia do Twojej.

uczucia:4 bulaw Krol denarow 6 denarow

 

No ładne karty, coś Cię ucieszy :) Może prezent od kogoś.

 

 

Praca: 9 mieczy Krolowa denarow SAD 3 bulaw 3 denarow

 

Początkowo średnio, potem zdecydowana poprawa. Sąd to może jakaś wigilia w pracy, czy coś? Energia Ci będzie dopisywać i czegoś się możesz nauczyć :)

 

Finanse : Pustelnik Ksiezyc 3 bulaw Sprawiedliwosc 2 denarow

 

No jakaś kasa będzie ;)

 

Niespodzianka: 6 denarow 8 bulaw as kielichow 8 kielichow Krolowa denarow 10 bulaw

 

No faktycznie ten wyjazd mógł wyjść, As Kielichów jako szansa, 8 Kielichów wyjazd.

 

Dobrego tygodnia :)

Odnośnik do komentarza

Caitriona

Dziękuję i wzajemnie :)) Wigilia w pracy raczej nie, bo aktualnie pracuje przez internet :) Zobaczymy co ta karta miala oznaczac;)

Obejrzę ten film , po recenzji to faktycznie jest cos wspólnego... dziękuję

Odnośnik do komentarza

Aura : 5 pucharow Krolowa pucharow 4 pucharow 3 mieczy

Aura smutna, poczucie straty, braku czegoś, kogoś, tęsknota, nostalgia.

 

uczucia:4 bulaw Krol denarow 6 denarow

A tutaj fajnie, prezenty dawane i otrzymane.

 

Praca: 9 mieczy Krolowa denarow SAD 3 bulaw 3 denarow

Obawy dotyczące tego czy będzie praca czy nie ale niepotrzebne, bo praca się znajdzie, w 3 buław widzę podróż.

 

Finanse : Pustelnik Ksiezyc 3 bulaw Sprawiedliwosc 2 denarow

Jakaś kasa będzie ale niewielka.

 

Niespodzianka: 6 denarow 8 bulaw as kielichow 8 kielichow Krolowa denarow 10 bulaw

ja to widzę tak:

6 denarów jako umowa pracę

8 buław + as kielichów + 8 kielichów - wyjazd

Królowa denarów + 10 buław - zarabianie pieniędzy, praca ciężka ale podołasz

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję Wam, obydwie dobrze zinterpretowalyscie:)

 

Aura - smutna, nic mi się nie chciało, ale już jest lepiej. Dziwię się sobie, że aż tak to przeżywam.

Uczucia - Pojawił się adorator w typie K.denarow. Zaproponował mi prace w swojej firmie.

Praca - Praca się znalazła :) I faktycznie nauczyłam się czegos nowego

Finanse - Niewiele, z prezentów sama kasa to 400 zl;)

Niespodzianka to impreza i nowa oferta pracy na poważnie, moze tez nagle zerwanie kontaktu przez moja niedoszla szefowa, tamta oferta o ktorej pisalam nie wypalila, może i dobrze bo kobieta nie wydawała się uczciwa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...