Skocz do zawartości

Wspomagacze:D


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam nasiona chia, blonnik z ananasem i chromem, pokrzywe indyjską i ''inne rarytasy'' :D Chce sprawdzić co na mnie zadziała.

 

Jaki leki wpłyną na mój organizm?

 

król denarów, paź kijów, 8 kielichów

 

 

eeeee.... W ogóle nie rozumiem tych kart :D Za cel mam skurczenie żołądka. Kolana mnie bolą nieludzko, sugerowano mi,że przez utycie. kręgosłup tez daje.

 

Z tego co czytam na internetach wychodzi,że przeczyszczą mnie tak zdrowo:D 8 kielichów mów,że efekt może być chwilowy...

 

król den - nie mam pojęcia? Coś czytałam,że może wskazywać na kręgosłup... Może przestaną mnie boleć kości?:D

 

Doczytałam,że 8 kielichów to oczyszczanie organizmu z toksyn!

Edytowane przez Arcan
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Tylko wodę stracisz - 8 kielichów - bo kasę już straciłaś ;)

8 kielichów to też rozczarowanie

 

Rzucisz te "rarytasy" w kąt.

 

Kości Cię bolą nie od nadwagi, rzadko bóle kości są od nadwagi, można mieć przeciążone stawy i problemy z chodzeniem, ale to byś musiała mieć zdrowo ponad 100 kg i do tego długoletnią nadwagę, a Ty wspominałaś że występujesz w Tv, więc masz raczej dobrą sylwetkę.

 

Ne wiemy czy się na to badałaś, czy to ze to od nadwagi sugerowała Ci to koleżanka czy lekarz, ale jak lekarz to powinien dać Ci odpowiednią radę, a nie wypchać w specyfiki które jedyne co, bo bierzesz je wszystkie na raz, dadzą Ci rozwalenie flory bakteryjnej jelit oraz kłopoty z żołądkiem.

Bólu kości nie wolno lekceważyć - dobrze się przebadaj.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Trochę na nie poszło... Mimo wszystko nie narzekam. Kupiłam np nasiona Chia. Może i nie odchudzają, ale mają inne wartości odżywcze. Spójrzcie: Już mała porcja (28 g), nasion chia dostarcza: ( 1 , 2 )

 

Błonnik: 11 gramów.

Białko: 4 gramy.

Tłuszcz: 9 gramów (z czego 5 gramów Omega-3).

 

Wapń 18% ZDS (Zalecane dzienne spożycie).

Mangan: 30% ZDS.

Magnez: 30% ZDS.

Fosfor: 27% ZDS.

 

Zawierają one również przyzwoitą ilość cynku, witaminy B3 (niacyny), potasu, witamina B1 (tiaminy) i witaminy B2.

 

Jest to imponujące jeśli wziąć pod uwagę fakt że w tej porcji (28 g) jest tylko 137 kalorii i tylko jeden gram strawnych węglowodanów!

 

 

Czyli dobrze,że je kupiłam :) Mam jeszcze chrom- on niweluje ochote na słodkie. Te pokrzywy indyjskie i błonniki nie odczuwam...ale pewnie też cos mają w sobie:D

 

 

Arachnea, w telewizorni, dobrze wyglądałam :) Potem podjełam głupią decyzje: wróciłam na studia, przestałam brać antydepresanty. (na nich nie mogłam się uczyć, za bardzo zamulały, wieczna senność) ... Teraz mam 7 kg nadwagi...:/ Przyznaje,że to moja wina: zajadałam stres, nude, samotność... Dosłownie wszystkie złe emocje zażerałam..

Teraz myślę pozytywnie :) jem zdrowo,staram sie ruszać...Na zasadzie,że odchudzanie zaczyna się w głowie!:)

 

Słyszałam od matki i kolegi,że ból kolan może wynikać z nadwagi :o Sprawdziłam w googlach i tam ludzie też tak piszą... Niestety, nie ogarniam takich tematów, więc wzięłam to za pewnik...

Musze skoczyć do internisty więc od razu zapytam go o kolana

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...