Skocz do zawartości

Co zrobią w moje urodziny ?


cabby

Rekomendowane odpowiedzi

Pan X

4 pucharów, 4 denarów odwrócona, 5 pucharów odwrócona, świat odwrócony

Moim zdaniem ta relacja nie przetrwa, będzie znużony ewentualną rutyną i odejdzie.

Chociaż w jego przypadku również może znaczyć, że zerwanie kontaktów z innymi kobietami, izolacja od innych, chociaż może być zazdrosny, a na prezent raczej nie powinnam liczyć ?

Pan Y

7 patyków, cesarzowa, 10 monet, królowa mieczy odwrócona

Będzie chciał do mnie wrócić i walczyć o mnie chociaż czuje się zraniony. Wykona jakiś krok by wrócić do tego co było. Skoro jestem cesarzową czyli w domyśle chyba kobietą jego życia ? Chociaż nie powinnam mu chyba do końca ufać i może mnie zdradzać i próbować mną manipulować.

 

Weryfikacja 10 luty.

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem pytania, czy pytasz co Pan X i Pan Y zrobią w Twoje urodziny( w sensie czy przygotują jakąś niespodziankę, spotkają się etc? Czy może miałaś na myśli jakie podejmą działania wobec Ciebie do urodzin?

 

Czytając wprost co zrobią w Twoje urodziny tj.10 lutego można odczytać ich plan dnia w ten dzień :)

Odnośnik do komentarza
Pan X

4 pucharów, 4 denarów odwrócona, 5 pucharów odwrócona, świat odwrócony

nic nie zrobi poniewaz wyglada jakby wczesniej sie wycofal, 4 pucharow to znudzenie irytacja, niezadowolenie,i ten swiat na koncu. :/

Pan Y

7 patyków, cesarzowa, 10 monet, królowa mieczy odwrócona

Tez nic nie zrobi, bedzie w zwiazku wtedy

Odnośnik do komentarza

Pan X

4 pucharów, 4 denarów odwrócona, 5 pucharów odwrócona, świat odwrócony

 

Pan w ogóle niczym się nie zainteresuje,może dojść do rozczarowania przez to nieporozumienia

 

Pan Y

7 patyków, cesarzowa, 10 monet, królowa mieczy odwrócona

 

zero inicjatywy z jego strony, jedynie ty coś możesz mu sugerować, sie na nic wielkiego się nie wysili

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Pan X

 

Będzie się zachowywał nonszalancko. Nie widzę tutaj od niego prezentu.

Tzn. z pierwszego postu wynika że chcesz żeby ograniczył kontakty z innymi kobietami - on wiedząc jak to na Ciebie działa, jeszcze bardziej będzie się z tym obnosił

 

Pan Y

 

Może napisać smsa z życzeniami.

Tzn,.tu rozumiem z pierwszego prostu że zostawiłaś go, lub odeszłaś od niego (Królowa mieczy) do pana X - jeśli o tym wie to da Ci do zrozumienia że on potrafi się zachować na poziomie. Tu nie ma kart manipulacji, zdrad tu tez nie ma.

Karta 7 buław to karta obrony- jego przed Twoimi działaniami, albo przed tym czego chcesz od niego, np. żeby o Ciebie walczył itd.

Odnośnik do komentarza

Pan Y mnie zostawił. A królowa miech to raczej jego koleżanka intrygantka, która ma duży wpływ na niego. Nie tolerowałam ilości uwagi której jej poświęcał.

Co do X jest to osoba, która wokół mnie orbituje od 12 lat i pojawia się zawsze kiedy jestem sama. Tylko pierwszy raz, nie biegłabym za X, tylko za Y. Ale jak to mówią lepszy wróbel w garści.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

WERYFIKACJA

 

Pan Y jest obecnie z dziewczyną, która doprowadziła do naszego rozstania. Dał "posta na fb" aby zasygnalizować, iż pamięta w dniu dzisiejszym. Ale raczej wredne, niż miłe.

 

Pan X ja się wycofałam z tej relacji. Nie miałam jakoś ochoty jednak odgrzewać kotleta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...