Skocz do zawartości

Łapanie zbira


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Zwyrodnialec pomalował kota sprayem! 1000 zł nagrody za wskazanie sprawcy! | Kamienskie.info

 

Aż mnie coś strzela jak czytam o znęcaniu się nad zwięrzetami... Jakiś patol pomalował kota sprayem... Wystawiono nagrodę 1000 zł za informacje o nim

 

Jak będzie przebiegać poszukiwanie sprawcy?

 

3 miecze, król kielichów, 6 kielichów

 

Może pojawić się jakiś pijaczek z problemami emocjonalnymi... Coś mi się widzi,że złapią króla...ale co tu robi 6 kielichów? Chyba to nie ktoś z bliskiej rodziny?

 

Niech go złapią i zlinczują-dla przykładu. Codziennie są jakieś doniesienia o zbrodniach na zwierzętach...

Edytowane przez Arcan
Odnośnik do komentarza

Przykro mi to mówić, ale sprawca nie zostanie złapany.

III mieczy odnosi się do samej tragedii, która przydarzyła się Bogu ducha winnemu kotu.

Król kielichów-zrobił to ktoś pod wpływem, nie do końca świadomy tego co robi. Skojarzyło mi się z jakąś grupą osób pod wpływem, które dla fanu postanowiły zmienić ubarwienie kota.

VI kielichów- poszukiwania się zakończyły. Umorzono postępowanie wobec niewykrycia sprawców.

Odnośnik do komentarza

Narratorka, ta sprawa jest jeszcze ''lajtowa''... Widziałam o wiele okrutniejsze... Bardzo się cieszę,że została wyznaczona nagroda... Może wtedy ktoś ''sypnie'' sprawce..

Przecież w mojej rodzinnej miejscowości, wrzucono kota do ogniska... Biedny, spłonął żywcem... Dla mnie to k*rwy nie ludzie... W ogóle mi takich nie żal i nawet by mnie cieszyło jakby doszło do samosądu... Normalni ludzie, w gruncie rzeczy, lubią zwierzęta

Odnośnik do komentarza
Narratorka, ta sprawa jest jeszcze ''lajtowa''... Widziałam o wiele okrutniejsze... Bardzo się cieszę,że została wyznaczona nagroda... Może wtedy ktoś ''sypnie'' sprawce..

Przecież w mojej rodzinnej miejscowości, wrzucono kota do ogniska... Biedny, spłonął żywcem... Dla mnie to k*rwy nie ludzie... W ogóle mi takich nie żal i nawet by mnie cieszyło jakby doszło do samosądu... Normalni ludzie, w gruncie rzeczy, lubią zwierzęta

 

 

Serio? Po co?

Wiesz, nie chce offtopować, ale u mnie, także jakiś czas temu była duża akcja społeczna tępiąca tego typu przypadki. Ofiarami padały psy którym podrzucano " jedzenie naszpikowanym takimi małymi gwoździami i żyletkami. Jakiś chory zwyrodnialec powysypywał jedzenie dla psów napiszkowane tym diabelstwem, właściciele dowiadywali się o tym, kiedy weterynarze rozkładali ręcę, bo pupilków nie dało się odratować. Zajmowałam się wtedy psem znajomych, i o historii opowiedział mi Pan z straży miejskiej, który uczulił by pies nie jadł żadnego jedzenia z ziemi bo może skończyć żle.

pomimo dużej nagonki- sprawcy nie udało się wykryć.

Odnośnik do komentarza

Narratorka, to Ty z Krakowa jesteś? Tutaj była taka sprawa

 

Dlaczego go spalili żywcem? Gówniarze się napili nad ogniskiem... Bo walka o życie i pisk umierającego zwierzęcia jest śmieszny...

 

Kiedyś chciałam pracować w KTOZ, ale nie umiem nabrać dystansu do takich spraw... Aż mi się serce łamie jak o tym myśle...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...