Skocz do zawartości

Zachciało mi się...


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochotę na nową talię. Mam upatrzone 3. Pytanie brzmi, z którą z tych talii nawiążę najlepszy kontakt?

Karty tasowane za każdym razem od nowa.

 

Golden dawn słońce, 4 buław, kochankowie - talia jest przyjazna, ma fajną energię, myślę, że w kochankach bardzo ją polubię

Liber t: tarot of stars eternal- śmierć, królowa denarów, kapłanka wypadło X koło przy tasowaniu - wydaje mi się, że to jest talia, która wprowadzi wiele zmian we mnie, w związku z tym, że jest kapłanka to stawiałabym na tą talię

masonic tarot jean beauchard - król denarów, sąd, as pucharów+mag - oj król denarów pokazuje chyba koszt, faktycznie drogie te karty, tutaj karty dadzą mi dużo przemyśleń, na pewno w magu widziałabym rozwój.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Każda z tych talii byłaby dla Ciebie dobra wg mnie.Mozliwe, ze kupisz dwie z tych wszystkich talii, raczej Golden Dawn i Masonic Tarot, ta druga ma koło fortuny, tu zmiana, może nie będzie jej w sklepie czy cos w tym stylu..

 

Wyslesz mi linki do nich na fb? Ciekawa jestem jak wygladają..

Edytowane przez Inez2503
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

masonic tarot jean beauchard - król denarów, sąd, as pucharów+mag

 

Tę.

Masz tu Asa pucharów - miłość do kart i ten mag, dobry na tarota :)

Karty króla den i sad - ktoś (z bliskich) może się dorzucić finansowo do zakupu.

Odnośnik do komentarza

1 - ładna, pozytywna ale powiedzialabym, że chwilowe zauroczenie bo w odczytach dylemat.

 

2 - gdyby nie Śmierć powiedziałabym że idealna. Jeśli Śmierć oznacza tu Twoja tranformację (chodzi mi o odczyty, rozwój , przejście na kolejny etap) wtedy talia bardzo bardzo dobra. Intuicja połączona z mądrością życiową, do odczytów idealna para.

Ale nie wiem jak zinterpretowac Śmierc w tym pytaniu.

 

3 - w/g mnie te karty nie mówia o fajnej synchronizacji z kartami, mimo ze rozkład pozytywny :-)

 

Zdecydowałas sie juz na którąś z tych talii?

 

bo nasuneło mi się ze w rozkładzie nr 2 może też ta Smierć mówić, że w momencie decyzji o zakupie talia będzie niedostepna

Edytowane przez bridaa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...