Skocz do zawartości

Rozkład na finanse


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Rozkład pochodzi z tej strony Tarot Moja Pasja: Ty i pieniądze - tarotowy rozkład

Troszke zmieniłem pytania:

 

1. Jaki jest Twój stosunek do pieniędzy? (generalnie czy są ważne czy mniej ważne.. jaką rolę pełnią w Twoim życiu)? 4 kielichy

2. Jak wydajesz pieniądze? Sprawiedliwość

3. Na co wydajesz najczęściej? Świat

4. Na to ci ciężko wydać pieniądze? Pustelnik

5. Czy masz głowę do interesów? 3 kielichy

6. Jaki biznes, praca da Ci największe bogactwo? Cesarz

7. Czy kiedykolwiek dostaniesz spadek? 4 monet

8. Czy masz szczęście w grach losowych (kiedykolwiek wygrasz satysfakcjonująca sumę) lotto, zdrapki itp.? 2 mieczy

9. Czy warto się dokształcać (dodatkowy kurs, szkolenie, studia), czy moje studia przyniosą mi większe pieniądze? Cesarzowa

10. Czy Twoje hobby, zainteresowania (to co kochasz robić) przyniosą Ci pieniądze? Giermek Mieczy

11. Czego pragniesz (w kwestii pieniędzy czy są jakieś pragnienia i jakie) teraz? As kielichów

12. A to masz (teraz) 10 buław

13. Co przyniesie mi w sferze finansowej rok 2017? 7 buław

 

1.Troche mnie nudzą i nie cieszą. Z jednej strony chce duzo pieniędzy, bo mogą dać spełnienie marzeń. Ale te, które odłożyłem do tej pory leżą sobie na dnie szuflady. Nie pociągają mnie drogie telefony, ani samochody. To nie robi na mnie żadnego wrażenia.

2.Rozporządzam pieniędzmi bardzo rozważnie. Pozwalam sobie na jakieś zachcianki, ale na tyle, aby zawsze na koniec miesiąca troche mi zostało. Nie szastam forsą na prawo i lewo.

3.Na pewno nie są to podróże(chyba, ze te na weekendy do domu). Myśle, ze łatwo wydać mi pieniądze na spełnianie marzeń. po to mi są potrzebne :icon_smile:

4.Na rzeczy niezwiązane z życiem codziennym. Na książki o parapsychologii XD

5.Mam. Potrafie połączyć interesy z przyjemnością.

6.Największe bogactwo da mi praca, gdzie będe zarządzał innymi.

7.Tak, dostane spadek na 100%. Śmiem twierdzić, że duży.

8.Czasem mam szczęście, czasem nie. Raczej karta nie zapowiada ogromnej wygranej w lotto.

9.Tak, zdecydowanie, moje studia pomogą mi zebrać obfite plony.

10.Myśle, ze mogą pomóc. Moze zarobek iprzez internet?

11.Chce zmiany na lepsze.

12.Nie mam nic, jestem zmeczony sytuacją i przygniata mnie mała ilość pieniędzy(zbyt duża ilość też by mi wadziła)

13.Możliwy wzrost sytuacji finansowej, prowdopodobnie z premii. Jednak w tym roku musze wydawać pieniądze bardzo ostrożnie.

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Widać zarządzanie pieniędzmi - rozsądne zarządzanie.

 

Jest też smutek z tym związany - piszesz o spadku, ale jest tez smutek ze kasa jest, ale posianie jej nie cieszy tak jak by się mogło wydawać ze powinna.

Powód brak entuzjazmu - nie trzeba wydawać an nowy telefon ale może pomóc komuś, coś zorganizować dla kogoś w potrzebie, tylko najpierw sprawdzić że ta osoba naprawdę tego potrzebuje. '

 

Piszesz o książkach do parapsychologii a może tak swój rozwój ( osobisty) połączyć z pomaganiem innym ludziom, najlepiej dzieciom i zorganizować jakieś działania ( fundacja, czy wpieranie jakiejś fundacji, czy organizacji zajmującej się uczeniem dzieci - może harcerze, może teatry dziecięce ) i w ten sposób odnalezienie dla siebie radości z posiadania pieniędzy.

 

Inwestuj w siebie - karta Cesarzowej, ale inwestuj, wspieraj pomysły rozwijające innych w ten sposób nawiązujesz nowe kontakty - Ty się rozwijasz i zyskujesz też szansę na nowe możliwości/okazje do zarobienia pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Arachneo z kasą jest ok, ale jak na 20-latka. Nie mam fortuny, aby komuś pomóc. Spadku też nie dostałem. Ty mnie źle zrozumiałaś.

Nie cieszy, bo nie starczy mi naprzykłąd na podróż dookoła Hiszpanii, więc ciągle zbieram. Jak komuś zaczne oddawać co uzbierałem, to nigdy nie spełnie marzenia.

 

No pomoc ludziom jest satysfakcjonująca. Ale mi zależy na rozwoju ezoterycznym. Numerologia, tarot itp.

 

Myśle, że zaczne w siebie inwestować, ale nie wiem w jaki sposób.

 

Dziękuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...