Skocz do zawartości

urok klatwa - ptaki


ebvos

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie! mam pytanie, czy ktos cos wie o ptakach (krukach srokach) i urokach klatwach itd? czy nagla obecnosc tych ptakow (na balkonie, drzewach wokol domu) moze byc powiazana z tym ze ktos na nas rzucil klatwe lub cos? dziekuje z gory pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie, obecność ptaków jest raczej spowodowana okresem jesienno-zimowym, ich migracją oraz poszukiwaniem pożywienia, ich obecność nie jest związana z klątwami. U mnie na osiedlu wcześniej roiło się od wron, potem roiło się od gawron, teraz na osiedlu zostały jakieś pojedyncze sztuki, jednak nie miało to żadnego związku z klątwami, tylko z sezonowymi zmianami pogody.

 

Jeżeli pies szczeka wcale nie musi szczekać tylko na Ciebie, jeżeli kot fuczy wcale nie musi fuczeć tylko na Ciebie, jeżeli drzwi skrzypią wcale nie muszą skrzypieć tylko na Ciebie, a jeżeli deszcz pada wcale nie musi padać tylko na Ciebie, rozłóż parasol i nie powtarzaj sceny "I'm sinning in the rain".

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem i wiem ze bylo to nie dorzeczne pytanie ale... ale te ptaki nie byly tam tak o, byly tam od jakiegos czasu, w lecie zimie wiosnie, pale i pale w oknie w kuchni i codzien wieczorem je widzialam tuz przy oknach wiem ze to niedorzeczne i nigdy bym nie napisala ale od paru dni czuje sie niesamowicie dobrze itd i zauwazylam ze nie ma tych ptakow, wogole wieczorem w dzien jak reka odjal... stad moje pytanie, czyli nie ma jakiegos powiazania "objawu" jesli chodzi o ptactwo... dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw proszę twój post.

 

Nie wiem gdzie jest kropka, gdzie przecinek, gdzie jest nowe zdania a stare zdanie się kończy.

 

Przy obecnej konstrukcji postu za uja nie jestem wstanie jednoznacznie stwierdzić o co chodzi.

 

Twój post jak dla mnie jest niesamowicie nielogiczny i nie zrozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...