Skocz do zawartości

Co po stażu? ZWERYFIKOWANY


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Po miesiącu stażu poszłam na tygodniowe zwolnienie lekarskie (ból krzyża, schylanie było naprawdę bolesne, a że jestem na zmianie z koleżanką w ciąży i mam za nią nosić ciężkie rzeczy, schylać się itp., nie widziałam się w pracy). Szefowa zareagowała bardzo negatywnie, nie szczędziła mi przykrych słów, rozłączyła się mówiąc ''proszę chorować''. Martwię się, jak to wpłynie na moje dalsze zatrudnienie:

- staż kończę na początku lutego, zgodnie z umową w okresie do trzech miesięcy czasu mam być zatrudniona na okres 3 miesięcy

- w urzędzie pracy dowiedziałam się, że mogę mieć przedłużony staż

 

Zastanawiam się, czy szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu, zatrudni mnie czy się pożegna.

 

To nie jest miejsce, w którym podoba mi się praca - chcę przepracować jak najwięcej miesięcy i ruszyć dalej - żeby mieć prawo wykonywania zawodu, muszę odrobić 2-letni staż.

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu?

Rycerz buław, 7 denarów, VI Kochankowie --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

 

Wydaje mi się, że może się zgodzić - to dla niej sposób na darmowego pracownika.

7 denarów + Kochankowie - czekanie na decyzję urzędu i czas przyznania mi stażu

 

Obojętnie, czy to będzie przedłużenie stażu czy zatrudnienie, jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym?

X Koło, 2 mieczy, As kielichów --> XIII Śmierć, IV Cesarz

 

Koło - staż z urzędu pracy/ koleżanka w ciąży pójdzie na zwolnienie / praca w innym miejscu

2 mieczy + as kielichów - praca będzie

 

 

Co myślicie? Nie mam doświadczenia w interpretowaniu kart pod względem pracy.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu? Rycerz buław, 7 denarów, VI Kochankowie

patrząc na całość, jestem na nie

Kochankowie nie jest najlepszą dla mnie kartą na przedłużenie umowy

Rycerz buław - nerwy, dążenie do zmian

7 denarów - karta zbierania plonów, ale w otoczeniu tych dwóch, powiedziałabym, że te "owoce" rozwieje wiatr

 

Obojętnie, czy to będzie przedłużenie stażu czy zatrudnienie, jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym? X Koło, 2 mieczy, As kielichów

Koło - zmiany, na które nie masz wpływu

2 mieczy + as kielichów - porozumienie, po którym nastąpi zmiana; na ostatniej karcie woda wiecznie płynie, nie stoi w miejscu, a więc i Ciebie może gdzieś ponieść

raczej zmiana posady

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza

Przedłużenie stażu wydaje mi się,że nie. Dla mnie raczej Śmierć zakończy etap. Może będzie się wahała w Kochankach między Tobą, a jakimś panem, tym Cesarzem?

Według mnie nie będziesz też tam pracować, Koło zawsze na moje pytania odpowiada przecząco. Pytasz czy będzie tak, a Koło mówi "nie,będzie na odwrót" dalej 2 mieczy to zawieszenie,odcięcie się, a As na końcu to szansa na coś innego,nowego:-)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu?

Rycerz buław, 7 denarów, VI Kochankowie --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

Obojętnie, czy to będzie przedłużenie stażu czy zatrudnienie, jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym?

X Koło, 2 mieczy, As kielichów --> XIII Śmierć, IV Cesarz

 

Powiem tak...dostaniesz nowa pracę, czy propozycje stażu, tu nie widać działań tej kobiety...Ta propozycja będzie nieoczekiwana, podejrzewam,że w końcu lutego w znaku Ryb.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu?

Rycerz buław, 7 denarów, VI Kochankowie --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

 

Raczej nie z tych kart. 7 Denarów to raczej bierne oczekiwanie, niż działanie, a Kochankowie to niezdecydowanie, także pewnie będzie to długo rozważać.

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym?

X Koło, 2 mieczy, As kielichów --> XIII Śmierć, IV Cesarz

 

Masz karty zmian, także praca będzie, ale w innym miejscu.

 

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu?

Rycerz buław, 7 denarów, VI Kochankowie --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

 

Po tych kartach to raczej nie, widać Twoje wyczekiwanie na decyzję ale w podsumie Cesarz i Śmierć to dla mnie zakończenie współpracy.

 

Obojętnie, czy to będzie przedłużenie stażu czy zatrudnienie, jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym?

X Koło, 2 mieczy, As kielichów --> XIII Śmierć, IV Cesarz

 

Też jestem na nie, raczej pojawi się niespodziewanie jakaś szansa na inne miejsce pracy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Linkinia

WERYFIKACJA

 

Serdecznie dziękuję za interpretacje :bukiet: Mieliście rację, dostałam pracę gdzie indziej! :) Szefowa zgodziła się na przedłużenie stażu, to ja z niego zrezygnowałam - wiedziałam już wtedy, że mam zapewniony etat w innej aptece :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...