Skocz do zawartości

Wiezienie, ex, szpital, tort, flaga


regis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zdecydowałem sie opisać swój sen i poprosić was serdecznie o interpretacje, ponieważ nigdy wczesniej nie miałem tak złożonego i ciekawego snu.

 

Wszystko zaczyna sie w więzieniu, gdzie przebywa moja była dziewczyna (z liceum także bardzo odległe dzieje), która siedzi za morderstwo. Dowiaduje sie ze wypuścili ja na jakis czas na wolność, potajemnie. Na drzwiach do celi zostawiła swój adres e-mail na karteczce. Wychodząc z tamtąd w poszukiwaniu byłej, przechodzę jak by przez szpitalny pokój, na łóżku leży moja mama (mam wtedy uczucie ze u niej wszystko Ok) i szarpie mnie pytając czy to ja. Wykręcam sie mówiąc ze to nie ja i zeby sie nie przejmowała moja osoba. Poszukując dalej byłej, towarzyszy mi jakas dziewczyna pomagając mi, jestem oburzony tym ze była jest na wolności. Jesteśmy teraz w jakimś pomieszczeniu podszywając sie pod inne osoby, tłumacze sie ze wysłano nas zebysmy dostarczyli torty. Kazdy ma dostac tort, mówimy ze idziemy po nie do auta, wiedząc dobrze ze nie mamy żadnych tortów. W drodze do samochodu mysle co zrobic jak dojdę. Wtedy sie obracam i biegnie do mnie moja była, jak by w jakimś skafandrze, stroju. Najpierw jestem zły i mowie ze to nie wporzadku ze ja wypuścili. Ona sie śmieje i mowi ze wiedziała ze bede jej szukał. Po chwili mi przechodzi i zaczynam byc szczesliwy. Wsiadamy do auta i dowiaduje sie ze mamy ważna rzecz do zrobienia. Na wieży która znajduje sie przy moście, trzeba zawiesić flagę. Flaga jest żółto-złota, mam ja w rękach. Cos idzie nie tak z samochodem, wystrzelamy nim w gore, potem widze przez szybę jak lecimy nim obrócony na bok, toz na ziemia, dachem w wysokie drzewa. Czuje ze zaraz sie rozbijemy i drzewa pogna dach, lecz nic takiego sie nie stało, jesteśmy cali. Po tym stoimy przy grupie osób, wydaje mi sie ze ważnych społecznie (typu politycy, urzędnicy) i wiemy ze zawieszenie tej flagi jest wazne dla państwa/święta. Wydaje mi sie ze udało sie ja zawiesić.

 

Dziękuje serdecznie za wasz czas i bardzo docenię jak ktos podzieli sie swoją interpretacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Widać tutaj emocje związane z kobietami. Kobiety wyzwalają w Tobie nieciekawe emocje, albo raczej kobiety widzisz jako nieopanowane emocjonalnie, sprawiające problemy w życiu.

Jest poczucie bycia przytłoczonym przez kobiety ich niezrozumiałe zachowania i niepoznanie kobiecej psychiki, mechanizmów jakimi się kierują.

Zwróć uwagę jak wyglądają Twoje związki, nie tylko z dziewczynami, partnerkami ale i z kobietami z Twojej rodziny - matka,siostra,ciotki.

 

Po tym stoimy przy grupie osób, wydaje mi sie ze ważnych społecznie (typu politycy, urzędnicy) i wiemy ze zawieszenie tej flagi jest wazne dla państwa/święta. Wydaje mi sie ze udało sie ja zawiesić.

Potrzeba władzy i sukcesu zawodowego. Kobiety liczą się z wygranymi jest w tym prawda) i to status społeczny lub finansowy pozwala uporządkować swoje życie i relacje z kobietą. Zawieszenie flagi jest symbolem pokonania przeciwności - symbolem zwycięstwa.

Uda Ci się jak ogarniesz mechanizmy zycia społecznego i relacji między ludzkich, najlepiej uczyć się od ludzi doświadczonych życiowo, a nie z lukrowanych psychoporadników, dlatego obserwuj otoczenie i analizuj sytuację, wyciągaj wnioski.

 

Poradzisz sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci serdecznie. Twoja interpretacja bardzo sie pokrywa z tym jak to u mnie wyglada. Jestem z obecna dziewczyna 5 lat i mimo ze jesteśmy zadowoleni to czasem rozmijamy sie w oczekiwaniach. O ile zachowanie i myślenie kobiet znam, to czesto koliduje z moimi planami. A nie jestem w sytuacji gdzie moge ustępować.

 

Dwa lata temu zdecydowałem sie zmienic ścieżkę zawodowa, na cos co obecnie do końca mi nie odpowiada, ale te działanie ma sie opłacić w niedalekiej przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...