Skocz do zawartości

Styczeń 2017


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam stałą pracę, rodzinę - 2 dzieci, i walczę z nadwagą:-(

 

dom i rodzina: król pucharów, 7 buław, 8 buław - widać, że mój mąż przy czymś się uprze i będzie chciał postawić na swoim, a później coś szybko się zmieni

relacja z mężem: 6 mieczy, 10 mieczy, 9 denarów - widać, że coś się zmieni między nami, coś się zakończy, może nasz związek się w końcu ożywi...

praca na etacie: 10 pucharów, XX sąd, 9 mieczy+ król denarów - 10 pucharów zawsze pokazuje mi taki niesmak, przesyt i rozczarowanie, więc pewnie tutaj też tak będzie, w dodatku sąd... hm... pewnie będę się zastanawiać nad tym, co ja tam robię i oczywiście jakiś mocny stres się zaznacza i brak snu z tego powodu...

Relacja z SB(handlowiec z pracy) - słońce, eremita, diabeł + I mag - początek miesiąca będzie miły, ale później widać, moją samodzielną pracę i delikatnie mówiąc moje wkurzenie na niego w diable, czyli bez zmian, jak co miesiąc...

Relacja z SW (handlowiec z pracy) - królowa pucharów, 9 pucharów, 7 mieczy, 5 buław - w królowej pucharów widać, że lubię z nim pracować, widać moje zadowolenie, oczywiście jak co miesiąc zachowa się nie fair i się z nim pokłócę... to już nasz taki standard... raz w miesiącu kłótnia... niestety koleś ma tendencję do zwalnia na mnie winy i kłamania...

Odchudzanie - as buław, X koło, 8 pucharów+ 3 mieczy + XII wisielec - jest szansa na odmianę losu, widać jakieś rozstanie emocjonalne, będzie coś bolało, ale w wisielcu widziałabym, że odwiesi się to, co było tyle czasu zawieszone...

czego się niespodziewam - paź buław, as pucharów, król buław - - jakaś wiadomość mnie czeka pozytywna i związana chyba ze zmianą w pracy...

 

będę wdzięczna za Wasze interpretacje.

Iwka

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

dom i rodzina : mąż odda sie jakiejś pasji

relacja z mężem : widać zmiany, każde zajmie się swoim hobby

praca na etacie :początek miesiaca spokojny, miła atmosfera w pracy, w połowie spięcie z szefem nt pieniędzy

Relacja z SB(handlowiec z pracy) : miła relacja, choć za dużo rozmawiać nie będziecie, widac miedzy Wami oddalenie, samotność, uważaj żeby on Ci numeru nie odwalił i nie dokonał oszustwa na swoją korzyść

Relacja z SW (handlowiec z pracy) : z początku fajna relacja, ale masz znowu spięcie, kłamstwa, walkę o swoje

 

 

Spójrz ogólnie na karty dot.pracy i relacji z handlowcami.Dostrzegasz podobieństwa? Początkowe karty bardzo miłe, dobra atmosfera, etc.,a potem jakieś spięcia, nerwy, kłamstwa, wyjaśnienia...

 

Odchudzanie : masz zapal i energię, w środku miesiąca może nastąpić jakieś rozczarowanie, Wisielec mówi mi o przeciąganiu w czasie, oby Tobie pokazał odwrócenie sytuacji..;)

czego się nie spodziewam : dobrych wiadomości od mężczyzny

Odnośnik do komentarza

Spójrz ogólnie na karty dot.pracy i relacji z handlowcami.Dostrzegasz podobieństwa? Początkowe karty bardzo miłe, dobra atmosfera, etc.,a potem jakieś spięcia, nerwy, kłamstwa, wyjaśnienia

 

Dokladnie... oni wszyscy trzej są tej samej narodowości i mają taką samą mentalność. Jak coś źle zrobią albo coś jest nie po ich myśli, to wszyscy kłamią;(

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

dom i rodzina: król pucharów, 7 buław, 8 buław - mąż będzie wodził prym, coś wymyśli i będzie chciał to na szybko przeprowadzić, może to być jego hobby, może wpadną mu do głowy noworoczne postanowienia - szybka, żeby nie powiedzieć chwilami nerwowa atmosfera

 

relacja z mężem: 6 mieczy, 10 mieczy, 9 denarów - koniec oddalenia, dystansu emocjonalnego, jest zadowolenie, albo z powodu z nowego postanowienia, hobby męża, albo ty znajdziesz coś co będzie Ci sprawiać radość, w każdym razie wygląda na to że obydwoje w jakiejś sprawie się dogadacie :)

..

praca na etacie: 10 pucharów, XX sąd, 9 mieczy+ król denarów - zaczyna się ładnie, potem wkradną się niepokojące myśli, będziesz chciała się stamtąd wyrwać i osoba szefa, lub któryś współpracownik będzie działał Ci na nerwy

 

Relacja z SB(handlowiec z pracy) - słońce, eremita, diabeł + I mag - z niego to kombinator, w karcie Słońca mogą wyjść na jaw jakieś jego sprawki, lub pomysły które cię zaskoczą, trzeba je będzie jakoś odkręcić

 

Relacja z SW (handlowiec z pracy) - królowa pucharów, 9 pucharów, 7 mieczy, 5 buław - drugi cwaniak - 7 mieczy, no "mistrz słowa", nie dziwne że nie wytrzymujesz, masz do niego bardzo dobre podejście ( królowa pucharów) a że się wkurzasz, skoro stawia Cię w niejasnych sytuacjach to nie dziwne, tutaj też się spodziewaj jakiejś nowej sytuacji która będzie wymagała wyjaśnienia.

 

Odchudzanie - as buław, X koło, 8 pucharów+ 3 mieczy + XII wisielec - najpierw się ruszy i jest zmiana, a potem emocje, może to być wpływ sytuacji z pracy spowodują że proces odchudzania stanie w miejscu (Wisielec)

 

czego się niespodziewam - paź buław, as pucharów, król buław - wiadomości o czymś nowym, projekcie, pomyśle, ofercie pracy, nawet dziecku ( u kogoś, a może u Ciebie ?) ale król buław zawsze wskazywał mi osobę na stanowisku - szef, kierownik, więc tutaj może być nowa oferta współpracy.

Odnośnik do komentarza

Relacja z SW (handlowiec z pracy) - królowa pucharów, 9 pucharów, 7 mieczy, 5 buław - drugi cwaniak - 7 mieczy, no "mistrz słowa"

 

Dobrze go nazwałaś!

On jest "złoto usty" - opowiada mi jak on mnie szanuje itp.... a przy pierwszej lepszej okazji ochrzania mnie, bo dyr ochrzanił jego... a ja po prostu wykonywałam jego polecenia... ale on przy szefie oczywiście twierdzi, że on mi mówił inaczej...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dom i rodzina: król pucharów, 7 buław, 8 buław

mężczyzna będzie się przed czymś bronił, szykuje się jakaś rozmowa, ktoś będzie się z czegoś tłumaczyć

 

relacja z mężem: 6 mieczy, 10 mieczy, 9 denarów

wydaje mi się, że możesz poczuć się osamotniona z powodu wyjazdu męża lub jego nieobecności

 

praca na etacie: 10 pucharów, XX sąd, 9 mieczy+ król denarów

możesz się zamartwiać, że wszystko co już mogłaś tam osiągnąć osiągnęłaś i że lepiej już nie będzie

 

Relacja z SB(handlowiec z pracy) - słońce, eremita, diabeł + I mag

każdy będzie działał na własną rękę. Widać, że handlowiec do uczciwych osób nie należy. Relacja opiera się na kłamstwie i manipulacji ze strony osoby zajmującej wyższe stanowisko

 

Relacja z SW (handlowiec z pracy) - królowa pucharów, 9 pucharów, 7 mieczy, 5 buław

twoje poczucie zadowolenia zostanie zburzone z powodu nieuczciwości, działań za plecami

 

Odchudzanie - as buław, X koło, 8 pucharów+ 3 mieczy + XII wisielec

początkowo będziesz intensywnie walczyć z nadwagą ale za sprawą jakiegoś zdarzenia postanowisz na razie sobie odpuścić odchudzanie

 

czego się nie spodziewam - paź buław, as pucharów, król buław

wygląda na to, że nie spodziewasz się jakiejś bardzo dobrej wiadomości być może od przełożonego

Odnośnik do komentarza

dom i rodzina: król pucharów, 7 buław, 8 buław - No Małż o coś powalczy i będzie dział.

relacja z mężem: 6 mieczy, 10 mieczy, 9 denarów - Jakbyście mieli zacząć od nowa? Tak mi się te karty układają. 9 Denarów to mile spędzony czas, ale raczej solo.

praca na etacie: 10 pucharów, XX sąd, 9 mieczy+ król denarów - Na początku w miarę ok. Potem możliwa kłótnia z facetem.

Relacja z SB(handlowiec z pracy) - słońce, eremita, diabeł + I mag - Najpierw ładnie, potem jakieś knucie/kombinowanie.

Relacja z SW (handlowiec z pracy) - królowa pucharów, 9 pucharów, 7 mieczy, 5 buław - No coś nieszczery może być i rywalizacja między Wami.

Odchudzanie - as buław, X koło, 8 pucharów+ 3 mieczy + XII wisielec - No widać Twoją aktywność w tym Asie Buław. Coś ruszy, ale nie do końca będziesz zadowolona.

czego się nie spodziewam - paź buław, as pucharów, król buław - Może jakiś facet zaproponuje Ci pracę? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...