Skocz do zawartości

Związek karmiczny?


hoppipolla

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wskazówkę!

Wyszło na to, że związek 13.07.1986 i 07.01.1985 to związek karmiczny. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak należy interpretować wynik - kto kogo miał czegoś nauczyć, kiedy można uznać, że przepracowaliśmy karmę?

 

Drogi życia

Pierwszej osoby (ja - 13.07.1986) - 8/17/26/35/44

Drugiej osoby (07.01.1985) - 4/13/22/31

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57/66/75

 

Związek karmiczny: TAK

 

Osoba pierwsza

DZ: 8/17/26/35/44

1PZ: 2/11/20

CP:4/13

 

Osoba druga

DZ: 4/13/22/31

1PZ: 8

CP: 7

 

O ile dobrze rozumiem - powtarza się cyfra 8 i 4/13.

Co do 4/13 - sporo w tym związku było kłótni o pracę i stosunek do niej. Ale może raczej powinnam spojrzeć na to w ten sposób, że 4/13 oznacza, że powinniśmy byli pracować nad naszym związkiem tak, by przetrwał (i wówczas karma zostałaby odrobiona)?

Było nam razem ciężko - to fakt, on zakończył związek, ale ja nie potrafię zapomnieć (z nim było trudno, ale bez niego jeszcze gorzej). Czy mam rozumieć, że zasłużyłam sobie na to cierpienie ze względu na poprzednie wcielenia? Czy to raczej jest tak, że karma nie została przerobiona, bo się rozstaliśmy (nagle, w sposób bardzo nieprzyjemny)?

Edytowane przez hoppipolla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie stawić czoła problemom, ale wieże, że wam się uda bo 8 natomiast jest tytanem pracy. Wiesz nie można nic wykluczyć. Ale obydwie strony musiały by wykazać pracę. Też mam ten sam problem, też miałam w związku tą samą karmę na razie koniec. Co dalej sama nie wiem. Czekam na mojego pierwszego tarota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...