Skocz do zawartości

Jakie akcenty na luty?


Gość ezopola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ezopola

To tylko 4 tygodnie, ale planow mam, ze ho ho ;)

 

Ogolna Aura: 8 bulaw - bedzie mnie "nosic" i nareszcie! siedzenia na 4 literach raczej nie bedzie

 

Relacje w domu: 6 monet - wspolpraca i wsparcie - moze tez na zasadzie "podaj cegle", bo marza sie mi wreszcie zmiany w 4 scianach

 

Relacje kolezenskie, miedzyludzkie: Krolowa monet - z "dobrej pozycji", konkretnie, mniej emocjonalnie, ale tak tez czasem trzeba

 

Zainteresowania ezoteryczne: Krol mieczy - bede czytac madre opracowania, ale wymiana z ludzmi na ten temat, to nie w lutym

 

Praca, finanse: XIII. Smierc - planuje od marca duze zmiany (rodzaju i czasu pracy, zarzadzanie finansami) i luty juz to zapowiada

 

Co ma szanse powodzenia: Giermek kielichow - Walentynki? :) Dobre fluidy wokol mnie, harmonia z wlasnymi uczuciami?

 

Co bedzie trudno przeprowadzic: znow Krolowa monet (losowalam na kazde pytanie z calej talii) - jak sobie zaloze, ze chce tak i tak, to mam duze szanse, tylko musze byc mniej "rozmarzona" (Giermek kielichow), a bardziej twarda i konsekwentna, bo praca z materia idzie mi trudniej...

 

 

Bedzie mi bardzo milo, jesli ktos mi podpowie cos z dystansu, ktorego mi tu calkiem brak..:)

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza

Ogolna Aura: 8 bulaw - Będzie się działo, dużo energii, takie pozytywne zamieszanie :)

 

Relacje w domu: 6 monet - Karta dawania i brania, dobrze będzie :)

 

Relacje kolezenskie, miedzyludzkie: Krolowa monet - Racjonalne podejście, stabilnie :)

 

Zainteresowania ezoteryczne: Krol mieczy -Wydaje mi się, że mało będziesz miała na nie czasu, ewentualnie coś możesz czytać z dziedzin ezo ;)

 

Praca, finanse: XIII. Smierc - Tak, zdecydowanie szykują się zmiany :)

 

Co ma szanse powodzenia: Giermek kielichow - Coś w sferze uczuć, jakieś randki może ? :)

 

Co bedzie trudno przeprowadzic: znow Krolowa monet (losowalam na kazde pytanie z calej talii) -Coś związanego ze sferą finansów ;)

 

Udanego lutego ! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

moje pierwsze pytanie: jesteś z kimś? pytam, bo wyszły tutaj karty, mówiące o więzi z kimś: król + królowa + giermek + 6 denarów...

 

drugie pytanie: pracujesz?

 

Ogólna Aura: 8 buław

podróż, wiadomość, kontakt z kimś, sport(ćwiczysz?), naładowanie energią, ploteczki, przeprowadzka(jest taka możliwość?)

 

Relacje w domu: 6 monet

mieszkasz z kimś? jeżeli tak, to wszystko powinno się układać pomyślnie

jeżeli ktoś z domowników jest Ci coś winien, to pewnie to odda - i w drugą stronę

wspomaganie kogoś, poczucie oparcia w kimś

 

Relacje koleżeńskie, miedzy ludzkie: Królowa monet

dobrze, może wydasz na spotkania trochę grosza: jedzenie, nowy ciuch

chyba inni zaczną Cię dostrzegać

albo będziesz często rozmawiać o przyziemnych sprawach

 

Zainteresowania ezoteryczne: Król mieczy

jakiś mężczyzna Ci pomoże - przez Internet, telefon, telewizję

 

Praca, finanse: XIII Śmierć

nie wiem, w jakim punkcie obecnie jesteś, ale widać tutaj zmiany

jeżeli szukasz pracy, może ją dostaniesz

 

Co ma szanse powodzenia: Giermek kielichów

dostanie zaproszenia

przebaczenie

wsparcie/pocieszenie

propozycja

 

Co będzie trudno przeprowadzić: Królowa monet

coś związanego z pieniędzmi

ewentualnie kupnem czegoś, co może coś lub Ciebie upiększyć

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Dziekuje Euterpe, juz odpowiadam - rozmyslalam, czy to jakos opisac, ale po 1 karcie, calkiem ogolnie, dlatego zdecydowalam sie bez wstepow - mezatka przed 40-tka, pracuje obecnie w niewielkim wymiarze.

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe
Dziekuje Euterpe, juz odpowiadam - rozmyslalam, czy to jakos opisac, ale po 1 karcie, calkiem ogolnie, dlatego zdecydowalam sie bez wstepow - mezatka przed 40-tka, pracuje obecnie w niewielkim wymiarze.

 

ok :)

 

szukasz nowej posady? Albo ma być tam "przemeblowanie"?

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Droga Euterpe, od niecalego roku mam "tylko" jedno zajecie, a przedtem byla druga praca, z ktorej (totalnie wypalona) zrezygnowalam - teraz juz wypoczeta jestem troche, to niby tesknie, ale raczej nie podejme jej znowu, bo z tym wchodzeniem drugi raz do tej samej rzeki, to wiesz, niezwykle trudno..

 

"Przemeblowanie", a dokladnie jakas "metamorfoza", to sie mi marzy w mieszkaniu i moze sie wreszcie wezmiemy - narazie jest "nastrajanie sie" ;) Wszystko ekonomicznie i potrzebna bedzie silna wola i sporo fizycznej roboty, no ale przy 8 bulaw i 6 monet, to powinno sie cos ruszyc w tym calym lutym..;)

 

Widze Inez, ze Tobie sprawy zawodowo-finansowe teraz mocno leza na sercu, ale w punkcie 2. pod "relacje w domu" nie mialam na mysli nic zwiazanego z dobrami materialnymi, a tylko relacje sama w sobie i tez z ta "ciezka rozmowa w pracy", to mysle, ze moze Twoje osobiste obawy sie wlaczyly, bo w karcie Krolowa monet jakos tego nie widze - tymbardziej, ze na kontakty z otoczeniem mam (tez) Krolowa monet, ale rozumiem skojarzenia i trzymam kciuki za Twoje rozmowy z szefostwem - ja szefostwa nie mam, co pewno wyraznie wplywa na spokoj ducha i moj i ewentualnego szefostwa ;) Mimo to nigdy nie mowie nigdy i w marcu oczywiscie zweryfikuje.

 

W tej 8 bulaw na ogolna aure, to zyskuje juz taka "lekkosc bytu", inne spojrzenie na zycie, na wiele spraw, ale duzo monetowych kart w tym krotkim rozkladzie swoja wage ma, to bedzie chyba i tak dosc stabilnie i praktycznie, a 8 bulaw z 6 monet powinna dopomoc, zeby sie troche z tym moich planow zrealizowalo. Pytalas przedtem Euterpe o mozliwosc przeprowadzki - ja to bym i nas przeprowadzila i bym prace inna, niz do tej pory wykonywalam, poszukala i bym nawet znow chciala byc stanu wolnego, ale ile z tego uda sie mi zrealiwac w juz tylko 27 dni, to sie okaze ;) Ogolnie, to 8 bulaw sie mi pokazala juz przed tym rozkladem..czasem taki "8 bulawowy" czas jest nawet i takiej mnie potrzebny - na pozycji "aura miesiaca" obiecuje, ze to nie bedzie tylko chwila/moment, a taka energia na biezacy miesiac..reszta wyjdzie mi pewno w weryfce.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Droga Euterpe,

 

 

Widze Inez, ze Tobie sprawy zawodowo-finansowe teraz mocno leza na sercu, ale w punkcie 2. pod "relacje w domu" nie mialam na mysli nic zwiazanego z dobrami materialnymi, a tylko relacje sama w sobie i tez z ta "ciezka rozmowa w pracy", to mysle, ze moze Twoje osobiste obawy sie wlaczyly, bo w karcie Krolowa monet jakos tego nie widze - tymbardziej, ze na kontakty z otoczeniem mam (tez) Krolowa monet, ale rozumiem skojarzenia i trzymam kciuki za Twoje rozmowy z szefostwem - ja szefostwa nie mam, co pewno wyraznie wplywa na spokoj ducha i moj i ewentualnego szefostwa ;) Mimo to nigdy nie mowie nigdy i w marcu oczywiscie zweryfikuje.

 

 

Jestes zwyczajnie bezczelna..I chyba wiem kim jestes.

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Droga "the Empress", usunelas swoj wpis, wiec i tak sie juz nie da podyskutowac na temat interpretacji kart na danych pozycjach.

Pod "zainteresowania ezoteryczne" mam Krola mieczy, a wiec...pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość ezopola

Weryfikacja

Ogólna Aura: 8 buław

dobra aura, szczególnie po sennym styczniu..nie zagłębiałam się za mocno we wszystko. sporo idei i optymizmu

Relacje w domu: 6 monet

rozmawiając ze sobą na różne życiowe tematy, szczerze się wsłuchiwaliśmy. wzajemne wsparcie emocjonalne, konsultowanie życiowych kwestii, troska

Relacje koleżeńskie, międzyludzkie: Królowa monet

stabilność, dobre samopoczucie, działalność charytatywna, mocna "pozycja wyjściowa", mniej emocjonalnie, a bardziej racjonalnie

Zainteresowania ezoteryczne: Król mieczy

dystansowanie się od znajomości ezoterycznych, racjonalizm do bólu..pewność, że ważniejsze jest logiczne myślenie, niż odlatywanie nie wiadomo gdzie i po co

Praca, finanse: XIII. Śmierć

postanowienie, że zawodowo nie będę wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. zmiana własnego podejścia do spraw finansowych, pewno też stąd 2x Królowa monet w rozkładzie

Co ma szansę powodzenia: Giermek kielichów

nie wiem co to mogło być tak konkretnie, ale nie narzekam

Co będzie trudno przeprowadzić: znów Krolowa monet

starałam się nie bujać w obłokach i tak działać, by i zjeść ciastko i mieć ciastko..uczyłam się inwestować w siebie, nie będąc przy tym nieroztropną

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...