Skocz do zawartości

Jak zostanie oceniona moja praca ?


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Pytanie jak w tytule ? Chodzi o pracę, którą tworze na przedmiot na studiach

 

Gwiazda 5 kielichów 3 buław

 

Być może prowadzący stwierdzi, że za bardzo skupiałam się na negatywach (5 kielichów), ale ogólnie będzie to praca perspektywiczna :P i dobrze oceniona ?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

moim zdaniem 5 kielichów grzebie wszystkie nadzieje w pierwszej karcie

 

3 buław - bardzo możliwe, że trzeba będzie ją poprawić, coś dopisać, inaczej ująć, skorzystać z dodatkowych źródeł wiedzy...

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe
Ale pierwsza jest Gwiazda, druga jest 5 kielichów. :D Czy masz na myśli, że grzebie wszystko i tak 5 kielichów na środku ?

 

W gwieździe jest nadzieja na lepsze, a 5 kielichów z reguły zamyka jakiś etap uczuciowy - tutaj w drugiej karcie przejrzysz na oczy, przestaniesz żyć mrzonkami, nadzieja zejdzie na drugi plan, a na pierwszym pojawi się kreatywne myślenie i oczekiwanie na rezultaty swoich działań (3 buław)

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

To znaczy to już jest stworzone i przeprowadzone bo chodzi o wywiad, więc powtórka nie jest możliwa. Jedynie możliwa jest zła ocena, aczkolwiek największym wyzwaniem było samo przeprowadzenie.

Odnośnik do komentarza
To znaczy to już jest stworzone i przeprowadzone bo chodzi o wywiad, więc powtórka nie jest możliwa. Jedynie możliwa jest zła ocena, aczkolwiek największym wyzwaniem było samo przeprowadzenie.

 

czy był to wywiad z kimś znanym?

bo Gwiazda może też pokazywać znaną/rozpoznawalną w danym środowisku osobę.

 

może była to rozmowa o ciężkich, negatywnych emocjach i planach tej osoby?

Odnośnik do komentarza
To była rozmowa dotycząca emocji, miała być głęboka :D aczkolwiek ja sama widzę, że pewne rzeczy zrobiłam źle, wyniki będę miała po 16stym stycznia jak się okazało.

 

moim zdaniem karty pokazały przekroczenie przez Ciebie swoich własnych granic. Widać, że to było trudne dla Ciebie.

To jest karta, która mówi, o tym, że wchodzimy w coś dla nas nowego. Na pewno to spowoduje jakieś zmiany.

Szkoda, że do tej 3 buław nie dociągnęłaś karty...

Karty raczej pokazały sytuację, ale nie dały konkretnej odpowiedzi.

 

Moim zdaniem zaliczysz.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko twierdze,że nie..

Może te 5 kielichów wskazuje na te cieżkie emocje...Opisuje wprost prace..

 

Wydaje mi się,że nie zdasz, ale w jakiś sposób zdobędziesz podwaliny pod kolejną pracę...Chyba przerobisz ten artykuł

Odnośnik do komentarza

Żywisz duże nadzieje w związku z tym i jesteś w głębi przekonana, że ona będzie dobrze oceniona. 5 kieli pokazuje Twoje rozczarowanie, 3 buław konieczność popracowania nad tym, poszerzenia wiedzy, poszukania czegoś jeszcze by tę pracę udoskonalić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość anhana

Powiem wam tak, że na początku byłam swoją pracą zachwycona, teraz im dłużej nad tym pracuję tym bardziej dostrzegam jej mankamenty, ale zmienić za wiele nie mogę i muszę pracować na tym co mam. Także, o :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

3 i pół :) Zaliczone :D Trochę rozczarowanko( 5 kielichów), ale generalnie jest dobrze, juz mam głowę zajętą kolejną pracą podsumowującą wszystkie poprzednie ( 3 buław).

 

A i faktycznie, gdybym ją udoskonaliła to była szansa na lepszą ocenę, bo praca generalnie miała ręce i nogi, no ale kto wiedział :D

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...