Skocz do zawartości

Jak się potoczy moje życie uczuciowe w nowym 2017r.?


LadyG

Rekomendowane odpowiedzi

Jak potoczy się moje życie uczuciowe w nowym 2017r.?

 

Obecnie jestem sama.Jestem w separacji z moim partnerem.Zrobilam rozkład na pytanie jak potoczy się moje życie uczuciowe,co przyniesie mi w tej sferze nadchodzący rok?

Diabeł

Królowa buław

Królowa mieczy

Hmm... po tych kartach nie wiem co myśleć.Jestem tu początkująca,nie mam doświadczenia dużego w tarocie.Ale widzę jakby dwie kobiety. A może wejdę w jakąś toksyczną relacjęJa zawsze wychodzę w mieczowejMoże będę rywalizować z jakąś kobietà o mężczyznę?

Odnośnik do komentarza
W życie Twojego partnera wkroczy jakaś kobieta, widać rywalizację, ta kobieta będzie tylko jego kochanką, nie partnerką.

 

Dolozylam karty na pytanie,jaka rolę w zyciu mojego partnera odegra ta kobieta?

 

Krňlowa denarňw,kapłanka, 10 mieczy

 

Jak Ty to widzisz?Czy to będzie tylko przelotna fascynacja czy pomoże mu rozstać sie z przeszłością?

Odnośnik do komentarza

Karty nie pokazują jak się to zakończy.Może,to będzie tylko przelotny romans.Albo partner odejdzie do innej,a Ty zostaniesz jak królowa mieczy babka mocno poranioną po przejściach.Ale to przebolejesz i Zawalczysz o siebie bo taka jest mieczowa.

Odnośnik do komentarza

Diabeł - mowi o intrygach, uzaleznieniach, seksie, toksycznych relacjach , blokadach (chcesz a nie mozesz co by sie nie robilo)

Królowa buław - kobieta uwodzaca, seksowna, wie czego chce i po to siega, dynamiczna i dzialajaca

Królowa mieczy - kobieta wladajaca rozumem, kieruje sie logika i zimna kalkulacja, chlodna, zdystansowana

 

Wedlug mnie, wyglada to tak, jakbys w tej bulawowej dzialala i szukala mezcyzzny dla siebie ale z roznych powodow z zadnej relacji nic nie wyjdzie (diabel) i sobie odpuscisz na koneic roku (mieczowa)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W życie Twojego partnera wkroczy jakaś kobieta, widać rywalizację, ta kobieta będzie tylko jego kochanką, nie partnerką.

 

Dolozylam karty na pytanie,jaka rolę w zyciu mojego partnera odegra ta kobieta?

 

Krňlowa denarňw,kapłanka, 10 mieczy

 

Jak Ty to widzisz?Czy to będzie tylko przelotna fascynacja czy pomoże mu rozstać sie z przeszłością?

 

 

 

Zakończy sie z nia, byc może TY będziesz miała na to wpływ.

Odnośnik do komentarza
Jak potoczy się moje życie uczuciowe w nowym 2017r.?

Diabeł

Królowa buław

Królowa mieczy

jak na moje oko widać intrygi, gdzieś zdradę, nieczystą grę partnerów jak dla mnie. Wg mnie będziesz romansowała również z innymi mężczyznami a sytuacja z obecnym "rozejdzie się po kościach"... Lub przynajmniej powinna, bo pisani to Wy sie nie jesteście. Może karmiczni.

Odnośnik do komentarza
jak na moje oko widać intrygi, gdzieś zdradę, nieczystą grę partnerów jak dla mnie. Wg mnie będziesz romansowała również z innymi mężczyznami a sytuacja z obecnym "rozejdzie się po kościach"... Lub przynajmniej powinna, bo pisani to Wy sie nie jesteście. Może karmiczni

 

Dlaczego sadzisz ze sie rozstaniemy i ze jestesmy karmiczni tez to juz slyszalam ze jestesmy z karmy Ale gdzie Ty to w kartach widzisz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...