Skocz do zawartości

Co się wydarzy między mną a Panem w ciągu miesiaca ?


duo70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie między mną a Panem X jest dużo zamieszania, nieporozumień, kłótni, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej. Zawodowo, to sprzeczki o pieniądze, prywatnie to go odcięłam od siebie przez lekkie traktowanie mojej osoby, oraz przez inne kobiety. Kontakt jest tylko mailowy lub telefoniczny.

 

Co się wydarzy między mną a Panem X w ciągu miesiąca ?

 

ŚWIAT 2 PUCHARÓW GWIAZDA (z podsumowania KOCHANKOWIE)

 

Nie wiem, co ten świat na początku może oznaczać.... Kontakty przez internet na odległość. Nastąpi poprawa w kontaktach, może nawet dojdzie do miłego spotkania w sprawach zawodowych. On teraz mnie potrzebuje zawodowo, więc będzie milusi. Lubi wykorzystywać.

 

Bardzo proszę oceńcie swoim okiem. Ja z kartą świat nie mam dużego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Świat mogą to być kontakty przez neta, ale wyszły też 2 Kielichy, więc stawiam że będzie spotkanie face to face. Tym bardziej, że z sumy Kochankowie. Gwiazda to dobra karta, zazwyczaj pokazuje miłą atmosferę :).

Odnośnik do komentarza

też myślę, że jak dojdzie do spotkania, to może miła atmosfera. On teraz chce mnie wylorzystac zawodowo i nie chce płacić

Świat mogą to być kontakty przez neta, ale wyszły też 2 Kielichy, więc stawiam że będzie spotkanie face to face. Tym bardziej, że z sumy Kochankowie. Gwiazda to dobra karta, zazwyczaj pokazuje miłą atmosferę :).
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Świat oznacza też oddalenie, więc może jedno z was gdzieś wyjedzie

 

Gwiazda również wskazuje na niemały odcinek drogi między osobami

 

między nimi są 2 puchary - karta spotkań i kontaktu, ale tutaj jest między Światem i Gwiazdą, więc możliwe, że przez jakiś czas możecie się nie widzieć

Odnośnik do komentarza

Znamy się od kilku lat, ale ja go prywatnie pogoniłam (z różnych powodów), więc prywatnie relacja zwieszona, a zawodowo jakoś się ciągnie.Byliśmy i przyjaciółmi i kochankami. Ale on luźno to traktował.

To dopiero początkowa faza znajomości? Będzie szła w dobrym kierunku, w tym miesiącu będzie sie dopiero rozwijać
Odnośnik do komentarza

Dzieli nas odległość a widujemy się dosyć rzadko.

Świat oznacza też oddalenie, więc może jedno z was gdzieś wyjedzie

 

Gwiazda również wskazuje na niemały odcinek drogi między osobami

 

między nimi są 2 puchary - karta spotkań i kontaktu, ale tutaj jest między Światem i Gwiazdą, więc możliwe, że przez jakiś czas możecie się nie widzieć

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

On uważa że jakbyś znowu została jego kochanką to łatwiej byście się dogadywali w kwestiach finansowych, a raczej o to że Cię roluje.

Ty chcesz być traktowana z szacunkiem i prywatnie i zawodowo, on widzi w Tobie osobę niepoważną.

Im więcej będziesz go do siebie przekonywać żeby lepiej Cie traktował, tym bardziej on będzie robił po swojemu.

 

Karty bardzo słodkie (!) szczególnie jak na sytuację którą opisałaś, więc myślę że będzie tu jakiś teatr, taki na uśpienie drugiej osoby, na załagodzenie sytuacji na jakiś czas i załatwienie swoich interesów.

Odnośnik do komentarza

Tez uważam, że zaczną się manipulacje. U niego to norma. Ale nie pozwolę sobie na takie traktowanie i od razu mu powiem wprost, jak będzie się przymilał, że nie lubię, jak ktoś sobie ze mną pogrywa, i że nie intereują mnie luźne relacje. On zreszta teraz wdał się jakis przelotny romansik z mężatką.

On uważa że jakbyś znowu została jego kochanką to łatwiej byście się dogadywali w kwestiach finansowych, a raczej o to że Cię roluje.

Ty chcesz być traktowana z szacunkiem i prywatnie i zawodowo, on widzi w Tobie osobę niepoważną.

Im więcej będziesz go do siebie przekonywać żeby lepiej Cie traktował, tym bardziej on będzie robił po swojemu.

 

Karty bardzo słodkie (!) szczególnie jak na sytuację którą opisałaś, więc myślę że będzie tu jakiś teatr, taki na uśpienie drugiej osoby, na załagodzenie sytuacji na jakiś czas i załatwienie swoich interesów.

Odnośnik do komentarza

 

Co się wydarzy między mną a Panem X w ciągu miesiąca ?

 

ŚWIAT 2 PUCHARÓW GWIAZDA (z podsumowania KOCHANKOWIE)

 

Facet ma nadzieję na otwartą relację z tobą.

2 Kielichy + Gwiazda - to nadzieje na relację, marzenia o niej

2 kielichy + Świat - oddalenie, kontakt z dystansu ale też relacja na odległośc albo taka, z której można sobie wychodzić i wchodzić do niej kiedy się chce, brak przywiązania

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Mysle, ze jest miedzy Wami juz dystans, jakby cos sie skonczylo/wyjasnilo (XXI. Swiat) i mimo wszystko masz nadzieje na dobre kontakty i w sumie czemu nie - lepiej sympatycznie sprawy zalatwiac, niz "na noze" ;) Co sie wydarzy miedzy Wami w tym miesiacu? Mysle, ze co sie wydarzyc mialo (najistotniejszego), to sie juz wydarzylo/wyjasnilo i chyba dobrze isc w innym kierunku w tej Waszej relacji, bo juz chyba wszystko wiesz (Swiat), a kontakty miedzy Wami (2 kielichow) rozbudzaja Twoje nadzieje (Gwiazda), a i tak realnie zyjecie w innych Swiat-ach? W tej karcie podsumowujacej, to bym sie zastanowila nad poszukaniem innego obiektu zainteresowania (Gwiazda/Kochankowanie).

Odnośnik do komentarza

Myślę o całkowitym odcięciu się od Pana. Prywatnie już to zrobiłam ale i zawodowo też bym chciała. Męczy mnie to już wszystko, tym bardziej, że współpraca z nim to jak dźwiganie ciężkiego krzyża na plecach.

Mysle, ze jest miedzy Wami juz dystans, jakby cos sie skonczylo/wyjasnilo (XXI. Swiat) i mimo wszystko masz nadzieje na dobre kontakty i w sumie czemu nie - lepiej sympatycznie sprawy zalatwiac, niz "na noze" ;) Co sie wydarzy miedzy Wami w tym miesiacu? Mysle, ze co sie wydarzyc mialo (najistotniejszego), to sie juz wydarzylo/wyjasnilo i chyba dobrze isc w innym kierunku w tej Waszej relacji, bo juz chyba wszystko wiesz (Swiat), a kontakty miedzy Wami (2 kielichow) rozbudzaja Twoje nadzieje (Gwiazda), a i tak realnie zyjecie w innych Swiat-ach? W tej karcie podsumowujacej, to bym sie zastanowila nad poszukaniem innego obiektu zainteresowania (Gwiazda/Kochankowanie).
Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Jeszcze nie odcielas sie prywatnie tak calkiem, bo raz, ze stawiasz na niego karty i po nich widac, ze jeszcze wlasnie prywatnie nie calkiem (2 kielichy, Gwiazda), a dwa, to jestes troszke zazdrosna o jego "przelotny romans z mezatka", jednak pojawia sie szansa na wlasnie emocjonalne odejscie od tej w sumie zakonczonej relacji (Swiat, 2 kielichow) i faktycznie dobrze, ze chcesz isc swoja (nowa) droga, bo to dobry kierunek (Swiat, Gwiazda, Kochankowie). Powodzenia!

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja

A więc tak, na początku lutego doszło do spotkania z Panem. Na spotkanie musiałam jechać, bo dzieli nas odległość. Spotkanie w sprawach zawodowych, aczkolwiek, byłam zadowolona po tym spotkaniu. Po pierwsze, wyglądałam ładnie (karta Gwiazda) i Pan to zauważył, bo przyłapałam go jak wpatrywał się w moje usta :P

Po drugie, czułam się silna na tym spotkaniu, i nie dałam się zmanipulować, a były delikatne próby przymilania się do mnie. (jego stare metody, żeby osiągnąć określone korzyści od kobiety). Jasno okazałam, że tymi "przymileniami" do mnie, nie dam się urobić. Nadal walczę z nim o korzyści dla mnie, z tej współpracy, ale nie odpuszczę :)

Wszystkim bardzo dziękuję za weryfikacje, i wszystkie były trafne.

Edytowane przez duo70
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...