Skocz do zawartości

January:)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jak minie styczeń? Zapytałam o ogólną aurę.

 

Papież 6 Buław As Denarów

 

Będę się być może dalej czegoś uczyć. Ostatnio siedzę trochę w tematach dotyczących jogi, czasem się uczę też angielskiego :). Ładne karty, 6 Buław mówi o zadowoleniu, coś może mi się udać. Ta karta też mi wypada, jak biegam, także mogło i teraz wyjść :). As Denarów to może trochę grosza wpadnie, albo jakaś szansa się pojawi ;). No ciekawa jestem aż :).

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Jak minie styczeń? Zapytałam o ogólną aurę.

Papież 6 Buław As Denarów

 

Ogólnie to na spokojnie bardzo, ale pozytywnie. Dobra atmosfera w każdym aspekcie życia bym powiedziała. As denarów... Jakieś dodatkowe pieniążki się szykują ale też taki spokój, stabilność, bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Dokładnie to bym powiedziała że widzę tu mężczyznę który sypnie kasą :)

 

Aura:

- zakupy, wyprzedaże :) ja już się na to szykuje :D

- nauka, tez zakup nowych książek

- kurs, pomysł żeby się zapisać

- 6 buław czasem pokazuje wyjazd, wypad na weekend, który da pozytywne wrażenia na cały miesiąc

 

Dobre karty, bo i na zadowolenie, radość (też z siebie) i na pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja !

 

Myślę, że mogę zweryfikować już. Miesiąc dość spokojny, As Denarów to może pokazało upiększanie jednego pokoju po remoncie :). Papież, to jak pisałam - wizyta u lekarza. 6 Buław być może - powrót do aktywności na świeżym powietrzu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...