Skocz do zawartości

Drugie zycie skryptu? Czy mozna?


nuvvik

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

kilka miesiecy temu wykonalam skrypt na ametystowym kamieniu: raido tiwaz

mial na celu przyspieszenie spraw urzedowych, skrypt wlozylam do teczki z dokumentami sprawy.

Calosc przebiegla pomyslnie i sprawnie, choc moglo byc o wiele trudniej.

 

Teraz jestem w sytuacji gdzie znowu potrzebuje skryptu na pomyslny przebieg sprawy urzedowej

i zastanawiam sie nad uzyciem tego samego skryptu. Moje auto zostalo uszkodzone przez nieubezpieczony skuter i sprawca mimo ze podpisal mi papiery nie chce mi zaplacic za naprawe auta (myslal ze szkody sa mniejsze). Zamierzam oddac sprawe w rece prawnikow tym bardziej ze wina sprawcy jest ewidentna plus brak obowiazkowego ubezpieczenia (nie mieszkam w polsce).

 

Intuicja podpowiada uzycie tego samego skryptu ktory pomogl mi pol roku temu, choc dopiero kilka tygodni temu dostalam zwrot pieniedzy

raido i tiwaz, obiektywnie patrzac to ja mam racje i jestem poszkodowana.

 

Cos poradzicie? Dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Intuicja podpowiada uzycie tego samego skryptu

 

Idź więc za głosem intuicji, bo to jest Twój najlepszy doradca. Jeśli czujesz, że ten skrypt będzie Ci również teraz pomocny to go użyj.

Wprawdzie niektórzy twierdzą, że jeden skrypt jest na jedną sprawę, ale moje doświadczenie mówi co innego. Jeśli kolejna sprawa jest tego samego typu, to wypróbowany już skrypt jak najbardziej działa i w niej. Ważniejsza jest intencja, czyli to, aby jak najdokładniej uzmysłowić sobie, w jakiej teraz sprawie ten sam skrypt ma pomóc.

Oczywiście każdy ma własne spojrzenie na Runy i skrypty, a moja prawda nie jest prawdą dla innych, ale ja przekazuję tylko to, co umiem i czego sama doświadczyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...