Jump to content

Jak zostanie oceniona moja praca ?

Guest anhana
 Share

Recommended Posts

Pytanie jak w tytule ? Chodzi o pracę, którą tworze na przedmiot na studiach

Gwiazda 5 kielichów 3 buław

Być może prowadzący stwierdzi, że za bardzo skupiałam się na negatywach (5 kielichów), ale ogólnie będzie to praca perspektywiczna :P i dobrze oceniona ?

Guest Euterpe

moim zdaniem 5 kielichów grzebie wszystkie nadzieje w pierwszej karcie

3 buław - bardzo możliwe, że trzeba będzie ją poprawić, coś dopisać, inaczej ująć, skorzystać z dodatkowych źródeł wiedzy...

• Ekspert

Gwiazda to mogą być Twoje nadzieje na dobrą ocenę, a 5 Kielichów to porażka w jakimś sensie, czyli ocena poniżej oczekiwań, 3 Buław może mówić, że weźmiesz się do pracy.

Guest Euterpe
Ale pierwsza jest Gwiazda, druga jest 5 kielichów. :D Czy masz na myśli, że grzebie wszystko i tak 5 kielichów na środku ?

W gwieździe jest nadzieja na lepsze, a 5 kielichów z reguły zamyka jakiś etap uczuciowy - tutaj w drugiej karcie przejrzysz na oczy, przestaniesz żyć mrzonkami, nadzieja zejdzie na drugi plan, a na pierwszym pojawi się kreatywne myślenie i oczekiwanie na rezultaty swoich działań (3 buław)

To znaczy to już jest stworzone i przeprowadzone bo chodzi o wywiad, więc powtórka nie jest możliwa. Jedynie możliwa jest zła ocena, aczkolwiek największym wyzwaniem było samo przeprowadzenie.

To znaczy to już jest stworzone i przeprowadzone bo chodzi o wywiad, więc powtórka nie jest możliwa. Jedynie możliwa jest zła ocena, aczkolwiek największym wyzwaniem było samo przeprowadzenie.

czy był to wywiad z kimś znanym?

bo Gwiazda może też pokazywać znaną/rozpoznawalną w danym środowisku osobę.

może była to rozmowa o ciężkich, negatywnych emocjach i planach tej osoby?

To była rozmowa dotycząca emocji, miała być głęboka :D aczkolwiek ja sama widzę, że pewne rzeczy zrobiłam źle, wyniki będę miała po 16stym stycznia jak się okazało.

To była rozmowa dotycząca emocji, miała być głęboka :D aczkolwiek ja sama widzę, że pewne rzeczy zrobiłam źle, wyniki będę miała po 16stym stycznia jak się okazało.

moim zdaniem karty pokazały przekroczenie przez Ciebie swoich własnych granic. Widać, że to było trudne dla Ciebie.

To jest karta, która mówi, o tym, że wchodzimy w coś dla nas nowego. Na pewno to spowoduje jakieś zmiany.

Szkoda, że do tej 3 buław nie dociągnęłaś karty...

Karty raczej pokazały sytuację, ale nie dały konkretnej odpowiedzi.

Moim zdaniem zaliczysz.

Mimo wszystko twierdze,że nie..

Może te 5 kielichów wskazuje na te cieżkie emocje...Opisuje wprost prace..

Wydaje mi się,że nie zdasz, ale w jakiś sposób zdobędziesz podwaliny pod kolejną pracę...Chyba przerobisz ten artykuł

Żywisz duże nadzieje w związku z tym i jesteś w głębi przekonana, że ona będzie dobrze oceniona. 5 kieli pokazuje Twoje rozczarowanie, 3 buław konieczność popracowania nad tym, poszerzenia wiedzy, poszukania czegoś jeszcze by tę pracę udoskonalić.

• 2 weeks later...
Guest anhana

Powiem wam tak, że na początku byłam swoją pracą zachwycona, teraz im dłużej nad tym pracuję tym bardziej dostrzegam jej mankamenty, ale zmienić za wiele nie mogę i muszę pracować na tym co mam. Także, o :D

• 2 weeks later...

3 i pół :) Zaliczone :D Trochę rozczarowanko( 5 kielichów), ale generalnie jest dobrze, juz mam głowę zajętą kolejną pracą podsumowującą wszystkie poprzednie ( 3 buław).

A i faktycznie, gdybym ją udoskonaliła to była szansa na lepszą ocenę, bo praca generalnie miała ręce i nogi, no ale kto wiedział :D

Edited by anhana