Jump to content

Sen o rozwodzie

malwina.krol5
 Share

Recommended Posts

Witam prosze o pomoce w interpretacji snu. Śniło mnie się, że byłam ze znajomymi na jakimś wyjeździe towarzysko, byłam ja 2 koleżanki chłopak, który mi się podoba z żoną swoją. Rozmawiałam z koleżankami na jego temat, że on mi się podoba, że ma żonę itd... siadłyśmy przy stole w jakiejś karczmie góralskiej dwa stoliki dalej od niego (on siedział z żoną) i tak rozmawialiśmy o nich. On nie odzywał się do nas, ani się nie przywitał .... o czymś rozmawiał ze swoją żoną i nagle wstali i poszli .. minęli nas najpierw on, a później za nim jego żona, która była zrozpaczona, jakby z żalem powiedziała na głos: mój mąż już mnie nie kocha. Wstałyśmy od stołu i poszłyśmy za nimi, a ja czułam się zawstydzona tą sytuacją.. oni siedzieli w samochodzie na przednich siedzeniach i nas zawołali. Weszłam z koleżankami do auta, usiadłam z tyłu za nim, on palił papierosa i coś powiedział do żony. Do mnie się nie odzywał. Odwróciłam się za siebie a za mną siedział mały dwuletni chłopiec... zrozumiałam, że to ich syn (we śnie). Za chwilę jedliśmy jakieś jedzenie w kartonikach jak chińszczyzna i wstałam by opakowanie wyrzucić. On z żoną poszedł za mną. Wsiedliśmy do auta i odjechaliśmy. Następnie znalazłam się w bloku, w którym kiedyś mieszkałam za dziecka. Stał obok mnie ten dwuletni chłopiec. Ktoś powiedział mi, że jego rodzice się rozstali tzn.rozwiedli i żebym coś zrobiła by go pocieszyć. Więc wzięłam go za rękę i poszłam do góry schodami. Weszłam do mieszkania a tam siedział on. Chłopak bez tej żony, siedział sam i oglądał telewizję. Spojrzałam na niego, podeszłam i powiedziałam mu do ucha: zrób coś proszę Tomek, jego rodzice się rozstali.. I on wstał szybko z fotela, powiedział z uśmiechem na twarzy , że oczywiście, wziął moją twarz w ręce i pocałować mnie dwa razy w policzek. Ja odpowiedziałam zadowolona, że jest cudowny, a on jeszcze puścił mi oczko. Pogłaskał chłopca po głowie. I się obudziłam. Dodam, że w realu faktycznie okazało się, że on ma żonę i dziecko, a ja dowiedziałam się o tym dopiero później.. i co z tym fantem zrobić? Bo ja to się w nim zakochałam.. i mam problem.