Skocz do zawartości

Wehikuł czasu- przyszłość


Destiny80

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dla wszystkich którym mary senne nie są obce:)

 

Tej nocy byłam w przytulnym pokoju gdzie zaświecone było światło,czyli panował wieczór.Na środku stał duży drewniany stół,a przy nim siedział starszy człowiek ,traktowałam go jak dobrego znajomego.Byłam Ja i inni ludzie,chyba moi znajomi.On miał wehikuł czasu (nie pamiętam czy go widziałam)I bawiliśmy się w przenoszenie w przyszłość.Początkowo były to godziny albo dni ,to było zabawne.Niestety w pewnym momencie bez naszej wiedzy przeniósł nas o 3 lata w przyszłość.Byłam mega zła,wściekłam się.Było tam szaro i smutno.Nie widziałam tam nic ,po prostu jakbym znalazła się w danym miejscu i aura była bardzo smutna .A moje myśli krążyły wokół tego źe jestem starsza o 3 lata i gdzieś mignęło Mi lustro w które spojrzałam i tam nie wyglądałam tak źle jak mi się wydawało.Ale i tak byłam zła że bez uprzedzenia i zapytania czy mam ochotę na taką podróż.

Trochę się martwię czy to zapowiedź mojej przyszłości? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Jedyne czego mi brakuje to dziecka,o które staramy się wraz z mężem już 2 lata.W tym roku postanowiłam podejść do in vitro,ale boję się strasznie całej tej procedury,i odwlekam w czasie.Czy sen wskazuje rozczarowanie tym zabiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie, nie wolno patrzeć w ten sposób na sen. Chyba ze masz sny prorocze. Sen pokazuje Ci Twoje emocje obecnie. Jestes nieszczęśliwa i boisz sie kolejnej porażki nie boj sie, dziecko samo przyjdzie w odpowiednim czasie. A z mężem cieszcie sie swoja obecnością. Bo podejrzewam, ze presja jest olbrzymia ❤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...