Jump to content

Sen o fryzjerze

malwina.krol5
 Share

Recommended Posts

Witam,

Co może oznaczać sen o fryzjerze? Byłam w salonie fryzjerskim (salon we śnie należał do mnie) i był jeden pracownik. Wszedł facet do strzyżenia i koleżanka się nim zajęła... podstrzygła, ułożyła włosy. Ja wzięłam się za sprzątanie. Salon był czysty ogólnie, biały.. wzięłam mopa i myłam płytki podłogowe, które były białe, ale trochę było na nich włosów po strzyżeniu. Powiedziałam do koleżanki, że to bez sensu, bo najpierw powinnam zamieść te włosy, a później myć podłogę. Zaczęłam ścierać kurz z mebli. Zdziwiłam się bo było go sporo, gdy ścierałam kurz z żyrandola-żarówek, wszedł znajomy do salonu. Nie przyszedł się obciąć, stanął i ze mną rozmawiał. Zaprosił mnie na jakieś spotkanie-wyjście do pubu na piwo, by posiedzieć i pogadać. trzymałam w ręku jakieś kółko nieduże.. on podszedł , złapał za to kółko i zaczął mnie delikatnie palcami głaskać po ręce.. z taką czułością, a ja w cale nie protestowałam. Czego może ten sen dotyczyć?

Guest SooYoung

Uczuć i dobrego samopoczucia.

włosy są symbolem siły życiowej

fryzjer to oczyszczenie się z negatywnych emocji. Mycie podłogi to też oczyszczanie otoczenia.

Dobrze ze zareagowałaś na kolejność - najpierw zamieść włosy a potem myć podłogę,,czyli najpierw znaleźć prawdziwą przyczynę i ja usunąć w odpowiedni sposób a potem oczyścić swoje otoczenie.

Pozytywny sen :)