Jump to content

Co po stażu? ZWERYFIKOWANY

Guest Linkinia
 Share

Recommended Posts

Guest Linkinia

Po miesiącu stażu poszłam na tygodniowe zwolnienie lekarskie (ból krzyża, schylanie było naprawdę bolesne, a że jestem na zmianie z koleżanką w ciąży i mam za nią nosić ciężkie rzeczy, schylać się itp., nie widziałam się w pracy). Szefowa zareagowała bardzo negatywnie, nie szczędziła mi przykrych słów, rozłączyła się mówiąc ''proszę chorować''. Martwię się, jak to wpłynie na moje dalsze zatrudnienie:

- staż kończę na początku lutego, zgodnie z umową w okresie do trzech miesięcy czasu mam być zatrudniona na okres 3 miesięcy

- w urzędzie pracy dowiedziałam się, że mogę mieć przedłużony staż

Zastanawiam się, czy szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu, zatrudni mnie czy się pożegna.

To nie jest miejsce, w którym podoba mi się praca - chcę przepracować jak najwięcej miesięcy i ruszyć dalej - żeby mieć prawo wykonywania zawodu, muszę odrobić 2-letni staż.

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu?

Rycerz buław, 7 denarów, VI Kochankowie --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

Wydaje mi się, że może się zgodzić - to dla niej sposób na darmowego pracownika.

7 denarów + Kochankowie - czekanie na decyzję urzędu i czas przyznania mi stażu

Obojętnie, czy to będzie przedłużenie stażu czy zatrudnienie, jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym?

X Koło, 2 mieczy, As kielichów --> XIII Śmierć, IV Cesarz

Koło - staż z urzędu pracy/ koleżanka w ciąży pójdzie na zwolnienie / praca w innym miejscu

2 mieczy + as kielichów - praca będzie

Co myślicie? Nie mam doświadczenia w interpretowaniu kart pod względem pracy.

Guest Euterpe

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu? Rycerz buław, 7 denarów, VI Kochankowie

patrząc na całość, jestem na nie

Kochankowie nie jest najlepszą dla mnie kartą na przedłużenie umowy

Rycerz buław - nerwy, dążenie do zmian

7 denarów - karta zbierania plonów, ale w otoczeniu tych dwóch, powiedziałabym, że te "owoce" rozwieje wiatr

Obojętnie, czy to będzie przedłużenie stażu czy zatrudnienie, jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym? X Koło, 2 mieczy, As kielichów

Koło - zmiany, na które nie masz wpływu

2 mieczy + as kielichów - porozumienie, po którym nastąpi zmiana; na ostatniej karcie woda wiecznie płynie, nie stoi w miejscu, a więc i Ciebie może gdzieś ponieść

raczej zmiana posady

Edited by Euterpe

Przedłużenie stażu wydaje mi się,że nie. Dla mnie raczej Śmierć zakończy etap. Może będzie się wahała w Kochankach między Tobą, a jakimś panem, tym Cesarzem?

Według mnie nie będziesz też tam pracować, Koło zawsze na moje pytania odpowiada przecząco. Pytasz czy będzie tak, a Koło mówi "nie,będzie na odwrót" dalej 2 mieczy to zawieszenie,odcięcie się, a As na końcu to szansa na coś innego,nowego:-)

• Maestro

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że szefowa zgodzi się na przedłużenie stażu?

Obojętnie, czy to będzie przedłużenie stażu czy zatrudnienie, jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym?

Powiem tak...dostaniesz nowa pracę, czy propozycje stażu, tu nie widać działań tej kobiety...Ta propozycja będzie nieoczekiwana, podejrzewam,że w końcu lutego w znaku Ryb.

• Ekspert

Raczej nie z tych kart. 7 Denarów to raczej bierne oczekiwanie, niż działanie, a Kochankowie to niezdecydowanie, także pewnie będzie to długo rozważać.

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że będę pracowała tam po 8 lutym?

Masz karty zmian, także praca będzie, ale w innym miejscu.

Powodzenia! :)

Po tych kartach to raczej nie, widać Twoje wyczekiwanie na decyzję ale w podsumie Cesarz i Śmierć to dla mnie zakończenie współpracy.

Też jestem na nie, raczej pojawi się niespodziewanie jakaś szansa na inne miejsce pracy.

• 1 month later...
Guest Linkinia

WERYFIKACJA

Serdecznie dziękuję za interpretacje :bukiet: Mieliście rację, dostałam pracę gdzie indziej! :) Szefowa zgodziła się na przedłużenie stażu, to ja z niego zrezygnowałam - wiedziałam już wtedy, że mam zapewniony etat w innej aptece :)