Jump to content

Jak zrealizuja sie moje plany wyjazdu?

LadyG
 Share

Recommended Posts

Jak zrealizuja sie moje plany wyjazdu do konca roku?

8 kielichw, 10 denarow, 6 kielichow

Obecnie jestem za granica, bardzo tesknie za krajem.Chcialabym wrocic do Polski do rodziny , znajomych i pracy.

Chlopak z ktorym jestem obecnie jest temu przeciwny, on ma tu prace i jest zadowolony. Szantazuje mnie , ze jak wyjade, to koniec z nami i on mi wniczym nie pomoze, jesli chodzi o moja przeprowadzke do kraju. Ja jednak czuje, ze powinnam wrocic, dlatego zrobilam rozklad...

Ztych kart, to raczej widze tu moj powrot, odejscie ze zwiazku. Powrot do tego co mialam.

Edited by LadyG

• Administrator

Karty pokazały Twoje nastawienie emocjonalne do tej sprawy (ono jest wybitnie tęskniące, "powrotowe") a jednocześnie - w związku z nim - radzą odejść, zostawić coś/ kogoś, bo raz że już wprost trudno Ci wytrzymać tu gdzie się znajdujesz a dwa, że wyraźnie widać w Tobie konflikt emocjonalny i powstaje dylemat między "mieć tu" czy "być tam", z tymi, których kochasz. 10 monet także dopowiada (jako 10 w ogóle, że coś osiągnęło "pełnię" albo inaczej: kres swego rozwoju i wskazana jest zmiana) i jest też kartą ogólnie rzecz ujmując "wspólnoty" w sensie rodu i wszystkiego, co się z tym wiąże w tym również znanego sobie i przyjaznego środowiska. A 6 kielichów na końcu dopełnia obraz, mówiąc, że stare kąty są wciąż żywe i zapowiada powrót do nich.

• Like 1

Guest SooYoung

Zostaniesz za granicą.

W tym roku nie widzę powrotu. Brak kart ruchu, działania - 10 den trzyma mocno -sprawy materialne będą tu priorytetem.

Ja widze tu powrňt.8 kielichňw to rozstanie,odejscie.6 kielichňw to powrňt do przeszlosci,do znanych miejsc.Mi 10denarňw pokazuje dom,rodzinę.Trzymam kciuki.