Skocz do zawartości

Nieżyjąca Mama czeka na śmierć....


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Rano przysnęłam na chwilę, przyśniła mi się Mama, która zmarła prawie rok temu.

 

Mama leżała w swoim pokoju, na łóżku. Miała pogodną twarz. Widziałam, że jest słaba, że umiera, ale nie chciałam dać jej tego do zrozumienia. Zapytałam Mamę, czy jest głodna i chce coś zjeść. Ona powiedziała, że mam nakarmić kotki, ona już nic nie chce. Potem Mama powiedziała zdanie, które nie daje mi spokoju: "jutro będzie już po wszystkim".

Wiedziałam, że jest czwartek i że Mama umrze w piątek...

 

W rzeczywistości moja Mama zmarła w piątek, 5 lutego.

 

Niedawno, tuż przed świętami zepsuł się zegar, który podarowałam Mamie na imieniny 2 lata temu. Mała wskazówka obluzowała się i opadła na cyfrę 6, cały czas wskazuje tę godzinę, duża wskazówka porusza się normalnie...

 

Rok temu ten zegar też się zepsuł, blokował się na 5.10, Mama zmarła 5 lutego o godz. 22.00....

 

W piątek jest 6.... a dzień później moje urodziny.....

 

Łączę jakoś te zjawiska, męczy mnie ten sen. Bardzo proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Czas pogodzić się z odejściem mamy.

Jeśli to są znaki, to po to żeby ją pożegnać, podziękować jej za wszystko i puścić ją tam dalej.

 

Takie analizowanie szczegółów męczy Ciebie, a jej duszy może nie daje pójść dalej, a nie wiadomo czy to dla niej dobre tak być w zawieszeniu - w każdym razie jakaś jej cząstka jest obecna ale dała Ci we śnie odpowiedź w tym -

ona już nic nie chce.

 

A to zdanie to wskazówka ( tak jak w zegarze)

 

Mama powiedziała zdanie, które nie daje mi spokoju: "jutro będzie już po wszystkim".

 

że jest już po wszystkim i że jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc.

 

Ja już się pogodziłam z odejściem Mamy, wiem, że tam jest Jej lepiej. Zresztą Mama dała nam wiele znaków (pozytywnych) i to nie mogły być przypadki (nie tak dużo).

 

Wiem, że Mama nade mną czuwa, pomaga mi bardzo i jestem Jej za to wdzięczna.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...