Skocz do zawartości

Luty ;)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam o ogólną aurę.

 

Królowa Kielichów 6 Kielichów Rydwan

 

Wydaje mi się, że początek może być trochę emocjonalny i nostalgiczny, potem bardziej widać energiczne działanie w tym Rydwanie. Może wrócę do systematycznego biegania. Rydwan też mi ruch pokazuje :).

Z sumy Śmierć - to może przemiana jakaś, zmiana podejścia ;)

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Królowa Kielichów 6 Kielichów Rydwan

 

- podróż do przyjemnego, ciepłego o odpowiednim standardzie miejsca

 

- przyjazd/odwiedziny jakieś kobiety

 

- wspominki

 

- zaproszenie

 

- spotkanie poza domem

Odnośnik do komentarza
Zapytałam o ogólną aurę.

 

Królowa Kielichów 6 Kielichów Rydwan

 

Wydaje mi się, że początek może być trochę emocjonalny i nostalgiczny, potem bardziej widać energiczne działanie w tym Rydwanie. Może wrócę do systematycznego biegania. Rydwan też mi ruch pokazuje :).

Z sumy Śmierć - to może przemiana jakaś, zmiana podejścia ;)

 

Poczatek taki hmmm rozmamłany :0, płaczliwy, wracanie wspomnieniami do tego co było ale na koniec zryw.

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Ogólna aura: Królowa Kielichów, 6 Kielichów, Rydwan

 

Duza emocjonalnosc i moze przez to zatapianie sie np. w rozpamietywanie, co nie podnosi energetycznie, ale z sumowania transformacja, wiec jednak ruszysz (VII.Rydwan) mocno do przodu, od takiej rozmarzono-nostalgicznej aury (Krolowa kielichow, 6 pucharow), wezmiesz swoje sprawy (Rydwan) w juz silniejsze rece - luty bedzie czasem sporej emocjonalnej zmiany.

 

No coz, w koncu do wiosny blizej, niz dalej ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Lianna

Weryfikacja!

 

Luty dość emocjonalny jest, adekwatnie wyszłam niestety w tej Kielichowej. Rydwan to powrót do biegania, biegam częściej i wydłużam sobie trasy :)

No i chyba początek zmiany ( psychika, emocje), ale to początkowa faza,także nie ma o czym jeszcze pisać.

Dziękuję wszystkim za pomoc! :*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...