Jump to content

Luty 2016

Inez2503
 Share

Recommended Posts

• Maestro

Ogólna aura 9 mieczy Wisielec Umiarkowanie - widać, ze jeszcze trochę nerwów związanych z moim zdrowiem mnie czeka, ale potem już pełne wyciszenie

Dom Rycerz Kielichów Giermek Kielichów Wisielec - pelna sielanka, spokój, czyjes wsparcie

Praca Cesarz 3 buław Król Mieczy - w zasadzie dziwne karty..Widać jakies plany szefa, mozliwe, ze dotyczy to firmy z innego województwa, ktora ścisle z nami współpracuje od stycznia przez co odciaza nas od pracy, szef chyba zrezygnuje z nich..

Uczucia Księżyc 7 buław Sprawiedliwość widac moje rozmowy z eksem na messengerze, może cos wyjdzie na jaw

Guest ezopola

Ogólna aura: 9 mieczy, Wisielec, Umiarkowanie - bardzo powolne, ale normowanie

Dom: Rycerz Kielichów, Giermek Kielichów, Wisielec - taka enklawa, ale nie dajaca faktycznego oparcia/wsparcia, ale w normie - zalecany relaks

Praca: Cesarz, 3 buław, Król Mieczy - tu wszystko zalezy od faceta, czy tez facetow i On/Oni beda nadawac bieg Twoim sprawom zawodowym, czy Ci sie to podoba, czy mniej

Uczucia: Księżyc, 7 buław, Sprawiedliwosc - co to za uczucia? raczej ich brak, lub jakies "alternatywne" - to ma moim zdaniem wplyw na jakosc pkt. 1 i na odwrot - przy takich "uczuciach", to sie nie da byc za zdrowym...ale Umiarkowanie/Sprawiedliwosc powinny przystopowac te dziwne ksiezycowo-7 bulawowe "uczucia".

• Ekspert

Ogólna aura 9 mieczy Wisielec Umiarkowanie - Początkowo możesz się przejmować czymś, potem widać spokój :)

Dom Rycerz Kielichów Giermek Kielichów Wisielec-Też dość spokojnie. Może zaprosisz jakiegoś pana? Giermek Kielichów to chyba Twój syn ;)

Praca Cesarz 3 buław Król Mieczy - No szef się zaznacza raczej, może faktycznie odetnie się od czegoś, stąd Król Mieczy.

Uczucia Księżyc 7 buław Sprawiedliwość Uhmm, chyba dość chłodno i ciut stresująco ( 7 Buław)

Dobrego lutego ! :)

Ogólna aura 9 mieczy Wisielec Umiarkowanie - niespokojnie coś będzie, jakieś problemy mogą się pojawić, z którymi ciężko będzie sobie poradzić, ale wszystko się ułoży. Po tym okresie nadejdzie harmonia ;)

Dom Rycerz Kielichów Giermek Kielichów Wisielec - Fajnie, ale drugi raz wisielec- jak dla mnie to jakaś zawikłana sytuacja (właśnie może chodzić o tę sferę)

Praca Cesarz 3 buław Król Mieczy - będziesz bezpieczna... Bardzo fajny okres, może nawet i podniesienie kwalifikacji

Uczucia Księżyc 7 buław Sprawiedliwość jakieś podejrzenia, zazdrość, a może i walka o partnera. Później powinno się coś wyklarować

Ogólna aura 9 mieczy Wisielec Umiarkowanie - uspokoisz sie po pewnej sytuacji

Dom Rycerz Kielichów Giermek Kielichów Wisielec - widac sympatyczne spotkania, moze nawet impreze alkoholowa

Praca Cesarz 3 buław Król Mieczy - szef pochłonięty wydarzeniami, może być mało dostepny nie masz co liczyc na wsparcie

Uczucia Księżyc 7 buław Sprawiedliwość mozesz ukrywac zainteresowanie swoja osoba przed innymi

Ogólna aura 9 mieczy Wisielec Umiarkowanie - będziesz się czymś zamartwiać, czymś co już jakiś czas trwa i będzie jeszcze trwało, ale wydaje mi się, że na koniec miesiąca powinno się powoli wszystko uspokajać

Dom Rycerz Kielichów Giermek Kielichów Wisielec - no fajnie:-) chyba jakiś mężczyzna, któremu się podobasz pozna Twojego syna:-) albo może wspólnie we 3 fajnie spędzicie czas

Praca Cesarz 3 buław Król Mieczy - w pracy będzie stabilnie, ale widać, że szef dostrzeże jakąś nową formę rozwoju

Uczucia Księżyc 7 buław Sprawiedliwość kompletnie nie podobają mi się te karty... widać, jakiś duży niepokój, chęć obrony swojego stanowiska, a sprawiedliwość często pokazuje mi gniew i kłótnie...

Kochana, trzymam kciuki i mam nadzieję, że ostatni mój punkt jest do bani:-)

Ogólna aura 9 mieczy Wisielec Umiarkowanie - nerwy, zamartwianie się o coś ale na koniec mieiąca sie uspokoi

Dom Rycerz Kielichów Giermek Kielichów Wisielec - dużo, emocji, może jakiś gość je wywoła

Praca Cesarz 3 buław Król Mieczy - Szef podejmnie jakąś decyzja, taką podyktowaną logiką albo zakończenie wspólpracy albo przeniesienie na inne stanowisko lub cos w tym stylu

Uczucia Księżyc 7 buław Sprawiedliwość cos jakbyś pozbyła się złudzeń

• 4 weeks later...
  • Maestro
Ogólna aura 9 mieczy Wisielec Umiarkowanie - widać, ze jeszcze trochę nerwów związanych z moim zdrowiem mnie czeka, ale potem już pełne wyciszenie

Dom Rycerz Kielichów Giermek Kielichów Wisielec - pelna sielanka, spokój, czyjes wsparcie

Praca Cesarz 3 buław Król Mieczy - w zasadzie dziwne karty..Widać jakies plany szefa, mozliwe, ze dotyczy to firmy z innego województwa, ktora ścisle z nami współpracuje od stycznia przez co odciaza nas od pracy, szef chyba zrezygnuje z nich..

Uczucia Księżyc 7 buław Sprawiedliwość widac moje rozmowy z eksem na messengerze, może cos wyjdzie na jaw

Weryfikacja

Ogólna aura 9 mieczy Wisielec Umiarkowanie generalnie ta 9 mieczy powinna być na końcu, bo teraz się gorzej czuję niż w trakcie miesiąca, ale myślę tez, ze karty mówią inaczej, iż 9 mieczy oznacza jeszcze jakieś tam moje zmartwienia związane ze zdrowiem, które z czasem się wykruszą, wyciszą i będzie już dobrze - Umiarkowanie

Dom Rycerz Kielichów Giermek Kielichów Wisielec było spokojnie, miło, no może z wyjątkiem tych chwil, gdy byłam zła na dziecko, ale ogólnie ok

Praca Cesarz 3 buław Król Mieczy w pracy pełna stabilizacja, no chyba ze jest cos o czym, nie wiem...

Uczucia Księżyc 7 buław Sprawiedliwość rozmowy z eksem, w tajemnicy przed innymi, w 7 buław pokazała się także zazdrość innego pana o mnie, nerwy tez, bo on jest specyficzny, w ostatniej karcie chyba moja chęć rozliczenia się z ta relacją, bo facet na serio trudny i wyjątkowo czuły na swoim punkcie, co mnie zaczyna drażnić

Serdecznie dziękuję za pomoc :)