Jump to content

Testerka ZWERYFIKOWANY


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Postanowiłam zgłosić się do testowania próbek pewnego produktu, zgłoszeń na chwilę obecną jest około 200 a wybranych testerek ma być 10.

Pytanie brzmi: czy otrzymam próbki do testów?

 

Karty na tak / nie wg. mojej metody:

 

odwrócony Walet karo, odwrócony czerwony Joker i odwrócony Król karo.

 

Do Jokera dołożyłam kartę dodatkową, mającą podpowiedzieć czy i co można jeszcze poprawić w zgłoszeniu (gdyby nie były karty odwrócone to bym nie dokładała, bo odpowiedź byłaby całkiem pozytywna) i wyszedł Król pik.

 

Myślę, że jury będzie się zastanawiać nad moim zgłoszeniem, może ktoś będzie chciał mnie "zwalić" na rzecz swojego faworyta, ale ostatecznie próbki powinnam otrzymać.

Król pik wskazuje, że powinnam dopracować zgłoszenie; generalnie chodzi tam o odpowiedź na pytanie tematyczne, dotyczące tych produktów i może podpowiada mi, bym skupiła się na konkretach a nie na dryfowaniu xd

 

Nie wiem kiedy weryfka, ale myślę, że do tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

No ja nie jestem wróżka klasyczna ;) ale z tego co wyczytałam o tak - nie, to wszystkie czerwone a nawet jak w twojej metodzie (no ciekawa jest) patrzeć to też wszystko czerwone, to nawet nie znając się można powiedzieć, że tak, znaczy otrzymasz te próbki.

A może król oznacza, że ktoś zainteresuje się bliżej twoimi wynikami?

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Kiedy widzę Jokera w rozkładzie to wiem że to niespodziewana zmiana, albo nieścisłości (tu ze strony osób organizujących) sorry ale ja bym nawet powiedziała że przekręt,szczególnie ten Król karo i potem do Jokera dobrany Król pik to panowie kręcą coś na tym, albo kasę albo na wynikach a ludzie - testujący są im potrzebni do potwierdzenia ich "wyników".

 

Nie ważne co napiszesz w zgłoszeniu i jak je dopracujesz, bo klucz doboru osób testujących jest według zasad nie podanych w zgłoszeniu (też Joker). Poza tym co masz napisać konkretnego jak nie testowałaś tych produktów. Czyli zdajesz się na szczęśliwy los - z Twojej strony jest wszystko ok, to organizatorzy inaczej (niż obiecali) do tego podejdą. Sorry że nie widzę tych próbek. Powodem będą działania jakiegoś mężczyzny.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Arachnea na zdrowy rozum to masz rację, ja też jak się nad tym zastanowiłam, to doszłam do takich wniosków, tzn. o wynikach, tylko może raczej chodzi o spopularyzowanie marki / produktu i takie wybieranie, by padło na "swoich", którzy tego produktu nie obsmarują a będą zachwalać pod same niebiosa :D

A obca baba może napisać prawdę (jeśli są do bani), więc nie opłaca się wybierać NN ;)

No ale nie przesądzajmy jeszcze, poczekamy, zobaczymy.

 

Poczytałam sobie artykuły zamieszczone na portalu (to jakiś portal dbających o zdrowie, urodę etc. etc; ale są one dość niskich lotów, albo inaczej: mało merytoryczne, lecz przeczytałam je po wysłaniu zgłoszenia a nie przed. Tak więc logicznie rzecz biorąc nie ma na co liczyć.

Natomiast karty są na tak/nie i wyszły same czerwone, no i u mnie Joker zawsze oznacza szczęśliwy traf, obojętnie czy czarny czy czerwony i w zależności od pozycji albo jest to całe szczęście albo z zawirowaniami, ale zawsze jest to dobry wskaźnik. Czyli one mówią TAK, przecząc logice i mojemu doświadczeniu w takich sprawach.

No i teraz jestem ciekawa jak to się potoczy, która opcja zwycięży: logiczna czy karciana xd.

Karty kładłam na luzie i właściwie to tak testująco wyrocznię ;) ale że nie zależy mi na tych próbkach, więc wszystko było bez osobistych chciejstw, pragnień i emocji. Ale szczerze powiem, że stawiam na opcję logiczną :biggrin:

 

edit: pierwsza część przeszła i logika przegrała :D

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że zostanie wybranych więcej niż 10 osób do testowania i to taki trick marketingowy na pozyskanie największej liczby zgłoszeń. Wszystkie karty są odwrócone i ta sytuacja może mieć drugie dno. Możesz sama zrezygnować z testowania bo warunki wcale mogą nie być tak atrakcyjne jak sądzisz. Zastanawiam się czy ten joker nie sugeruje, że samo pytanie jest zdane z pewną dozą nonszalancji ;), przykładasz zbyt dużą wagę do zgłoszenia, a sprawa nie jest rozpatrywana w sposób rzeczowy i merytoryczny przez firmę, która chce pozyskać testerów.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Makryz, nie przykładam żadnej wagi do zgłoszenia, najpierw zaciekawił mnie produkt a potem eksperyment: przejdę czy nie wg. kart.

Ale co do drugiego dna - nie mam teorii mocno spiskowych, lecz jak wspomniałam, po wysłaniu zgłoszenia dotarło do mnie, jak takie sprawy się odbywają. Przypomniało mi się jak to jest z biedronczymi przepisami czytelników i tu może być podobnie. Trick marketingowy może być, bo jak robią "nabór" to zgłoszeń jest o niebo więcej czyli tym samym wejść i zainteresowania stroną też jest o niebo więcej niż w zwykłym ruchu. Tzw. "redakcja" zdaje się chce budować pozycję. I też myślę, że merytoryczność nie jest tam jednak wiodącą ideą ;)

Natomiast nie zrezygnowałabym z testowania, warunki są proste i od razu określone, a gdyby były chwyty poniżej pasa to też bym sobie poradziła.

Pomyślałam jeszcze, że Król jako pik może wskazywać też opóźnienie wiadomości o wyniku naboru, bo tutaj na luzaku to jakoś za poważnie on wypada ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Pisałam, ale to do jokera dociągnęłam Króla pikowego, co prawda z konkretnym nastawieniem - bo wyszły czerwone odwrócone, ale jak teraz na to patrzę, to oprócz tej rady, żeby coś poprawić, to nie widzę konkretnego zastosowania do tej sytuacji. No, może poradził, żeby w ramach eksperymentu wysłać zgłoszenie zgodnie z zasadami astrologii, czyli w odpowiednim czasie :lol:

No ale przy tym to nie chciałoby mi się dłubać, gra niewarta świeczki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

No i znalazłam się wśród testerek.

Teraz patrzę, że niewłaściwie zadałam pytanie: "czy otrzymam próbki do testów", podczas gdy chodziło mi o to, czy zostanę wybrana do tych testów.

To, cholercia, nie jest to samo.

Ale mam nadzieję że moje karty wiedziały o co mi biega ;)

Co prawda tak czy siak odpowiedź jest na tak, ale jeśli chodzi o otrzymanie samych próbek, czyli ich wędrówkę od producenta do mnie, to może być jakaś obsuwa czasowa albo np. przyślą mi nie te, które wybrałam.

 

Pełna weryfikacja będzie po otrzymaniu (lub nie) tych próbek.

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Czyli pierwszy etap za tobą :) i tu czerwone pokazały jednak że się załapiesz jak to właśnie miałaś na myśli. No teraz jestem ciekawa czy otrzymasz to co chciałaś. A jak to było z tym dopisaniem czegoś do zgłoszenia przez tego króla pik? naprawdę zmieniłaś koncepcje?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
A jak to było z tym dopisaniem czegoś do zgłoszenia przez tego króla pik? naprawdę zmieniłaś koncepcje?

 

Tak jak wspomniałam - najpierw napisałam takie tam ble, ble ble, ale po tym królu skupiłam się na konkretach i ostatecznie napisałam dlaczego chcę te produkty przetestować i że mam kwalifikacje do tego. Rzecz dotyczy niby produktów "kosmetycznych" - bo takie są wymogi unijne, ale de facto są to produkty zdrowotne, oparte na naturalnych środkach, ziołach, minerałach itp.

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Weryfikacja: próbki wreszcie przyjechały - chociaż dotarły później niż zakładałam. Ale są, z tym że jedna jest inna niż chciałam (aczkolwiek mieści się w wyznaczonym zakresie, bo to taka alternatywna próbka), a na drugą nacięłam się, że tak powiem, aromatycznie.

Działa koncertowo, ale zapach ma bardzo intensywny, taki zatykający xd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...