Jump to content

Wahadełko przestało działać

masta
 Share

Recommended Posts

Witam,

Tak jak w temacie wahadełko na skutek długiego, silnego stresu przestało słuchać. Pierwsze podstawowe na obrączce nie działa (działało super), ani drugie - zwykłe wahadełko też nie działa (działało gorzej).

Od ostatniej pracy z wahadełkiem minęło już dwa miesiące. Aktualnie czuję świetnie - wypoczety itd, ale dalej, ani drgnie...

Moje aktualne zdolności radiestezyjne są na niezmienny poziomie - dobrym.

Co może być przyczyną?

Edited by masta

Stawiam na twoje podświadomie nastawienie. Twoja obawa spowodowana stresem być może zakodowala gdzieś głęboko w podświadomości tego typu problem i teraz urzeczywistnilo to się w świecie realnym .

Proponuję jakieś afirmacje dotyczące prawidłowej pracy wachadelka, doskonałej współpracy niższej i wyższej jaźni itd.

Dziękuję za to, że praca z wahedelkiem jest dla mnie przyjemnością i sprawia mi co dzień to większą radość i satysfakcję. Doskonała współpraca moich 3 jaźni urzeczywistnia się co dzień wspaniałymi rezultatami w każdym aspekcie mojego życia.

Możesz sobie coś jeszcze dopisać lub zmienić, najważniejsze aby taką afirmacje powtarzać po kilka razy dziennie w niezmienionej formie i z pełną wiarą.

Pozdrawiam

• 2 months later...

Jest na to jeden z nielicznych sposobów. Proponowałbym udać się na samotną wędrówkę po lesie tej wiosny. To okres narodzin i odrodzenia. Idealny do tego aby naładować się świeżą energią i odstresować oraz znaleźć odpowiedzi na pytania. Działa to troszkę jak nacieranie śrubokrętu magnesem tak po męsku ujmując :) Przez jakiś czas ma właściwości przyciągające śrubki lecz to po pewnym czasie mija i trzeba ponownie natrzeć. A jeszcze lepiej to zadziała gdy połączysz moją radę z radą ZenZay.