Skocz do zawartości

Analiza związku


Geranium

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mój obecny stan psychiczny/stan duszy w związku.

Ta pozycja karty tarota wyjawia nam jak się czujemy w związku z drugą osobą.

5 buław - obawiam się konkurencji? Jestem zazdrosna o czas niespędzany ze mną.

 

2. Obecny stan psychiczny/stan duszy naszego partnera w związku.

sąd ostateczny - on czuje się dobrze, osiągnął stabilizację.

 

3. Co partner myśli o nas/o naszym związku?

8 kielichów - wg kart chce się rozstać, ale konsultując to ze stanem obecnym to partner sam czasem mówi mi, żebym go nigdy nie zostawiła, bo bardzo mnie kocha. W związku z tym nie analizuję tej karty, bo ma znaczenie sprzeczne z tym, co jest między nami a może jakieś inne Wam się nasunie na myśl.

 

4. Co partner ukrywa przede mną?

Znaczenie tej karty powinno być jasne. Karta wyjawia to, czego nie wiemy albo nie zauważamy.

słońce nic, wszystko jest jasne. może jakieś pierdółki niemajace znaczenia.

 

5. Co mój partner wyjawia przede mną?

Ta pozycja karty tarota wyjawia tzw. pół-prawdy. Często, gdy mamy do czynienia z kłamstwem albo ukrywaniem prawdy, tylko pewne informacje zostają nam wyjawiane przez partnera. Nie muszą one być oczywiście od razu kłamstwem. To mogą być informacje częściowe, zniekształcone, oderwane od kontekstu itp. Ich celem jest często odwrócenie uwagi od właściwego problemu.

6 buław lubi mieć kontrolę nad każdą sytuacją, manifestuje swoją 'władzę'

 

6. To co uważam za prawdę a prawdą nie jest.

Ta karta może nas bardzo zaskoczyć a nawet zaszokować. W związkach (nie tylko tych romantycznych) widzimy osobę przez pryzmat naszych oczekiwań. W codziennym życiu Widzimy sytuacje takie, jakie chcemy widzieć a nie takie jakimi są. To bardzo ludzka i normalna cecha. Każdy z nas widzi świat przez pryzmat swoich przekonań.

sprawiedliwość nie mam pojęcia. skoro uważam za prawdę to jestem ślepa na ten aspekt, facet nigdy mnie nie okłamał i nie umiem spojrzeć inaczej. Stąd ten rozkład, bo wydaje się za czysty.

 

7. To co uważam za kłamstwo, a kłamstwem nie jest.

Podobnie jak poprzednio, karta ta może nas poważnie zaskoczyć.

10 buław zmęczenie pracą i obowiązkami (tutaj ma naprawdę trudno pod względem zawodowym, mało śpi i dużo pracuje)

 

8. Coś czego nie wiem a należałoby to zrobić…

8 monet popracować nad związkiem, mam jakieś dziwne wątpliwości, nie wiem skąd. nie umiem ich niczym poprzeć.

 

9. Co zignorowałem/nie zrobiłem a powinienem zrobić albo przynajmniej przemyśleć?

3 puchary - zabawę, rozrywkę w związku. nie jestem typem rozrywkowym, trudno. zawsze mu to odpowiadało. Lubię pracować, lubię pobyć sam na sam, lubię ciszę i spokój. często się izoluję i jest mi z tym dobrze, ale może warto czasem wyjść ze skorupy.

 

10. Jaka jest przyszłość naszego związku?

10 pucharów sielanka :) ten rozkład jest tak paradoksalny jak my. wiele zawirowań, ale miłość. Hm... może osiągniemy kiedyś spokój bez burz...:brum: jak Waszym zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...