Jump to content

Luty ;)

Lianna
 Share

Recommended Posts

• Ekspert

Zapytałam o ogólną aurę.

Królowa Kielichów 6 Kielichów Rydwan

Wydaje mi się, że początek może być trochę emocjonalny i nostalgiczny, potem bardziej widać energiczne działanie w tym Rydwanie. Może wrócę do systematycznego biegania. Rydwan też mi ruch pokazuje :).

Z sumy Śmierć - to może przemiana jakaś, zmiana podejścia ;)

Edited by Tullia

Mi sie wydaje ze na poczatku bedziesz troche przygaszona myslami gdzies indziej niz 'tu i teraz'. Pozniej mozliwe ze cos sie zadzieje co spowoduje ze wezmiesz sie w garsc i definitywnie odetniesz od tej nostalgii.

• Like 1

Początek miesiąca może być taki ckliwy, rozczulanie się nad sobą, nad tym co było,a pod koniec powiesz sobie: dosyć tego użalania się i ruszysz do działania.

• Like 1

Guest Euterpe

- podróż do przyjemnego, ciepłego o odpowiednim standardzie miejsca

- przyjazd/odwiedziny jakieś kobiety

- wspominki

- zaproszenie

- spotkanie poza domem

możliwe, że na początku miesiąca będziesz wspominać przeszłość, jakieś wydarzenie, które mocno się zaznaczyło w Twoim życiu albo karty po prostu pokazują powrót do biegania

• Like 1

Zapytałam o ogólną aurę.

Wydaje mi się, że początek może być trochę emocjonalny i nostalgiczny, potem bardziej widać energiczne działanie w tym Rydwanie. Może wrócę do systematycznego biegania. Rydwan też mi ruch pokazuje :).

Z sumy Śmierć - to może przemiana jakaś, zmiana podejścia ;)

Poczatek taki hmmm rozmamłany :0, płaczliwy, wracanie wspomnieniami do tego co było ale na koniec zryw.

• Like 1

Guest ezopola

Ogólna aura: Królowa Kielichów, 6 Kielichów, Rydwan

Duza emocjonalnosc i moze przez to zatapianie sie np. w rozpamietywanie, co nie podnosi energetycznie, ale z sumowania transformacja, wiec jednak ruszysz (VII.Rydwan) mocno do przodu, od takiej rozmarzono-nostalgicznej aury (Krolowa kielichow, 6 pucharow), wezmiesz swoje sprawy (Rydwan) w juz silniejsze rece - luty bedzie czasem sporej emocjonalnej zmiany.

No coz, w koncu do wiosny blizej, niz dalej ;)

• 4 weeks later...
  • Ekspert

Weryfikacja!

Luty dość emocjonalny jest, adekwatnie wyszłam niestety w tej Kielichowej. Rydwan to powrót do biegania, biegam częściej i wydłużam sobie trasy :)

No i chyba początek zmiany ( psychika, emocje), ale to początkowa faza,także nie ma o czym jeszcze pisać.

Dziękuję wszystkim za pomoc! :*