Skocz do zawartości

rok 2017 panny marty-ogolny


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

rozkład ogólne na 2017 rok -singielka,pracująca :)

 

2 kielichy, cesarzowa III, 7 mieczy, kochankowie, król pucharów

 

chyba jakiś nieszczery pan się pojawi ;(

 

2 Kielichy + Cesarzowa - związek, relacja, partnerstwo, może też tak być, że kobieta wnosi do relacji więcej niż mężczyzna

2 Kielichy + 7 mieczy - związek, który nie do końca nas zaspokaja, czegoś brakuje do pełni szczęścia

2 Kielichy + Kochankowie - po prostu związek

2 Kielichy + Król Kielichów - mężczyzna uczuciowy ale trochę taki nieporadny życiowo, raczej bierny

 

Tak podsumowując stworzysz z kimś relację ale nie do końca ci będzie odpowiadała, będzie ci przeszkadzało, że to ty musisz decydować, załatwiać czyli być facetem w tej relacji.

Odnośnik do komentarza
A ja myślę, że pan będzie miał przeszłość, rozwodnik lub żonaty jeszcze.

 

w takie rzeczy to się nie angażuję, więc to na pewno odpada,no chyba, że jakiś perfidny ukrywający coś mocno. Ale dziękuję za interpretację.

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Możesz wejść w związek z mężczyzną, który może nie wszystko o sobie Ci powiedzieć, np. może "zapomnieć" o tym, że jeszcze kogoś ma, na horyzoncie widać też innego pana, który pojawi się pod koniec 2017 r.

Odnośnik do komentarza

2 kielichy, cesarzowa III, 7 mieczy, kochankowie, król pucharów

Relacja przyjacielska, koleżeńska z jakąś kobieta może być wystawiona na próbę z powodu jej nieszczerości wobec ciebie. Myślę też, że czekają cię romantyczne chwile u boku pewnego bardzo uczuciowego mężczyzny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...