Skocz do zawartości

Instalacja LPG


bibo

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy zalozyc instalacje Lpg w aucie bedac na urlopie w Polsce.

Polozylam rozklad

 

1. Nasze zadowolenie

2. Rady tarota

3. Wynik (w kraju w ktorym mieszkamy potrzebna jest pieczatka, ale czasem sa problemy aby ja uzyskac. Koszt pieczatki to okolo 400e)

 

1. 4mieczy 8 bulaw 10 Kielichow

 

Mysle, ze ta 4 miedzy pokazala przestoj zwiazany ze swietami. Pewnie bedziemy musieli pare dni poczekac, pewnie bedziemy troche uziemieni w domu bez auta, ale uda sie zalozyc instalacje jesli sie zdecydujemy.

 

2 9bulaw Kochankowie 5 bulaw

 

Tutaj mnie troche karty zmartwily, wystapi jakis problem, bedzie trzeba troche powalcxyc (moze chodzi o zdobycie tej pieczatki?

 

3 Ksiezyc Smierc As Monet

 

Ksiezyc pokazal nam tajemnice uda sie czy sie nie uda zdobyc ten cholerny stempel, w rezultacie bedzie Nas troche kosztowal jak widac po as monet.

 

Pomozecie mi w interpretacji, bo mi ostatnio cos ciezko idzie...

 

Ps. Po zalozeniu instalacji w PL i oplaceniu pieczatki w kraju w ktorym mieszkamy i tak bedziemy o jakies 500e do przodu... ciezka decyzja.

Edytowane przez bibo
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Wynik - 3 Ksiezyc Smierc As Monet

 

Tak czy tak trzeba będzie pokombinować z kasa, ponieważ karta Księżyc na początku odpowiedzi pokazuje że macie realnej oceny sytuacji. Coś, lub ktoś was może zaskoczyć, a to przełoży się na pieniądze.

As monet wskazuje na pieniądze, ale i wskazuje na pieczątkę. Moim zdaniem pieczątka będzie, ale dopiero po jakiś przejściach.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...