Skocz do zawartości

Wizyta u lekarza ZAKOŃCZONE


kirsty16

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że ten dział trochę umarł, a był moim ulubionym, dobry zwłaszcza dla osób początkujących, dlatego proponuję krótkie ćwiczenie/zagadkę.

 

Dwa dni temu musiałam odwiedzić lekarza...

 

1. Dlaczego tam musiałam iść? O jaką dolegliwość, dziedzinę, część ciała chodziło?

2. Jaki był wynik wizyty, pozytywny/negatywny itp.?

 

I inne szczegóły, które uda Wam się zobaczyć w rozkładach.

 

 

Zapraszam do ćwiczenia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego tam musiałam iść? O jaką dolegliwość, dziedzinę, część ciała chodziło?

Moc

Według mnie może chodzić o zęby, gardło, chore migdałki

 

2. Jaki był wynik wizyty, pozytywny/negatywny itp.?

Mag, 8 pucharów, 10 pucharów

Otrzymałaś informację, że dolegliwość da się wyleczyć.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Dlaczego tam musiałam iść? Giermek Mieczy Koło Sprawiedliwość tak jakbyś miała otrzymać jakiś wpis na komisję lekarską, lub do jakiegoś urzędu,(na Koło Cesarz 9 mieczy) chodzi o Twoje nerwy związane z szefem w pracy, może nawet o mobbing

 

2. Jaki był wynik wizyty, pozytywny/negatywny itp.? 4 kielichów Śmierć 6 monet dla mnie wizyta rutynowa, zapewne płaciłaś za nią, poszłaś bez strachu i nerwów na nią, wiedziałaś co otrzymasz

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O jaką dolegliwość chodzi: 10 buław, as mieczy, Pustelnik - stawiam na bóle kręgosłupa, może jakieś kłucie w plecach, powstałe z przeciążenia, może długo przebywasz w pozycji siedzącej

2. Jaki był wynik wizyty - Umiarkowanie, rycerz kielichów, król denarów - nie jest źle, może lekarz zalecił ogólnie ograniczyć dźwiganie, może basen czy jakieś metody fizjoterapii związane z wodą, coś za co musisz sama zapłacić

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego tam musiałam iść? O jaką dolegliwość, dziedzinę, część ciała chodziło?

2 miecze/ As denarów/ IV Cesarz

Dolegliwości dot. głowy i jej narządów.

Objawy, które płyną z organizmu są niejednoznaczne, czyli np możesz mieć zaburzenia widzenia, ale to nie choroba oczu, ale objaw uboczny udaru lub bolące uchu w wyniku psującego się zęba (przychylam się do pierwszego). Dlatego objawy mogą dot. ogólnie głowy i jej narządów: oczu, zatok, migreny, bólu głowy, udaru.

Związane jest to z przemęczeniem, przepracowaniem, wysiłkiem fizycznym lub psychicznym lub jednym i drugim.

 

2. Jaki był wynik wizyty, pozytywny/negatywny itp.?

rycerz denarów/ XV Diabeł/ X Koło fortuny

Lekarz zlecił dalsze badania, obserwację. Nie zbagatelizował Twoich dolegliwości. Raczej negatywny, niż pozytywny, ale wprost nie można powiedzieć.

 

Kiedy ma nastąpić rozwiązanie ćw.?

Widać, że jesteś zmartwiona wizytą, wynikami i swoim stanem zdrowia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie ćwiczenia może być nawet już. Czekałam na przynajmniej trzech chętnych. :)

 

1. Wizyta u okulisty w szpitalu w celu wyjęcia ciała obcego z prawego oka.

2. Okazało się, że nic w nim nie znalazł, ale zlecił dodatkowe badania, dla wykluczenia innych dolegliwości na tle neurologicznym.

 

 

 

Rozszerzony opis sytuacji:

 

W środę rano, kiedy szłam do pracy (było jeszcze ciemno), wpadło mi coś do oka. Poczułam, że to coś dużego, bo przez pewien czas tak bolało, że nie mogłam go otworzyć. Już miałam zamiar się wracać, no bo jak pracować bez jednego oka, ale jakoś "to coś" tak wymasowałam, że dało radę (i chyba utknęło pod powieką). Cały czas łzawiło i szczypało, ale dobra idę dalej.

Po kilku godzinach lekkich zadań, dostałam takie, które wymagało skupienia wzroku, czemu te chore nie podołało i musiałam się zwolnić, bo miałam je tak zapłakane, że już nic nie widziałam. :P Do domu pomagała mi wracać koleżanka, bo nawet jedno oko otwarte, nadwyrężało ból tego pierwszego w stylu uczucie wbijania się igły i haratania czegoś pod powieką, poza tym dochodziłból szczęki i czucie krwi w ustach.

Miałam zamiar od razu poszukać jakiegoś dyżuru, żeby mi to coś szybko wyjęli, ale chwilowy brak sieci, zmusił mnie do przeczekania, a że w sumie nic konkretnego w domu nie mogłam robić, to poszłam spać.

Rano, gdy się obudziłam, oko całe opuchnięte, ale dało radę je otworzyć. Po kilku godzinach jeszcze lepiej, że już myślałam, czy nie odpuścić tego lekarza, ale na wszelki wypadek poszłam, bo byłam ciekawa, co tam wpadło i czy dalej tam siedzi.

Lekarz był bardzo fajny, opiekuńczy. Wykonał badania, po których niczego w oku nie znalazł, było czyste (być może ze łzami wypłynęło w nocy).

Przy okazji wyszło, że mam częściowy daltonizm i na obrazkach widzę trochę jednej i trochę drugiej liczby. ;P Zaniepokojeniem dla lekarza było moje kłucia w oku i zlecił dodatkowe badanie, żeby wykluczyć jakieś uszkodzenie nerwu, które mogłoby postępować w przyszłości.

 

 

 

Co do Waszych rozkładów, bardzo ciekawe powychodziły, bo z obecnej perspektywy widzę, że w "Sprawiedliwości" u Inez2503 na karcie przecież kobieta ma opaskę na oczy, w "Pustelniku" u Alabaster mogło chodzić o efekt braku światła, bo musiałam mieć zamknięte oczy, a w "Umiarkowaniu" w różnych taliach widać tęczę, która mogła sugerować mój kłopot z kolorami, 2 mieczy u Grahanki mówi sama za siebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Wizyta u lekarza ZAKOŃCZONE
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...