Skocz do zawartości

Sylwester ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna singielka, pracująca za granicą, mieszkam u brata, święta w Pl ale na sylwestra powinnam wrócić do Nl. Niewykluczone, że będę musiała pójść w sylwka do pracy. Brak jakichkolwiek sylwestrowych planów jak na razie.

 

Z kim spędzę tegorocznego sylwestra?

IV Mieczy, 0 Głupiec, Król Buław

Nastawię się na siedzenie w domu ale nieoczekiwanie pojawi się propozycja od jakiegoś faceta.

 

Jak go spędzę?

Królowa Monet, X Mieczy, XV DIABEŁ

Ululam sie na amen żegnając stary rok

 

Gdzie go spędzę?

XV DIABEŁ, III Buław

Za granicą, w domu.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Z kim spędzę tegorocznego sylwestra? IV Mieczy, 0 Głupiec, Król Buław

na początku sama, 4 mieczy mogła pokazać miejsce pracy

Głupiec + Król buław - nieoczekiwana propozycja od pana albo szef zrobi jakąś niespodziankę

 

Jak go spędzę? Królowa Monet, X Mieczy, XV DIABEŁ

Gdzie go spędzę? XV DIABEŁ, III Buław

powiem tak, czarno to widzę - na Twoim miejscu nigdzie bym z domu nie wychodziła i siedziała z ludźmi, którym ufam

w optymistycznej wersji: upijesz się i nie doczekasz północy; może zechcesz jeszcze gdzieś wyskoczyć, ale coś pokrzyżuje Twoje plany

Odnośnik do komentarza

Z kim spędzę tegorocznego sylwestra?

IV Mieczy, 0 Głupiec, Król Buław

Z jakimś mężczyzną, którego dopiero poznasz.

 

Jak go spędzę?

Królowa Monet, X Mieczy, XV DIABEŁ

Niezbyt ładnie to wygląda. Jakbyś miała upić się do nieprzytomności.

 

Gdzie go spędzę?

XV DIABEŁ, III Buław

Gdzieś gdzie będą "bawić" się tez inni ludzie. Może jakiś pub.

Odnośnik do komentarza

Z kim spędzę tegorocznego sylwestra?

IV Mieczy, 0 Głupiec, Król Buław

Na początku będziesz myśleć, że spędzisz go spokojnie, w domu, ale okaże się, że niespodziewanie, w ostatniej chwili pojawi się ktoś, kto Ci coś zaproponuje.

 

Jak go spędzę?

Królowa Monet, X Mieczy, XV DIABEŁ

Q Monet- karta dworska, więc na pewno u kogoś albo z kimś, uważaj żeby się nie załatwić, bo X mieczy i diabeł to karty typowe na mocną libację :D

 

Gdzie go spędzę?

XV DIABEŁ, III Buław

III buław faktycznie może pokazywać, że z dala od domu, Diabeł potwierdza obecność alkoholu, także zwróć na to uwagę :) Udanej zabawy :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Z kim spędzę tegorocznego sylwestra?

IV Mieczy, 0 Głupiec, Król Buław

 

Z poczatku bedziesz w domu, ale pojawi sie mezczyzna ktory cie zaskoczy i z nim go spedzisz

 

Jak go spędzę?

Królowa Monet, X Mieczy, XV DIABEŁ

 

Duzo alkoholu tu widze

 

Gdzie go spędzę?

XV DIABEŁ, III Buław

 

W miejscu gdzie sa ludzie i jest alkohol

Odnośnik do komentarza

Kurcze nigdzie nie planowałam iść, bo nawet nie mam z kim :( miała być impreza w domu ale brat z laską utknełi w PL i wróca po nowym roku, zostałam ja, przyszły szwagier mojego brata, który gdzies wybywa na sesję z kumplami, kot i pies :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Weryfikacja

Znowu mam zaległości pewnie dlatego, że ostatnio tylko jem, śpię i pracuję.

I nie bardzo wiem jak ten rozkład zweryfikować ale mam nadzieję, że pomożecie jak dam opis Sylwestra.

Wstałam, poszłam do pracy, wróciłam późnym popołudniem, zjadłam obiad, poszłam spać, wstałam ok 20:00, zrobiłam sobie SPA, posprzątałam dom, koło północy wypiłam 2 piwa w towarzystwie psa i kota, dostałam sms z życzeniami od kolegi z pracy, pooglądałam przed domem sztuczne ognie i poszłam spać.

 

Od niedawna singielka, pracująca za granicą, mieszkam u brata, święta w Pl ale na sylwestra powinnam wrócić do Nl. Niewykluczone, że będę musiała pójść w sylwka do pracy. Brak jakichkolwiek sylwestrowych planów jak na razie.

 

Z kim spędzę tegorocznego sylwestra?

IV Mieczy, 0 Głupiec, Król Buław

Nastawię się na siedzenie w domu ale nieoczekiwanie pojawi się propozycja od jakiegoś faceta.

Jak się nastawiłam tak go spędziłam, sama.

Król Buław to może ten sms od kolegi

 

Jak go spędzę?

Królowa Monet, X Mieczy, XV DIABEŁ

Ululam sie na amen żegnając stary rok

Królowa Monet to pewnie moje SPA

X Mieczy - koniec roku

DIABEŁ - pies ? albo sztuczne ognie

 

Gdzie go spędzę?

XV DIABEŁ, III Buław

Za granicą, w domu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Po kartach, to mysle, ze (podswiadomie) mialas wieksze oczekiwania (Krol bulaw, Krolowa monet), niz sie to faktycznie zrealizowalo, ale w sumie fajne Sylwestra, bo nie zostawilas balaganu na Nowy Rok, no i to domowe spa..a rano chyba bez wielkiego kaca sie obylo ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...