Skocz do zawartości

Do której firmy otrzymam zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy?


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak w tytule:

 

Firma GAB - 3 denarów, król mieczy, Rydwan Suma HB Koło, Mag- myślę, że tutaj jest szansa

Firma IE - Gwiazda, as denarów, Cesarzowa Suma HB XXI świat, III cesarzowa - ach ta Gwiazda na początku... może zaproszą, ale nie będzie to jakoś super szybko...

Firma An - Słońce, król kielichów, 7 denarów suma HB Moc - takie to palcem na wodzie dla mnie pisane... chyba raczej nie... to 7 denarów na końcu, to tak chyba mówi, żebym się w cierpliwość uzbroiła...

Firma X - 5 kielichów, 3 kielichów, VIII moc suma HB sprawka, kapłanka - nic z tego...

 

ciekawa jestem Waszych opinii?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Rozmowa: GAB (ładne karty na kontakt)

 

Brak rozmowy: cała reszta, a przeszkadza mi:

- w IE Gwiazda na początku

- w X 5 kielichów, 3 kielichów mało kontaktowa, Siła - pozytywna karta, ale za daleko, więc może w ostateczności dobrze się stanie, gdy nie zadzwonią

- w An cała trójka

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Firma GAB rozmowa do 3 miesięcy, firma IE rozmowa do miesiąca, firmie AN spodoba sie cv, ale gdzieś je odłożą na bok, firma X ma komplet pracowników i tu raczej nie ma co liczyć..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Firma GAB- tu powinno być zaproszenie, bo sporo ruchliwych kart - Rydwan, Koło.

firma IE- jednak jestem na nie, Gwiazda nie jest dobra na takie pytania raczej ( bo to nadzieje pokazuje często)

Firma An- raczej też nie, Król Kielichów to raczej nie jest ruchliwy, 7 Denarów też każe czekać

Firma X- tu na bank nie

Odnośnik do komentarza

Firma GAB - 3 denarów, król mieczy, Rydwan Suma HB Koło, Mag- zaproszą

Firma IE - Gwiazda, as denarów, Cesarzowa Suma HB XXI świat, III cesarzowa - zaproszą

Firma An - Słońce, król kielichów, 7 denarów suma HB Moc - powinni się odezwać, ale po dłuższym czasie

Firma X - 5 kielichów, 3 kielichów, VIII moc suma HB sprawka, kapłanka - raczej nie :(

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...