Skocz do zawartości

Katastrofalne skutki uroku


HollyG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

piszę tutaj z prośbą o pomoc. Dwa lata temu zrobiłam urok miłosny na pewnego mężczyznę... i jak się okazało była to najgorsza decyzja w moim życiu. Urok był zrobiony na powrót faceta. Polegał na połączeniu wstążką dwóch różowych świec, posmarowanych olejkami,wypaleniu ich i powiedzeniu formułki. Od tego czasu w moim życiu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Pech prześladował mnie cały czas. Na początku nie przypisywałam tego magicznemu działaniu. Facet oczywiście do mnie nie wrócił... więc stwierdziłam, że nie miało to żadnego znaczenia. Najpierw problemy ze zdrowiem: nie były to poważne choroby ale takie dziwne przypadłości jak kontuzje np. Problemy w pracy i ciągłe problemy finansowe. I ostatni problem który pozostał do dziś: nie mogę z nikim się związać. Nawet nie mogę nawiązać jakiejś relacji... Sytuacja wygląda tak, że poznaje kogoś i dochodzi do spotkania i nagle wszystko się rozsypuje... bez wyraźnego powodu. Oni na początku są bardzo zainteresowani, z niektórymi znałam się ciut dłużej i nagle wychodzi jakaś dziwna sytuacja, że po prostu przepadaja...często też okazuje się, że jest jakaś inna kobieta. W ciągu tych dwóch lat było już kilkanaście takich przypadków! Dodam, że wcześniej nie miałam problemu z nawiązywaniem relacji. Nie zawsze były one trwałe, czasem 2-3 miesiące ale nigdy nie było tak jak teraz. Ciągle mam takie wrażenie jakby ktoś chciał mi po prostu "dokopać". Ja jakiś czas temu miałam problem z uzależnieniem od wróżb ale skończyłam z tym. Byłam z tym problemem u księdza i od pół roku miałam spokój. Inne problemy jakby troszkę ucichły i było ok. Ale problem z facetami pozostał... W dodatku w nocy często miewałam koszmary. Później to trochę ucichło i w ostatnią noc starego roku śniło mi się że jakieś okropne ręcę zaciskają się na mnie. Obudziłam się zlana potem i od tego dnia znów problem z facetem...

Ja już nie wiem w czym tkwi problem. Ale naprawdę jestem na skraju załamania.

Dziś bardzo żałuję tego co zrobiłam. NIECH MOJA HISTORIA BĘDZIE TEŻ PRZESTROGĄ DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ TAKI RYTUAŁ WYKONAĆ.

Czy ktoś ma możliwość sprawdzenia dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że Twoja pokuta jeszcze trwa. Mówisz, że byłaś u księdza. Wnioskuję, z tego, że wierzysz w Jezusa Chrystusa, co stawia Cię na drodze do zwycięstwa nad złym. Mierzyłem się z podobnymi rzeczami, więc doradzę Ci z własnego doświadczenia...

Powinnaś najpierw pójść do spowiedzi, nawet jeśli już raz byłaś i to wyznałaś - zrób to jeszcze raz, powiedz o tym rytuale, powiedz o pokusach i wpływach, które odczuwasz obecnie, a które niestety nie ustały. Wzbudź w sobie większy żal niż poprzednio. Czasem Bóg chce, abyśmy wznieśli swój żal za popełniony grzech do granic możliwości... i dopiero wtedy pozwala Ci odczuć ulgę. Pamiętaj przy tym, że Jego Miłosierdzie jest nieskończone i nigdy w to nie wątp. Jeśli żałujesz, to na pewno odczujesz Jego przebaczenie, a przez to i uzdrowienie swojej sytuacji.

 

Potem módl się codziennie o uwolnienie od skutków tego rytuału/uroku najpierw za tą osobę, która była przedmiotem uroku, a później za siebie. Módl się modlitwą-egzorcyzmem papieża Leona XIII do Św. Michała Archanioła, która brzmi tak:

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha, bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy. A Ty, wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Maryjo, Królowo Świętych Aniołów, módl się za nami!

Naucz się tej modlitwy i odmawiaj ją zawsze z wiarą, kiedy masz uczucie zbliżającego się zła. Poczytaj sobie też: więty Michał Archanioł Boży - Vassula Ryden

 

Na koniec, ważne jest też to, aby grzech odpokutowany i przebaczony przez Boga, został przebaczony przez samego grzesznika (musisz też sama sobie wybaczyć). Wtedy będziesz mogła całkiem o tym zapomnieć. Raz wykąpana w morzu miłosierdzia Boga, nie wracaj do tego. Po prostu odczujesz, że "to już" i dalej idź do przodu z radością, jakbyś na nowo się narodziła! :) A wtedy dziękuj Bogu codziennie za przebaczenie i oczyszczenie. Reszta dokona się sama bez Twojego świadomego udziału.

Jest taka modlitwa działająca cuda... Koronka do Miłosierdzia Bożego albo Różaniec. Kiedyś, kiedy tkwiłem w ezoterycznych ciemnościach, ich nie znosiłem, ale dzisiaj odmawiam je niemal codziennie, bo bardzo zbliżają do Boga...

Życzę Ci powodzenia i obiecuję się za Ciebie pomodlić, abyś zaczęła wszystko od nowa!

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku,

 

odmawiałam już wiele razy modlitwę do Archanioła Michała o której wspominałeś. Słyszałeś może o dekrecie do Archanioła Michała? Myślałam również o tym...

Koronkę do Bożego Miłosierdzia również wiele razy odmawiałam. Zamierzam również wybrać się na msze uwalniającą z egzorcystą. Co myślisz na ten temat?

I dziękuję Ci za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Jeśli nie masz nic przeciwko, to proponuję przejść na priv, bo temat jest osobisty.

Chciałem od razu wysłać do Ciebie wiadomość prywatną, ale masz wyłączoną możliwość otrzymywania takich wiadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...