Jump to content

Horoskop finansowy 2017


werona
 Share

Recommended Posts

BARAN

Pierwsze trzy miesiące roku będą po prostu wspaniałe. A największe niebezpieczeństwo w następnych grozi z powodu niewłaściwego gospodarowania pieniędzmi. Jednym słowem, nie możesz być zbyt rozrzutna, żyj według określonego reżimu finansowego, bo tylko wtedy uda ci się zaoszczędzić. Unikaj różnorakich pokus, nie kupuj niepotrzebnych gadżetów.

 

BYK

Początek roku będzie stabilny. Twoje podstawowe zadanie to ustalić plan działania i ściśle go przestrzegać. Nie szukaj ulotnych wrażeń i nie czerp z życia garściami, nie bądź zachłanna, zwłaszcza że w niektórych sytuacjach nie wszystko należy się tobie. W przeciwnym razie w połowie roku sytuacja materialna może być bardzo trudna.

 

BLIŹNIĘTA

Bądź przygotowana na wydatki związane z potrzebami twoich bliskich. I będą one znacznie większe niż te przeznaczone na własne potrzeby. Ale nie wpadaj w popłoch, bo środków na pewno ci nie zabraknie. W pracy przez cały rok dokładnie czytaj wszelkie dokumenty, nie wierz nikomu na słowo, zwłaszcza jeśli dotyczy to spraw finansowych.

 

RAK

Najważniejsze, o czym powinnaś pamiętać przez cały nadchodzący rok, to nie ryzykować swoim majątkiem. Banalna, ale jakże cenna rada, by nie trzymać wszystkich pieniędzy w portfelu, będzie teraz aktualna jak nigdy dotąd. Wiosną twoja sytuacja materialna się poprawi, możliwe są dochody z najmniej oczekiwanych źródeł. Zaufaj swojej intuicji.

 

LEW

Bardzo dobry rok. Jeśli od dawna marzyłaś o rozpoczęciu działalności na własny rachunek, teraz śmiało możesz to zrobić. Nie zapominaj o tym, by pomóc tym, którzy są w potrzebie. Pamiętaj, że pieniądz nie lubi bezruchu, a dając komuś, sama możesz zyskać. Pod koniec roku, gdy przyjdzie czas na podsumowania, zrób bilans swoich dochodów i wydatków.

 

PANNA

Wiosną masz szansę zyskać dość pokaźne dochody z zupełnie nieoczekiwanych źródeł. Pojawi się nawet całkiem realna możliwość zaoszczędzenia dość dużych pieniędzy. A to dzięki temu, że twoje wydatki będą pod kontrolą i wyraźnie się obniżą. Latem będzie dobry czas na analizę i zmianę zobowiązań, szczególnie gdy spłacasz wysoki kredyt.

 

WAGA

Trudno będzie coś odłożyć, jednak wydatków, które nadwyrężyłyby znacząco twój budżet, raczej nie będzie. Ale otrzymanie spadku od kogoś z daleka jest wielce prawdopodobne. A latem nie żałuj pieniędzy na komfortowy wypoczynek. To pomoże zaoszczędzić na leczeniu, doda ci sił do pracy, a co za tym idzie, również do zarabiania pieniędzy.

 

SKORPION

Twoja sytuacja finansowa w duże mierze będzie zależała od umiejętności pracy w zespole. Naucz się grać do jednej bramki, a na brak pieniędzy na pewno nie powinnaś narzekać. Inne możliwe źródło dochodów to twoje hobby. Policz, ile uda ci się zarobić na sprzedaży dzieł własnych rąk. Może to przynieść więcej pieniędzy niż podstawowe źródło utrzymania.

 

STRZELEC

Twoim podstawowym zadaniem będzie oddanie długów. Jeśli należysz do tych szczęśliwych Strzelców, które nie mają zobowiązań finansowych, możesz podjąć pewne przedsięwzięcia, które doprowadzą cię do sukcesów finansowych. Na przykład stać się bogatym spadkobiercą lub znaleźć skarb w postaci rewolucyjnego pomysłu lub nowej pracy.

 

KOZIOROŻEC

To będzie sprzyjający rok, ale pod jednym warunkiem - wszystkie pieniądze, których nie wydasz na bieżące potrzeby, mądrze zainwestujesz. I to powinno być twoim celem w nowym roku. Mylisz się, jeśli sądzisz, że to potrafią tylko biznesmeni, a ty nie masz pojęcia o lokatach i obracaniu pieniędzmi. Rada jest prosta - inwestuj w edukację i zdrowie.

 

WODNIK

Choć zabrzmi to paradoksalnie, dobre dochody mogą mieć zły wpływ na twoją karierę. Jeśli przyjmiesz to jako coś, co ci się należy i spoczniesz na laurach, możesz przegapić moment, gdy trzeba działać. Bądź zatem czujna. Jeśli masz oszczędności, inwestuj w nieruchomości, a jeśli nie jesteś bogata, nie panikuj, bo z czasem fortuna na pewno się uśmiechnie.

 

RYBY

Od dawna szukałaś rozwiązania problemu, jak mniej pracować, a więcej zarabiać. W pierwszej połowie roku znajdziesz przyjemny sposób, który cię bardzo usatysfakcjonuje. W następnych miesiącach aż do końca roku w sprawach finansowych nastąpi cisza, ale na szczęście problemy finansowe na pewno ci nie grożą. Możesz być spokojna.

 

Źródło: "Dobre rady - Horoskop - Astroprognoza 2017"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...