Skocz do zawartości

Sen z ciążowo-katastroficzny


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) akcja mojego dzisiejszego snu dzieje się w ogromnym domu pełnym luksusu. Mozna po nim poruszać sie samochodem golfowym, podłogi z marmuru itd. W domu mieszka moja rodzina mama, rodzeństwo, jej siostra z dziećmi i dziećmi dzieci. Wszędzie pełno zabawek. Mysle w tym momencie o moim przyjacielu, ze ciagle musi zbierać zabawki po swoim małym synku. Patrzę a ja jestem w ciąży i wiem, ze rodzę za dwa miesiące. Po jakimś czasie mam małego brzdąca nie jestem zachwycona, nie wiem kto jest ojcem, a samotne wychowywanie nie jest mi w samk. Nie żebym była rozwiązła ale mam pustkę w głowie. Przychodzi lekarz i cos tam duka ..mam nadziej ze powie, ze to nie ciąża ale duży torbiel ...zaraz zaraz ale ja juz urodziłam. Niestety mam dziecko. Następny wątek przyjeżdża po mnie przystoiny amant porsche z białymi różami. Musi czekać bo jestem nie gotowa nie moge w tym ogromnym domu odszukać stanika do sukienki. Wściekam sie za to na matkę, ale mężczyzna mnie uspokaja ze spokojne na mnie poczeka. Nic ze minęła godzina.

Nagle akcja przenosi sie do lasu. Idziemy droga gdzie jeździ pociąg, ja ten, obcy mezczyna ze snu i moja siostra - z ktora od roku sie nie odzywam - afera sylwestrów ja chciała sie pogodzić ona jest urażona, wina jest jej ale ja zareagowałam zbyt impulsywnie, a powinnam byc mądrzejsza choc młodsza. Jedzie pociąg a to wąski tunel trzeba skakać. Obok jest przepaść gdzie rosną całe pasy mchu. Skacze odbijam sie od mchu jak piłka, w trakcie skoków traci sie kontrole, ale to jest bardzo przyjemne. Moja siostra o mało nie wpada do czarnego jeziora, ale mężczyzna łapie ja w ostatniej chwili.

Następna akcja ... Czuje ze to południe Europy moze Włochy jedziemy z tego domu. Moja siostra prowadzi samochód traci nad nim kontrole wpadamy w przepaść. Wszytsko dziej sie jak podczas autentycznego wypadku (przeżyła i wiem jak to jest) czas jest zwolniony wiec nie czuje bólu uderzania samochodu o skaly ani drzewa ...mowie do niej - kocham Cie ale tego prawdopodobnie nie przeżyjemy ale to okaże sie jak sie ockniemy. Dzwoni budzik !!! Hehhe szkoda

 

Ciąża i dziecko to często nowa idea, nowe etapy zycia albo wewnętrzne dziecko domaga sie uwagi.

Dom to moje wnętrze - owszem bogate i bez granic.

Strata kontroli wiadomo nie panowanie nad sytuacja. Siostra prowadzi samochód wiec manipuluje. Widać ze ma wielki żal i byc mozne nastąpi trwały rozpad relacji albo grozi jej niebezpieczeństwo. Od świt śni mi sie dość często niezbyt dobrze. Ewentualnie bedzie próbował mieszać w moim zyciu pracuje z osoba z ktora sie spotykam a nie jest to pochwalanie społecznie.

 

Jeszcze był jeden wątek jakas obca baba patrzyła na mnie z wrogości i powiedziała ...jestes piekna ale nie taka dobra ...

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Dom to Twoje wzorce, to także Twoje oczekiwania od świata, np. chęć na bogaty emocjonalnie związek, na branie w życiu tego co najlepsze, a nie zawsze to dostajesz.

Zabawki to symbol dziecinnego widzenie świata - raz że naiwne, dwa - podejście zabawowe do życia. Zabawki sprząta Twój przyjaciel to wskazuje że ktoś Cię tam ratuje i naprowadza na to co dla Ciebie jest pomocne.

 

Termin 2 miesiące - faktycznie coś się może pojawić w tym czasie. Jednak Tobie to nie będzie odpowiadać - lekarz pokazuje specjalistyczna pomoc, poszukanie wsparcia, jednak pomoc nie będzie taka jak oczekujesz. Dojdzie do realizacji planu/idei- we śnie to urodzenie dziecka.

 

Wątek lasu jest pozytywny, to nadzieja i pokazanie nowej drogi, tylko ta siostra która psuje atmosferę.

Z siostrą w realu masz nie najlepsze relacje, a tu we śnie mówisz że ją kochasz, czyli dopiero w obliczu katastrofy możecie dojść do porozumienia. Czy warto czekać na kryzys czy da się stopniowo ale poprawić relację to sprawa otwarta - sama zadecydujesz.

 

Następny wątek przyjeżdża po mnie przystoiny amant porsche z białymi różami. Musi czekać bo jestem nie gotowa nie moge w tym ogromnym domu odszukać stanika do sukienki. Wściekam sie za to na matkę, ale mężczyzna mnie uspokaja ze spokojne na mnie poczeka. Nic ze minęła godzina.

 

Obok jest przepaść gdzie rosną całe pasy mchu. Skacze odbijam sie od mchu jak piłka, w trakcie skoków traci sie kontrole, ale to jest bardzo przyjemne. Moja siostra o mało nie wpada do czarnego jeziora, ale mężczyzna łapie ja w ostatniej chwili.

 

W obu przypadkach mężczyzna symbolizuje Opatrzność.

 

Mamy tu informację ,że Twojej siostrze może coś się przytrafić w życiu co będzie zagrażało jej zdrowiu, czy relacjom rodzinnym. W tej sytuacji będziesz dla niej wsparciem - to będzie tez okazja do pogodzenia się.

 

W Twoim przypadku dostaniesz szansę która odmieni Twoje życie - motyw mężczyzny z białymi różami, który do Ciebie przyjeżdża. Masz tu informację żeby z niej skorzystać.

1 godzina pokazuje że będzie tylko taka jedna szansa.

Motyw ze stanikiem - trzymanie czegoś w ryzach, podtrzymywanie jakiegoś stanu.Motyw ze złością na matkę - wpływ mamy albo sytuacji w rodzinie na Twoje osobiste decyzje.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje świetna interpretacja ...dodam, ze w domu było pełno dzieci ja lubie spokój i pożadek ...jak wszystko jest na swoim miejscu. Po tych dzieciach było duzo sprzątania a zabawki burzyły moja estetykę i poczucie spokoju.

Dzisiaj znowu śniła mi sie siostra widziałam ja jaka u w tv i tam zmieniła sie pogoda nastąpił huragan. Widziałam jak trąba rozwaliła dom w ktorym była i ja porwała. To jakby potwierdź ze cos niedobrego dzieje sie w jej zyciu. Chciałam z nia sie pogodzić normalnie bez oblicza katastrofy życiowej, ale z drugiej strony to, ze jest obrażona zapewnię spokój przed jej intrygami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...